• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• emegine saglik tskr

Yorum yap

• kocaeli bölgesinden astra19 premier paketlerini 120 lik çanakla izleme imkanımız varmı cevaplarsanız seviniriz saygılar

Yorum yap

• 19bjk71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tşkler çok manyak bilgilisin uzm@n
        Ne demek bu şimdi???

Yorum yap

• keyler güncellendi

Yorum yap

• Free-X Del. ok

Yorum yap

• hocam selamalar,verilerden cok istifade ediyorum tesekkürler.fakat premiere direktler aciyordu,birzamandir acmiyor.sorun nerden kaynaklanıyor acaba?saygilar

Yorum yap

• ilker ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam selamalar,verilerden cok istifade ediyorum tesekkürler.fakat premiere direktler aciyordu,birzamandir acmiyor.sorun nerden kaynaklanıyor acaba?saygilar
                Mecm61 keye geçtiler yeni yazılım gerekli izleyebilmek için.

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Dorcel tv ok Hotbird
                  Multicanal 30.ºW 01 key ok

test ok uzm@n
                  tşk ederiz ama dorcel tv açmıyor
                  TÜRKİYE CUMHURİYETİ,ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİ,TÜRK MİLLETİ SONSUZA DEK YAŞAYACAKTIR

Yorum yap

• zktnkr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    kocaeli bölgesinden astra19 premier paketlerini 120 lik çanakla izleme imkanımız varmı cevaplarsanız seviniriz saygılar
                    bildigim kadariyla hocam izlersin. arkadasim var;babaeski-lüleburgaz corlu bakabiliyorlar, kesin konusuyorum.ama resmi verilere göre astra 19° tr den cekmiyor, gercekte ama cekiyor. saygilar (http://images.google.com/imgres?imgu...DE247%26sa%3DN ) istersen buradan resimlerde bakabilirsin

Yorum yap

• Free-X Delight OK

Yorum yap

• teşekkürler üstad, eline,koluna,beynine sağlık.

Yorum yap

• teşekürler ustam kolay gelsin
                          DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

• uzm@n hocam teşekkürler
                            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• açılmadan çöktü

Yorum yap

• benim anlamadığım şu cevap yazarsanız sevinirim burada verilen keyler en son olanlar deniyor o okey deniyor bu okey deniyor premıer ler için key atıyorum ne hikmetse bir türlü de çözdüremedim ama malesef okey denilen key atmadan önce gösteren dıgı tvler gidiyor şifreler değişik oluyor yoksa bizmi bir şeyi yanlış yapıyoruz açıklarsanız sevinirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X