• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sharingde Neler Var

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

selam arkadaslar bu sabah ıtıbarı ıle sorun yok hersey normal....
    yanlıs fılımnet kanalında nds sıtemıne gececegı ıcın belkı problem olabılır sadece fılımnet1 de
    We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

Yeni paketler eklenebilir mi bunlara.

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
      İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
      Dream for Cardshare
      MSN : [email protected]
      (CCCam and G...)

Yorum yap

Merhaba, ben de xcruiser cihaz aldım ama adı geçen kanalların büyük bir kısmını açmıyor ( cyfra - mct... vb ) bağlantıyı herşeyi ayarlıyorum Nova' da 1-2 kanalı epey beklemek koşuluyla açıyor, ayrıca kanal geçişleri çok yavaş, emu ile çözülen kanalları da uzun bir zaman sonunda açıyor yani durum kısaca bu. Üzücü ve sıkıcı bir durum:no:

Yorum yap

Merhaba, ben de xcruiser cihaz aldım ama adı geçen kanalların büyük bir kısmını açmıyor ( cyfra - mct... vb ) bağlantıyı herşeyi ayarlıyorum Nova' da 1-2 kanalı epey beklemek koşuluyla açıyor, ayrıca kanal geçişleri çok yavaş, emu ile çözülen kanalları da uzun bir zaman sonunda açıyor yani durum kısaca bu. Üzücü ve sıkıcı bir durum

0-cıhazı hangı bayıden aldınız_ve hangı model
          1-selam dedıgınız kanallar server degıstıgı ıcın acmıyor duzelecek
          2-kanal gecıslerı hızlı yenı yazılımı yukleyın
          3-emu ıle cozen kanallar anında acıyor
          kısaca cardsharing serveri yapılandırılıyor duzelecek
          bılgı ıcın tesekkurler

Yorum yap

CoMMunicaTioN™ Nickli Üyeden Alıntı
            Merhaba, ben de xcruiser cihaz aldım ama adı geçen kanalların büyük bir kısmını açmıyor ( cyfra - mct... vb ) bağlantıyı herşeyi ayarlıyorum Nova' da 1-2 kanalı epey beklemek koşuluyla açıyor, ayrıca kanal geçişleri çok yavaş, emu ile çözülen kanalları da uzun bir zaman sonunda açıyor yani durum kısaca bu. Üzücü ve sıkıcı bir durum

0-cıhazı hangı bayıden aldınız_ve hangı model
            1-selam dedıgınız kanallar server degıstıgı ıcın acmıyor duzelecek
            2-kanal gecıslerı hızlı yenı yazılımı yukleyın
            3-emu ıle cozen kanallar anında acıyor
            kısaca cardsharing serveri yapılandırılıyor duzelecek
            bılgı ıcın tesekkurler
            Herşeyden önce ilginize teşekkür ediyorum Cihazım XDSR400 modeli cihazı sizin forumdaki yazılarınız ve dolayısıyla tavsiyeleriniz üzerine Adana Şahin Ticaretten aldım, cihazda son yazılım yüklü. Cihazı kurdum ama belirttiğim sorunlarla karşılaşınca burada belirttim, bayiye cihazı geri vermeyi veya en azından başka marka bir cihazla değiştirmeyi bile teklif ettim ama olumsuz bir cevap aldım. Kanal geçişleri ve emuyla ilgili durum doğru yani yavaş. Umarım dediğiniz gibi herşey düzelir... Teşekkürler... Ayrıca share programı windows xp' de düzenli çalışmıyor...Saygılar...

Yorum yap

tabı gereken yapılacak supenız olmasın 1 veya 2 gune kadar yenı yazılımlar cıkacak calsımlar devam edıyor
              selamlar

Yorum yap

Skystar2 ile seyredebilirmiyiz?

Yorum yap

Xcruiser 400 ile niye sharing ile hiç bir kanalı açamıyorum acaba Arka düğmeden:help: :help: kapattım açtım programı silip yeniden kurdum yine fayda etmedi

Yorum yap

arkadaslar sex kanalları ve cyfra uzerıne gelmeyın fılımnet filan calısıyor server su anda 16 derece astra hotbırt nova var eger cyfra ve sex kanallarının ustune gelırsenız xshare kıtlenır ve dıgerlerıde calsımaz
                    bu gecıcı bır durum duzlecek

Yorum yap

Dört gözle bekliyoruz sorunun çözümünü cevap için teşekkürler:at:

Yorum yap

server daki sorun duzelmiş su an hepsi calısıyor

Yorum yap

Arkadaşlar big brother,star academyveya fame story gibi bir kanalada bakabilecekmiyiz acaba?:toplu:

Yorum yap

cyfra calısmıyor cunku card auto update yapmadı o yuzden cyfralar yok ayda bir bunu yasayacagız 1veya 2 gune kadar gelecek

Yorum yap

hocam mct grubu çalışıyormu bende açmıyorda sorun bendemi yoksa problemmi var
                              Ne Cennet ten bir gül alıp Cehenneme dikebilirsin;
                              Ne Cehennemden bir kor alıp Cenneti yakabilirsin.

Yorum yap

mct acar yenı xshareyi indirmen gerekiyor burdan al X-Cruiser special

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X