• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X Plus Serisi 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• üstadlar yardım.... cihazım 2500 xplus dpcı geçen yıllarda share ile ilgili bir yazılım yüklemiştim otomatikman kanal sayısı hafızada düştü...şimdi kanal sayısını tekrar eski konuma getirmek istiyorum yani share yazılımını çıkarıp tekrar güncel yazılıma nasıl dönebilirim..lütfen yardım...teşekkürler

Yorum yap

Hani bir şeyler yazmasam dayanamıyacağım böyle kendini bilmez insanlar hiç susmuyo sabretmesini bilmiyor hele ne dediğini hiç....!
      Ne var yani senmisin her şeyin yöneticisi sen kimsin kendini bilmezin teki işte.
      Bende hep karşılaşıyorum ama en güzeli kim ne dese dediğini kendisine yedirip yolumuza devam etmek bence...?
      Çünkü her alanda patavatsızlar var.....
      Ne yapalım bazen sert çıkışlar yapmak gerekiyor ne kadar kibarlığımızı bırakmak istemesekte....
      Kolay gelsin....
      Elleriniz dert görmesin....

Yorum yap

• Hani bir şeyler yazmasam dayanamıyacağım böyle kendini bilmez insanlar hiç susmuyo sabretmesini bilmiyor hele ne dediğini hiç....!
        Ne var yani senmisin her şeyin yöneticisi sen kimsin kendini bilmezin teki işte.
        Bende hep karşılaşıyorum ama en güzeli kim ne dese dediğini kendisine yedirip yolumuza devam etmek bence...?
        Çünkü her alanda patavatsızlar var.....
        Ne yapalım bazen sert çıkışlar yapmak gerekiyor ne kadar kibarlığımızı bırakmak istemesekte....
        Kolay gelsin....
        Elleriniz dert görmesin....

Yorum yap

• arkadaşlar next YE 2000 CIS SUPER için program yükledim motor ayarı için açtım motor yok görünüyor ne yapıcam
          acil yardım lütfen

Yorum yap

• vehbi45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar next YE 2000 CIS SUPER için program yükledim motor ayarı için açtım motor yok görünüyor ne yapıcam
            acil yardım lütfen
            super plus bölümünde sorarsan daha iyi cevap alırsın diye düşünüyorum.
            http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=278
            Bu Dünya Bir Sınav

Yorum yap

• merhaba next 2000 cı plus cihazım varversiyonu: inf 614 m081307 m023.00
              hangi yazılımı yüklemem gerekiyor yardım edermisiniz

Yorum yap

• cavoki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                merhaba next 2000 cı plus cihazım varversiyonu: inf 614 m081307 m023.00
                hangi yazılımı yüklemem gerekiyor yardım edermisiniz
                http://www.mach1digital.com/mach1for...9&d=1208415455

Burası 2000X bölümü. Yukarıdaki linke tıkla ve indir cihazına ait yazılımı.

Yorum yap

• YE 2000cx super plus coktu!

hocam benim makine icin bunlardan hangisini yuklemem gerekiyor acaba?

Yorum yap

• hocam ye 2000cx super plus ıcın hangı yazılımı yukleyebılırız_?

Yorum yap

• yazılımlar şu an itibari ile tps auto yapamıyorlar 2000 xcı resetleniyor
                      Ya ilahi
                      ahir zaman nebisi
                      peygamberlerin reisi
                      muhammed mustafanın hürmetine
                      iman ve hidayet ver kalbimize

Yorum yap

• Sabırlı olun arkadaşlar, bir kaç güne kadar verilir yeni yazılım.

Yorum yap

• sağol kardeşim emeğine sağlık

Yorum yap

• Tüm ustalar size ne kadar teşekkür edelim bilemiyoruz en kısa zamanda yeni yazılımları bekliyoruz saygılarımla

Yorum yap

• Yazılım için Teşekkürler

Yorum yap

• NEXT y2000x ci plus nazaman gelecek arcadas

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X