• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D (V5.045) 26.07.2014 Tarihli TEST Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

can_211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam o dedikleriniz galiba olmayacak bizler bu şekilde kullanacagız başka yolu yoktur.Ayrıca gerçekten görüntü kalitesi iyi ama bende kanal geçişleri eski yazılıma göre az yavaş.
    Bu tp toplu silme vede uydu ekleme olmayacak.Zaten çok dolaylı ve uzun yollardan uydu ekleme varda eklediğin zaman da komple silinme yoktur orda boşuna cihazın hafızasında boşuna yer kaplıyor.Ama boşuna beklemeyin olmayacak.
    Sevgili can-211 kardeşim öncelikle GÖRÜNTÜ KALİTESİ gerçektende çok ama çok fark etmiş durumda zaten iyi idi şimdi çok daha iyi oldu gerçektende...Kanal geçişleri için maalesef sana KATILAMAYACAĞIM çünkü kanal geçişleri bırak FTA ları ŞİFRELİLER bile FTA gibi açmakta.Üstelik kaç adette SATIR var cihazda buna rağmen.....Bu TOPLU TP silme işi olursa CİHAZLARIMIZ için SÜPER olur,bu konu ile ilgili olarak DOKTOR umuza yazsana MAİL ADRESİNE direkt olarak bakalım ne cevap gelecek.?
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

yazılım ıcın tesekkurler

Yorum yap

Vallaha ben görüntüye önem veren biriyim onun için tv yi bile değiştirdim 1 yıllık tv yi sattım .şimdi 2.yi aldım.Ben bu yazımı biraz acele ili attım yani yazılımı atanda her işlem den sonra yeniden başlatma falan yapmadım sadece acele ile bir kez yeniden başlatmıştım belki ondan olabilir ama görüntü kalitesini ben çok begendim.
        Bu tp silme vede uydu silme işini ise (Burada Ne Demek İstediğinizi anladım.)DOKTOR hocaya mail atmaya gerek yoktur çünkü ben bunu geçen mesajlarda da yazmıştım olmayacak diye sebebinide ben geçen mesajlarda da yazmıştım.Burda yazıpta ortalığı karıştırmaya gerek yoktur.Ben de sizler kadar olmasını istiyorum ama maalesef heleki 151.frekansı silip tekrardan 1.sıradaki tp ye dönmesi tam bir facia ama maalesef olmayacak.Bende çok istiyorum ama nafile.
        Akşam vakit bulursam yazılımı tekrardan atayım bakalım kanal geçişleri bende nasıl olacak.

Yorum yap

zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          görüşlerinize aynen katılıyorum bahsettiğiniz toplu uydu ve tp silme olayı cihazın alt yapısını ilgilendiriyor olmalı bu özellik bu cihaza kazandırılmalı mümkün değil ise açıkca belirtilmeli bırakalım yok vod geldi tavşan gitti ibarelerini verilen tüm yazılımlar test yazılımı saygılıyız ancak bu iki özelliğin ana bir yazılımla tabiki mümkün ise ilave edilmesi bir çok kullanıcıyı son derece menun edecektir..
          Zafer3801 Arkadaşım maleserf bizler boşuna kürek çekiyoruz söz konusu özelliğin bu cihaza uygulanması benim anlatmaya çalıştığım fuzuli özellikleri sizde açıklamışsınız aynen dediğiniz gibi yok vod gitti vod gelmedi tavşan kaçtı tazi tutamadı yok tilki kovaladı aynen ağustos böceğinin yaşantısı gibi olan ve geleceği olmayan kısa sürede tahtadan silgiyle çok kolay bir şekilde silinebilen tavşancıların vodcuların Tilkicilerin ve bunlara benzer özelliklerin arkasında olanların ve israrla isteyenlerin sayısı çoğunlukta olduğu sürece olması mümkün
          değil e hal böyle olunca uydu silme uydu taşıma toplu tp silme özlliği olmayan
          bir uydu alıcısı nekadar özelliği olursa olsun benim için sıradan bir alıcıdır tekrar
          söylüyorum bu özellik Machine 3D'ye olmaz diye hiç kimse bunun aksini iddia etmesin ve söylemeye kalkmasın yok bu menü olmazmış yok motorlu sistem kullananları etkilermiş yok şöyleymiş yok böyleymiş bu boş söylemleri geçinde olması gerekenlere bakın eyer isteseler balgibi olur artık bundan böyle bu
          konuyla ilgili vede Machine 3D özellikleriyle ilgili hiç bir yorum ve paylaşımda bulunmayacğım sebebine gelince bugüne kadar çıkan yazılımlara bakın hep
          tavşanlarla tilkilerle vod'larla ilgili çalışmalar yapılmış alt yapıyla cihazda olması
          gereken özelliklerle alakalı en ufak bir şey söz konusu bile olmamış böyle yazılım çıkarılmaya devam edilecekse boşunada uğraşılmasın tavşan yazılımı deyil aslan yazılımı çıkarılsın yada V5.034 yeter nokta.

Yorum yap

sn.osetyalı arkadaşım tam anlamıyla konuya neşteri vurmuşsun her yönüyle sana katılıyorum bahsedilen özellikleri daha önceleride next 2000cıs süper plus içinde yazmıştım fakat herdefasında nedense ne tam cevap veren yetkili oldu nede böyle bir istek göz önüne alınmadı bazende başka sitelerde saçma sapan istekler olarak tanımlandı her yazılımda teşekkür eden arkadaşlara sesleniyorum tabiki bir yazılım bir emeğin ürünüdür saygılıyız asla kötüleme gibi bir düşüncemiz olamaz .zaten bu cihazı bilerek aldık kimse zorla al demedi ancak isteklerimizi iletmek ve cevap almak hakkımız.geçen bir komşu için
            nextminiks black+plus aldım tkgs özellikli el kadar cihazda hem uydu hemde tp ler toplu olarak silinebiliyor birde hd yayınlarda görüntü kalitesi gerçekten mükemmmel ilgililere duyurulur sakın ha cihazın reklamını yapma gibi bir düşünceyle yazmıyorum. en derin saygılarımla....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X