• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

11.12.2006 yazılımı =? 29.10.2006

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 11.12.2006 yazılımı =? 29.10.2006

Merhaba Arkadaşlar,

Next 8000 X-Cam Plus..

Öncelikle tüm arkadaşların ve ustaların kurban batramlarını ve yeni yıllarını kutlarım.. Ben 11.12.2006 yazılımı yükledim ancak cihazın versiyonkısmında 29 Oct 2006 yazıyor nedenini bilen varmı? Eğer 11.12.2006 yazılımı değilse yüklediğim yenisini verebilecek arkadaş varmı?

Teşekkürler

Yazılımı editleyen arkadaş herhalde tarihi düzeltmedi.
    zira mach1 imzalı orjinal 11/12/2006 tarihli yazılım cıkmadı o cihazlara.

Yorum yap

doğrudur arkadaşım o yazılımı bende yükledim tarih aynı senin söylediğin gibi.ayrıca o yazılım beş para etmez.yüklemek isteyenlerin dikkatine.

Yorum yap

o zaman hangi tarihli yazılımı yükleyelim...hangisini tavsiye edersiniz...

Yorum yap

Nucleuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          o zaman hangi tarihli yazılımı yükleyelim...hangisini tavsiye edersiniz...
          08.09.2006 yazılımı
          By ATAKÖY

Yorum yap

kısayol linkini verebilirmisin? ben bulamadım o yazılımı

teşekkürler

Yorum yap

08.09.2006 yazılımı http://mach1digital.com/mach1forum/s...ad.php?t=18181 bu linkte cihazına uygun olanı yükleyebilirsin
              Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

Sevgili pride;
                Yazılarınızın neyi anlattığını anlamak için ingilizce mi öğrenmemiz gerekiyor? Yoksa Türkçe size itici mi geliyor? Ya da yazılarınızı yalnızca ingilizce bilenlere yönelik mi yazıyorsunuz? Saygılar.

Yorum yap

teşekkürler arkadaşlar..paylaşmak gerçekten güzel bir duygu..
                  eylül yazılımını aldım ve kurdum, cihaz kilitlenmeden çalışıyor bi de basketçile rolsa hiç fena olmaz..berraber basket oynardık..

Yorum yap

candan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Sevgili pride;
                    Yazılarınızın neyi anlattığını anlamak için ingilizce mi öğrenmemiz gerekiyor? Yoksa Türkçe size itici mi geliyor? Ya da yazılarınızı yalnızca ingilizce bilenlere yönelik mi yazıyorsunuz? Saygılar.
                    nerde neyi ingilizce yazmışım
                    ne demek istediğini daha acık yaz da bizde anlayalım ..

Yorum yap

Ingilizce mi ? Ben de anlayamadim ? Bir sey mi kacirdim ..... ?

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

arkadaşlar 8 eylül yazılımını attım makinaya...Ancaaakk NTV de maçları izleyemiyorum..Ne yazdıysam olmadı...çözümü nedir?

Yorum yap

bisslerle ilgili yeni bir yazılım yapılmayacak mı.zira nationalgeograpfic de sorun var.direk açılmıyor.iberya zaten hiç açılmadı.bütün biss kanallar için yazılım yapılaz mı?
                          SEBZE ÜRETİMİNDE MARMARA BÖLGESİNDE 1 NUMARA
                          http://www.calti.bel.tr/

Yorum yap

Nucleuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşlar 8 eylül yazılımını attım makinaya...Ancaaakk NTV de maçları izleyemiyorum..Ne yazdıysam olmadı...çözümü nedir?
                            Bunu at hepsi açılır.

Yorum yap

kamil5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bisslerle ilgili yeni bir yazılım yapılmayacak mı.zira nationalgeograpfic de sorun var.direk açılmıyor.iberya zaten hiç açılmadı.bütün biss kanallar için yazılım yapılaz mı?
                              Yukarıdaki key dosyasını at nba üzerinde biraz bekle daha sonra bu kanala geç açılır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X