• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Newcamd Share

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım

next ye_cx süper kullanıcısıyım.Cihazı yeni aldım ve bu cihaz hakkında bilgi sahibi değilim.Flash bellek ile beraber verdiler.Şifreleri nerden ve nasıl indirebileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Yorum yap

• uyduuydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      next ye_cx süper kullanıcısıyım.Cihazı yeni aldım ve bu cihaz hakkında bilgi sahibi değilim.Flash bellek ile beraber verdiler.Şifreleri nerden ve nasıl indirebileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler.
      şifreler burda :

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27991

Yorum yap

• cyfra da sorun başlamış arkadaşlar kısa donma ve kesilme oluyor mct redlıgt paketi yok izleyen varmı yazsın

Yorum yap

• arkadaslar sirius 5 derecedeki viasat kanallarini izlemek icin free server nasil bulabilirim.

Yorum yap

• server çalışıyormu arkadaşlar bende hiç bir şey yok

Yorum yap

• hayır calısmıyor

Yorum yap

• arkadaşlar nova lar çalışıyormu şu an yayınlar gelmiş novalar yok

Yorum yap

• benım bıldıgım novalar cıkarılmıs

Yorum yap

• arkadaşlar mach1 hocamızın kişilere verdiği özel paslarda novalar ve sky lar duruyormu izleyen varmı teşekürler

Yorum yap

• sky lar var

Yorum yap

• suanda sky ve novalar var ama novaların chıd degerlerını formda arayıp bulup yazmak lazım

Yorum yap

• ewet yarkın arkadaşıma katılıyorum detiği gibi chıd değerleri girilmesi lazım.
                          CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

• arkadaşlar hiçbirşey gerekmiyor spiderle hepsini seyrediyorum şu an
                            Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• ewet bende spaderlan full seyretiyorum .
                              CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

• YARKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                suanda sky ve novalar var ama novaların chıd degerlerını formda arayıp bulup yazmak lazım
                                novanın bulunduğu port numrasını option bölümünden tıkla ve enable çentikle ve auto detect tıkla tek tek nova ve bulsat kanallarının üzerine gel bekle sırayla açacak ve hepsinin chidini tanıdıktan sonra hafızya alacak ve bir daha bu kanalların üzerine geldiğinde beklemeden açacak.istersen chid değerlerini vereyim
                                0002-0003-005A-005B-0014-0086 bu değerleri de nasıl girileceğini biliyorsun.takıldığın bişe olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X