• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

30 eylül 2007 yazılımı na açıklama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 30 eylül 2007 yazılımı na açıklama

[QUOTE]İzlerken kayıt nedeniyle flash adreslemedeki bir açık yüzünden verilen test yazılımında hatalar bulunmuştur bu sebepten kaldırılmıştır.lütfen saçma yorumlar yapmayın..HERŞEY çok daha sağlıklı olması içindir..bilhassa yurtdışı kullanıcıların standart kullandıkları kart tanımlamaları ve arabsat-nilesat gibi uydularda sorun yaşanmıştır..türkçeleştirilmemiş ve sadece test ara yazılımıdır.ana yazılım izle kaydet işlemi gerçekleşince verilecektir..sorun yaşayan arkadaşlar eski yazılıma dönebilir bunun dışında çıkabilecek sorunun boyutu belli olmadığından uyarılar nedeniyle yazılımları kaldırmayı uygun buldum herkese saygılar.

yukarıdaki acıklama sayın @doktor ustadımızındır
    arabsat-nilesat gibi uydularda kartlarında herhangi bir sorun gözlenmenmemiştir

hortbit absat -TPS -Canal + -Mediaset Nagra
    astra Digital + premier

ve diger uydulardaki kanalların orjinbal kartlarında gözlemlerin sonuçunda test edelen cihaz next 2000 cıs süper ve cx modelleridir kartllarda hiç bir sorun yoktur.

zaten bu verilebn yazılımda izlerken kayıt olayı yoktur

next firmasındaki bir arkadaşdan aldıgım bilgiye göre bu yazılımda hiç bir hata yoktur sadece d smart baskı yaptıgından kaldırlmıştır neden baskı ise next süperlerde home share olayından dolayı kaldırıldı
    Mach1 Team™

Uydurma haberleri Güzel yazıyorsunuzda, @doktor ve @mach1 yeni yazılımıda NDS destekli verirse sizlerin suratını merak edeceğim açıkçası.......

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Uydurma haberleri Güzel yazıyorsunuzda, @doktor ve @mach1 yeni yazılımıda NDS destekli verirse sizlerin suratını merak edeceğim açıkçası.......

yeni yazılımda nds destegini unutun artık olmayacak . zateb bazı meraklı arkadaşların yüzünden kaldırıldı bu yazılımlar ben 15 senelik next satıcısıyım yazılım verileri ikigün oldu ve arkasın da onca tel nasıl çözülecek diye sorular felan ne odlu dsmart da baskı kurdu ve kaldırıldı yazılımlar
      Mach1 Team™

Yorum yap

Mantıklı bir yaklaşım.

Ticaretin içinde herşey var.Bu neden olmasın?Ha bunun doğrusunu doğru bir şekilde açıklamak zorundada değil firma ayrıca.

Kolay gelsin.

Yorum yap

@tasarım üstadımız next de hiçbir özelligin geri çekilmeyecegini açıkladı bende kendisine inanıyorum.. o yüzden nds devam edecektir diyorum

Yorum yap

arkadaşlar bu konunun açılmaması için uyarıldık bırakın daha üstüne gitmeyin bekleyelim görüçez ne olucak
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X