• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 TPS OKEY Softcam.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hotbirdde multivision kanallarının sinyalini alamıyorum bu yeni yazılımla alakalı olabilir mi

Yorum yap

14.10.2006 yazılımı yüklü tps pakati Ab sat paketi ve diskovery türk hiç birisi ortada yok yardımcı olursanız sevinirim kimi multiler açık diyor kimi kapalı anlam veremiyoruz doğrusu

Yorum yap

8000 x cam var bende 08.09.2006 yazılımını yükledim ardından 12.10.2006 soft camı ilk önce keyfly ile attım makinaya ardından ayni yazılımı superloader-AES ile attım iki günden beri multileride,AB sat paketinide seyrediyorum haa versiyonum 1.1 di oda 1.3 oldu herşey güzel yani açamayanlar bir yerde hata yapıyor sanırsam.

Yorum yap

bolsulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          8000 x cam var bende 08.09.2006 yazılımını yükledim ardından 12.10.2006 soft camı ilk önce keyfly ile attım makinaya ardından ayni yazılımı superloader-AES ile attım iki günden beri multileride,AB sat paketinide seyrediyorum haa versiyonum 1.1 di oda 1.3 oldu herşey güzel yani açamayanlar bir yerde hata yapıyor sanırsam.
          nasil yaptigini ayritilari ile anlatirsan eger diger arkadaslara faydali oursun kanisindayim.tesekkürler.............

Yorum yap

sağol arkadaşim

Yorum yap

1-ilk önce 08.09.2006 yazılımını yükledim -http://www.mach1digital.com/mach1forum/attachment.php?attachmentid=12415&d=1157717407
              2-12-20.2006 soft camı indirdim-http://www.mach1digital.com/mach1forum/attachment.php?attachmentid=13301&d=1160782383
              3-http://www.mach1digital.com/mach1forum/attachment.php?attachmentid=223&d=1130784014- buradan keyfly i indirdim ve yukarıdaki soft camı onunla attım makineye
              4-ayni soft camı birde süperloader ile attım .oda burda-http://www.mach1digital.com/mach1forum/attachment.php?attachmentid=12643&d=1158524219
              hepsi bukadar.Selamlar

Yorum yap

olmuyor

Bolsulu kardeş. bu softcamı super loderle nasıl attın acaba. Versiyon different diyor. aes dowloder de versiyon different diyor. Key-fly ile atınca da makinanı key ayar bölümüne bir bak bakalım ne hale geliyor. Bu sofcamde sadece viaccess bölümü var. Lütfen mod arkadaşlar bu karmaşaya bir çare bulsunlar, birşey seyredemez hale geldik. Acemi değiliz yani.

Yorum yap

[QUOTE=petrocelli;126692]Bolsulu kardeş. bu softcamı super loderle nasıl attın acaba. Versiyon different diyor. aes dowloder de versiyon different diyor. Key-fly ile atınca da makinanı key ayar bölümüne bir bak bakalım ne hale geliyor. Bu sofcamde sadece viaccess bölümü var. Lütfen mod arkadaşlar bu karmaşaya bir çare bulsunlar, birşey seyredemez hale geldik. Acemi değiliz yani.[/QUOTE

Super loader da cihazı seçin bölümü var ordan x cam ı seçtim karşısında 0110 yazıyor aça tıkladım Flash-MPG-AES dosya bölümüne tıkladım açılan dosyanın altında dosya türü denen yerden softcam dosya yı seçtim 303 adet key bulundu dedi ve yükle dedim yükledi key-fly ile atınca makinenin key ayar bölümü ne baktım hiç bir acaiplik yok şu an o kanalların hepsi açık hayırlı akşamlar.

Yorum yap

petrocelli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Bolsulu kardeş. bu softcamı super loderle nasıl attın acaba. Versiyon different diyor. aes dowloder de versiyon different diyor. Key-fly ile atınca da makinanı key ayar bölümüne bir bak bakalım ne hale geliyor. Bu sofcamde sadece viaccess bölümü var. Lütfen mod arkadaşlar bu karmaşaya bir çare bulsunlar, birşey seyredemez hale geldik. Acemi değiliz yani.

Karmaşayı önlemek sizin elinizde bilmediğiniz yerlerden dosya almayın arkadaşlar. Key dosyaları zaten tarafımızdan sürekli güncelleniyor.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Karmaşayı önlemek sizin elinizde bilmediğiniz yerlerden dosya almayın arkadaşlar. Key dosyaları zaten tarafımızdan sürekli güncelleniyor.

bisss bölümü komple siliyorsunuz arkadaşların bir çoğu prov. ve keyler ile ilgili girme problemi yaşıyor .. oysa verilen 2000 ve 7500 -5000 serilerinin dosyaları full dolu direk olmasada link yardımı ile verin gerekirse dosyayı sorun yaratmaması açısından .... teşekkürler .
                      Next&Nextstar
                      EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bisss bölümü komple siliyorsunuz arkadaşların bir çoğu prov. ve keyler ile ilgili girme problemi yaşıyor .. oysa verilen 2000 ve 7500 -5000 serilerinin dosyaları full dolu direk olmasada link yardımı ile verin gerekirse dosyayı sorun yaratmaması açısından .... teşekkürler .
                        Hiçbir bölümü sildiğimiz yok serdar hatayı yapan sizlersiniz. Kalkıp Keyfly ile Softcam dosyası atarsanız Biss bölümü tabiki gitmez. Softcamların atılması için AES Downloader var onu kullanın. ......kfy dosyası yüklemek için ise Keyfly kullanın.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Hiçbir bölümü sildiğimiz yok serdar hatayı yapan sizlersiniz. Kalkıp Keyfly ile Softcam dosyası atarsanız Biss bölümü tabiki gitmez. Softcamların atılması için AES Downloader var onu kullanın. ......kfy dosyası yüklemek için ise Keyfly kullanın.
                          tüm forumu aydınlattınız..teşekkür ederim .
                          Next&Nextstar
                          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            tüm forumu aydınlattınız..teşekkür ederim .
                            Estağfurullah Serdar sadece tecrübemi yazdım

Yorum yap

Tasarım kardeşim birde benim sorum olacak izin verirsen AES Downloader ile softcam dosyasını cihaza atınca komplemi yükleniyor yoksa sadece AES keylerimi yükleniyor cevaplarsan sevinirim.
                              şimdiden teşekür ederim.

Yorum yap

Sadece Aes Keyler yüklenir. Diğer keyleri KeyFly 1.2 ile atacaksınız.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X