SHOW TV
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Sabah Haberleri
09:45 Yabancı Dizi
10:15 Eğlence
13:00 Haberler
13:55 Deryalı Günler
16:30 Yemekteyiz
19:00 Ana Haber Bülteni
19:45 Spor Sayfası
20:00 Yerli Dizi
22:15 Yerli Dizi
00:15 Yemekteyiz (Tekrar)
01:45 Pack Shot
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL D
SAAT - PROGRAM ADI
06:00 Gümüş
07:00 Yabancı Damat
08:30 Aşk-ı Memnu
10:30 Sabahların Sultanı
13:50 Her Eve Lazım
14:30 Esra Ceyhan'la
17:00 Arka Sokaklar
19:00 Ana Haber Bülteni
19:50 Spor
20:00 Yerli Dizi
22:15 Yerli Dizi
00:30 Asi (Tekrar)
--------------------------------------------------------------------------------
ATV
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Kahvaltı Haberleri
08:45 Müge Anlı ile Tatlı Sert
11:10 Yerli Dizi
12:30 Gün Ortası
13:00 Mavi Şeker
14:30 Yerli Dizi
17:30 Bizim Evin Halleri (Yeni Bölüm)
19:00 atv Ana Haber Bülteni
19:45 Spor
20:00 Yerli Dizi
23:10 Yerli Dizi
01:10 Santra
--------------------------------------------------------------------------------
STAR
SAAT - PROGRAM ADI
06:40 Mesut Yar'la Uyan Türkiye
08:00 Her Eve Lazım
08:40 Eline Sağlık
09:10 Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor
10:20 Arım Balım Peteğim
13:30 Gün Ortası
14:00 Yabancı Dizi
15:30 Esra Erol'la İzdivaç
19:00 Ana Haber Bülteni
19:50 Spor
20:00 Yerli Dizi
22:00 Yerli Dizi
00:00 Haber Programı
--------------------------------------------------------------------------------
TRT
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Sabah Haberleri
09:05 Pembe Panterin Maceraları
09:35 Yıldız Komandosu
10:05 Günbegün
13:30 Sarayın Rüzgarı
16:20 Büyük Hedef
18:25 Reklam
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Doludizgin Yıllar
21:15 Komedi Dükkanı
23:10 Nasılsınız
01:40 Sinema
--------------------------------------------------------------------------------
FOX
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 İrfan Değirmenci ile Çalar Saat
08:00 Yerli Dizi
09:45 Arka Sıradakiler
12:35 Öğle Gündemi
12:55 Su Gibi
16:30 Yerli Dizi
18:45 Çarkıfelek
21:00 Yalancı Romantik
22:00 Ana Haber
23:15 Kickboks
00:30 Tribün Ateşi
--------------------------------------------------------------------------------
NTV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Güne Başlarken
09:15 9'da Ekonomi
10:00 Güne Başlarken
11:00 Günün İçinden
11:15 Yazı İşleri
12:00 Günün İçinden
12:30 Sektör
13:50 Lifestyle
15:00 Haberler
15:15 Yakın Plan
16:15 Spor
16:30 Dünya Bunu Konuşuyor
17:00 Haber Merkezi
17:40 Ve İnsan
18:00 Haberler
18:15 Gece-Gündüz
19:00 Akşam Haberleri
20:00 Haber Program
20:30 Spor Servisi
21:00 90 Dakika
23:00 24 Saat
23:30 Okan Bayülgen Sade Vatandaş
--------------------------------------------------------------------------------
CNBCE
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Geri Sayım
07:30 Gazeteler
08:10 Günün Köşe Yazısı
08:30 Yatırım Komitesi
10:00 Piyasa Ekranı
10:15 Avrupa Borsaları
10:30 Faiz
11:10 Yatırımcı Kliniği
12:00 Finans Cafe
13:45 Finans Cafe Kültür Sanat
14:45 Faiz Hotboard
16:00 Son Baskı
17:45 Spongebob
18:15 One Tree Hill
20:00 Las Vegas
21:00 Without A Trace
22:00 Sinema
00:30 Las Vegas
01:15 Without A Trace
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL 1
SAAT - PROGRAM ADI
07:30 Çizgi Film
09:30 Fırtına
11:00 Ağız Tadı
11:50 Küçük Hanım
13:20 Sağlık Olsun
14:20 İyi Günde Kötü Günde
16:20 Çizgi Film
17:30 Hayat Bilgisi
19:10 Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi
20:30 Sinema: Tesadüf
22:20 Sinema: Son Lejyon
23:30 Haberler
00:10 Haber Bülteni
--------------------------------------------------------------------------------
TV 8
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 TV8'de Bu Sabah
08:30 Erkan Tan'la Başkentten
10:00 Ebruli
12:00 Yabancı Dizi: Maria Maria
13:40 Spor
14:00 Sinema
17:30 Pınar'ın Günlüğü
19:30 Ana Haber Bülteni
20:20 Spor
20:30 Sinema: Geçmişin Peşinde
22:30 Sinema: Teksas Katliamı
00:30 Haberler
00:45 Sinema: Geçmişin Peşinde
02:30 Ebruli
--------------------------------------------------------------------------------
SAMANYOLU TV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Merhaba Yenigün
08:25 Sırlar Dünyası
09:45 Kırık Testi
11:45 Yeşeren Düşler
13:00 Yeşil Elma
14:45 Hayat Dersi
16:15 Televizyon Filmi
17:10 Boşanmak İstemiyorum
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Sporda Bugün
19:40 Beşinci Boyut (Tekrar)
21:10 Beşinci Boyut
22:30 Kollama
01:00 Televizyon Filmi
02:00 Son Durum
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL 7
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Kanal 7'de Sabah
08:10 TV Filmi
09:20 Nur Ertürk'le Her Sabah
12:00 Çizgi Film
13:00 Öğle Haberleri
13:30 Şoray Uzun Yolda
15:40 Ebru ile Paylaştıkça
18:30 Haber Saati
19:40 Türk Sineması
21:50 Muhabbet Kapısı
00:35 TV Filmi
01:30 Haber Maratonu
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Sabah Haberleri
09:45 Yabancı Dizi
10:15 Eğlence
13:00 Haberler
13:55 Deryalı Günler
16:30 Yemekteyiz
19:00 Ana Haber Bülteni
19:45 Spor Sayfası
20:00 Yerli Dizi
22:15 Yerli Dizi
00:15 Yemekteyiz (Tekrar)
01:45 Pack Shot
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL D
SAAT - PROGRAM ADI
06:00 Gümüş
07:00 Yabancı Damat
08:30 Aşk-ı Memnu
10:30 Sabahların Sultanı
13:50 Her Eve Lazım
14:30 Esra Ceyhan'la
17:00 Arka Sokaklar
19:00 Ana Haber Bülteni
19:50 Spor
20:00 Yerli Dizi
22:15 Yerli Dizi
00:30 Asi (Tekrar)
--------------------------------------------------------------------------------
ATV
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Kahvaltı Haberleri
08:45 Müge Anlı ile Tatlı Sert
11:10 Yerli Dizi
12:30 Gün Ortası
13:00 Mavi Şeker
14:30 Yerli Dizi
17:30 Bizim Evin Halleri (Yeni Bölüm)
19:00 atv Ana Haber Bülteni
19:45 Spor
20:00 Yerli Dizi
23:10 Yerli Dizi
01:10 Santra
--------------------------------------------------------------------------------
STAR
SAAT - PROGRAM ADI
06:40 Mesut Yar'la Uyan Türkiye
08:00 Her Eve Lazım
08:40 Eline Sağlık
09:10 Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor
10:20 Arım Balım Peteğim
13:30 Gün Ortası
14:00 Yabancı Dizi
15:30 Esra Erol'la İzdivaç
19:00 Ana Haber Bülteni
19:50 Spor
20:00 Yerli Dizi
22:00 Yerli Dizi
00:00 Haber Programı
--------------------------------------------------------------------------------
TRT
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Sabah Haberleri
09:05 Pembe Panterin Maceraları
09:35 Yıldız Komandosu
10:05 Günbegün
13:30 Sarayın Rüzgarı
16:20 Büyük Hedef
18:25 Reklam
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Doludizgin Yıllar
21:15 Komedi Dükkanı
23:10 Nasılsınız
01:40 Sinema
--------------------------------------------------------------------------------
FOX
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 İrfan Değirmenci ile Çalar Saat
08:00 Yerli Dizi
09:45 Arka Sıradakiler
12:35 Öğle Gündemi
12:55 Su Gibi
16:30 Yerli Dizi
18:45 Çarkıfelek
21:00 Yalancı Romantik
22:00 Ana Haber
23:15 Kickboks
00:30 Tribün Ateşi
--------------------------------------------------------------------------------
NTV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Güne Başlarken
09:15 9'da Ekonomi
10:00 Güne Başlarken
11:00 Günün İçinden
11:15 Yazı İşleri
12:00 Günün İçinden
12:30 Sektör
13:50 Lifestyle
15:00 Haberler
15:15 Yakın Plan
16:15 Spor
16:30 Dünya Bunu Konuşuyor
17:00 Haber Merkezi
17:40 Ve İnsan
18:00 Haberler
18:15 Gece-Gündüz
19:00 Akşam Haberleri
20:00 Haber Program
20:30 Spor Servisi
21:00 90 Dakika
23:00 24 Saat
23:30 Okan Bayülgen Sade Vatandaş
--------------------------------------------------------------------------------
CNBCE
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Geri Sayım
07:30 Gazeteler
08:10 Günün Köşe Yazısı
08:30 Yatırım Komitesi
10:00 Piyasa Ekranı
10:15 Avrupa Borsaları
10:30 Faiz
11:10 Yatırımcı Kliniği
12:00 Finans Cafe
13:45 Finans Cafe Kültür Sanat
14:45 Faiz Hotboard
16:00 Son Baskı
17:45 Spongebob
18:15 One Tree Hill
20:00 Las Vegas
21:00 Without A Trace
22:00 Sinema
00:30 Las Vegas
01:15 Without A Trace
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL 1
SAAT - PROGRAM ADI
07:30 Çizgi Film
09:30 Fırtına
11:00 Ağız Tadı
11:50 Küçük Hanım
13:20 Sağlık Olsun
14:20 İyi Günde Kötü Günde
16:20 Çizgi Film
17:30 Hayat Bilgisi
19:10 Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi
20:30 Sinema: Tesadüf
22:20 Sinema: Son Lejyon
23:30 Haberler
00:10 Haber Bülteni
--------------------------------------------------------------------------------
TV 8
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 TV8'de Bu Sabah
08:30 Erkan Tan'la Başkentten
10:00 Ebruli
12:00 Yabancı Dizi: Maria Maria
13:40 Spor
14:00 Sinema
17:30 Pınar'ın Günlüğü
19:30 Ana Haber Bülteni
20:20 Spor
20:30 Sinema: Geçmişin Peşinde
22:30 Sinema: Teksas Katliamı
00:30 Haberler
00:45 Sinema: Geçmişin Peşinde
02:30 Ebruli
--------------------------------------------------------------------------------
SAMANYOLU TV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Merhaba Yenigün
08:25 Sırlar Dünyası
09:45 Kırık Testi
11:45 Yeşeren Düşler
13:00 Yeşil Elma
14:45 Hayat Dersi
16:15 Televizyon Filmi
17:10 Boşanmak İstemiyorum
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Sporda Bugün
19:40 Beşinci Boyut (Tekrar)
21:10 Beşinci Boyut
22:30 Kollama
01:00 Televizyon Filmi
02:00 Son Durum
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL 7
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Kanal 7'de Sabah
08:10 TV Filmi
09:20 Nur Ertürk'le Her Sabah
12:00 Çizgi Film
13:00 Öğle Haberleri
13:30 Şoray Uzun Yolda
15:40 Ebru ile Paylaştıkça
18:30 Haber Saati
19:40 Türk Sineması
21:50 Muhabbet Kapısı
00:35 TV Filmi
01:30 Haber Maratonu
Yorum yap