• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-19500 HD Superior 18.01.2011 Yazılımı V2.13

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-19500 HD Superior 18.01.2011 Yazılımı V2.13

Next 19500 HD Superior 18.01.2011 Tarihli Yazılımıdır. V2.13

Yazılımı buradan indirebilirsiniz.
    Next 2000 Dobratech..

V2.13 -2011-01-18
    1)Add x-timeshift function for nds channels(F1+234)
    2)Add load flv link from ftp
    3)Add delete function for ftp setting

V2.12 -2010-12-30
    1)Support list title of flv link when load from usb

V2.11 -2010-12-28
    1)Add load flv url file from usb function

V2.10 -2010-12-17
    1)Fix hdmi digital audio output problem
    2)Fix UPnP display problem

arkadaşlar bu yazılımda yapılanlar bunlar

yazılımda emegi gecen herkese çok çok teşekkürler
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

bu yazılımda neler düzenlenmiş arkadaşlar

Yorum yap

Arkadaşlar eğer cccam kullanıyorsanız boşa yüklemeyin. cihaz cccam'de ses vermiyor. ha sessiz seyrederim derseniz ne âla...

Yorum yap

ahmetaksar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar eğer cccam kullanıyorsanız boşa yüklemeyin. cihaz cccam'de ses vermiyor. ha sessiz seyrederim derseniz ne âla...
          fabrika ayarına dönüp yeniden yükledinmi ahmet kardeş

Yorum yap

Fabrika ayarlarına geri döndüm. Ancak kanal yedeği almıştım onu geri yükledim. bununla alakalı olmasa gerek

Yorum yap

yazılımda neler yeni.....
              Next&Nextstar
              EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Arkadaşlar, cihazı tekrar fabrika ayarlarına döndürüp şimdi tekrar taratıyorum. kanalları tekrar taratınca herşey normal. ama eski kanal listenizi yüklediğinizde ses kesme sorunu yaşanıyor. bu sorun böyle basit bişeyden kaynaklanmamalı ama ne yazıkki öyle. ben hareketli anten kullanıyorum 20 tane uyduyu şimdi işin yoksa tek tek tarat. tekrar kanal listesi oluştur.

Yorum yap

ahmetaksar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşlar, cihazı tekrar fabrika ayarlarına döndürüp şimdi tekrar taratıyorum. kanalları tekrar taratınca herşey normal. ama eski kanal listenizi yüklediğinizde ses kesme sorunu yaşanıyor. bu sorun böyle basit bişeyden kaynaklanmamalı ama ne yazıkki öyle. ben hareketli anten kullanıyorum 20 tane uyduyu şimdi işin yoksa tek tek tarat. tekrar kanal listesi oluştur.
                  cccam düzgün çalışıyormu yani ses problemi ortadan kalıkıyor demek fabrika ayarlarına döndümüz zaman

Yorum yap

evet. fabrika ayarlarına geri döndüğünüzde ses problemi ortadan kalkıyor ancak tüm kanalları tekrar taratman gerekiyor.

Yorum yap

ohaaa yani benimde motorlu canak var simdi kanal diz kanal sırala zaten zor işlem şu detayları atlanmaması gerek yazıl cıkıyor kanal listesi bi işe yaramıyor sırf sıkıntı almışız başımıza yawww

Yorum yap

yazılımda emegi gecen herkese çok çok teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar ses proplemi yok sadece hdmı ses ayarını digital degilde pcm yapın düzelır. menu- osd- ayarları,alt satırda, ses çıkış modunu digitaldan pcm yaparsanız ses tekrar gelıyor.. bu yazılımda görüntü kalitesi biraz daha güzel ssky italya kanallarındaki donmalar yok denecek kadar azalmış kanal gecişleri biraz daha hızlanmış gibi geldi bana simdilik bunları fark ettim.

Yorum yap

yazılımda emegi gecen herkese çok çok teşekkürler birde şunu sorayım yazılım attıktan sonrada fabrika ayarlarına dönmek gerekirmi.

Yorum yap

Emeğinize Sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X