• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next9000ci kanal arama problemi..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next9000ci kanal arama problemi..

merhaba üstadlar sorunum şu; daha önceki yazılımda varmıydı bilmiyom ama en son yüklediğim 22-08-2007 tarihli yazılımda farkettim fabrika ayarlarına dönüp yaptığım veya yeni kanal bulabilmek için yaptığım network aramalarda ve el ile girdiğim tp aramalarında cihaz bazı tv kanallarını (belli kanallar yok rastgele) radyo olarak görüp radyo listesine ekliyor. radyo listesinde o kanalı açıp tekrar tv ye dönmek istediğimde ise kanalın anlık görüntüsü gelip tv ye geçiyor. En son 14-02-2008 yazılımında da aynı sorun var. yardımlarınız için teşekkürler.

uydu/tp ayarına gel okey e bas gelen menüden tp silmeye gir orda nekadar frekans varsa hepsini sil ondan sonrada 12731 v 3333 yaz network on seç düzelir

Yorum yap

Next9000ci kanal arama problemi..

salim1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      uydu/tp ayarına gel okey e bas gelen menüden tp silmeye gir orda nekadar frekans varsa hepsini sil ondan sonrada 12731 v 3333 yaz network on seç düzelir
      dediğini denedim hatta uyduyu silip tekrar boş bir uydu açıp network arama yaptım ama hala devam ediyor...

Yorum yap

tekrar cihazı resetleyip yazılım atmayı deneyin arkadaşım..

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tekrar cihazı resetleyip yazılım atmayı deneyin arkadaşım..
          denicem teşekkürler...

Yorum yap

Enson yazılımı da at bi dene arkadaşım...Yani 14.02.08 tarihli...
            işte link...TIKLA..
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=38379
            İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
            CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
            KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
            ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

newdigitalist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Enson yazılımı da at bi dene arkadaşım...Yani 14.02.08 tarihli...
              işte link...TIKLA..
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=38379
              olc007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              En son 14-02-2008 yazılımında da aynı sorun var. yardımlarınız için teşekkürler.
              Aynı problemin senin tavsiye ettiğin yazılımda da var olduğunu yazmış zaten arkadaşımız. Okumadan paso yazıyorsun

Yorum yap

teşekkür

cihazdaki problem düzeldi. yardımları için herkeze teşekkür ederim...

Yorum yap

cihazdaki problem düzeldi. yardımları için herkeze teşekkür ederim...
                  benimde cihazda aynı sorunum var yeni yazilimi 2 sefer ust uste atıncamı duzeldi dunkes:

Yorum yap

nigtmare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    benimde cihazda aynı sorunum var yeni yazilimi 2 sefer ust uste atıncamı duzeldi dunkes:
                    cihazı fabrika ayarlarına 2 defa üstüste geri döndürdüm. hafızadaki kanal bilgilerini boşaltmak için resetli hali ile hafıza yedekledim. şu anda hiç bir sıkıntı yok...

Yorum yap

cihazı fabrika ayarlarına 2 defa üstüste geri döndürdüm. hafızadaki kanal bilgilerini boşaltmak için resetli hali ile hafıza yedekledim. şu anda hiç bir sıkıntı yok...
                      anladım bos halinde yedekleme yapınca eski yedek uzerine sıfırlama oldu tarma yaptın ve kanalları radyo tarafına almadı guzel sagol bilgiler icin:efferin:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X