• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Cx-Cıs 2.Pvr 19/21.10.2007Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hdd den sorun bende 2.5 lukta sorunsuz o saydıkların
    Mach1 hocam sizin kullandığınız sorunsuz dediğiniz 2.5'' hdd markası nedir acaba?

Yorum yap

• maşallah hocalar hiç uyumuyorlar galiba.
      bizler yatıp kalkıyoruz hergün bir şeyler oluyor.
      21/10/2007 yazılımı için herzamanki gibi yine emeğinize sağlık sağolun.saygılar...

Yorum yap

• mach1 hacam lutfen yardım

hacam bize next ailesıne yapmış oldugunuz çalışmalarınız için sonsuz teşekkurler hocam ben son yazılımı attım ve arkasından hazır kanal lıstesı attım ve softcamı da attım ilk bırkaç kayıt denemem başarılı oldu yalnız kayıta başladıgım zaman yaklaşık 12 sanıye sonra kayda başlıyor du birkaç denemeden sonra kayıt tuşuna bastığımda ekran kararıp öyle donup kalıyor ve usb yı çıkartıyorum ve yenı güncelledıgım tps ler gidiyor ayrıca digiturk kartımı da okumaz hale gelıyor kartı çıkarıp takıyorum kart bölümünde hatalı kart yazıyor cihazı arkadan kapatıp açtıktan sonra düzeliyor bırkaç defa daha kayıt etmek istedım ama aynı sorunlar devam edıyor hocam ne yapmalıyım yazılımı tekrar mı atim üstüne lütfen yardım edın
        next 2000 cıs sp

Yorum yap

• Sayın mach1,
          ilk önce değerli uğraşlarınız için teşekkür ederiz. Ben pazar sabahı 19.10 yazılımını yükledim. kanallarımı ayarladım. Bugün internete girip (evde yok) tekrar teşekkür edeyim dedim. Ama bir de gördüm ki yeni yazılım çıkmış. Hocam biz size yetişemiyoruz, çok hızlısınız. Cihaz 2000 CIS SUPER PLUS gerrçekten SUPER +++ oldu.
          Bir eksiği kaldı, biz evde yokken yemek falan pişirse çok iyi olurdu.
          Yazılımda emeği geçenlere tekrar teşekkürler.

Yorum yap

• usta bende teletex ses tuşuna basınca olmuyor sadece audıo aktif. neden acaba

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı
              O yeni kasalı yeni ufak model için
              bilgi için teşekkürler hocam bu cihazın çıkmasınıssabırsızlıkla bekliyorum umarım en kısa zamanda çıkar

Yorum yap

• Valla süpersiniz üstadlar hızınıza yetişemiyoruz. Ellerinize ve akıllarınıza sağlık, Dünyada ve ahirette ne muradınız varsa Allah kabul buyursun inşallah.
                :tr: :manga:
                Başkalarını bilen kimse bilgili,
                Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

• Tüm emeği geçenlere teşekkürler.....

Yorum yap

• aksoy- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hacam bize next ailesıne yapmış oldugunuz çalışmalarınız için sonsuz teşekkurler hocam ben son yazılımı attım ve arkasından hazır kanal lıstesı attım ve softcamı da attım ilk bırkaç kayıt denemem başarılı oldu yalnız kayıta başladıgım zaman yaklaşık 12 sanıye sonra kayda başlıyor du birkaç denemeden sonra kayıt tuşuna bastığımda ekran kararıp öyle donup kalıyor ve usb yı çıkartıyorum ve yenı güncelledıgım tps ler gidiyor ayrıca digiturk kartımı da okumaz hale gelıyor kartı çıkarıp takıyorum kart bölümünde hatalı kart yazıyor cihazı arkadan kapatıp açtıktan sonra düzeliyor bırkaç defa daha kayıt etmek istedım ama aynı sorunlar devam edıyor hocam ne yapmalıyım yazılımı tekrar mı atim üstüne lütfen yardım edın
                    İlginç bende öyle bir sorun olmadı ne kayıtta nede digiturk kartla
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• halitgultekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Mach1 hocam sizin kullandığınız sorunsuz dediğiniz 2.5'' hdd markası nedir acaba?
                      Perpa nokta elektronikten almıştım 2.5 luğu metal rengi dış kutusu içinde ne marka hdd var bilmiyorum üzerinde kx-404 made in P.R.C yazıyor birde büyük var 2.5luk olmayan oda thermaltake marka
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• yazılımlar ıcın tekrar sagol mach1

Yorum yap

• Slm Hocam Cihazdan Setting Almak İstediğimde %99 Sayıyo Sonra Transfer Error! Hatası Veriyo Neden Olabilir Hocam ...

Yorum yap

• Hangi model??

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• daha önce tanımadığı sandisk 2gb usb belleği bu yazılımda tanıyor ve kayıtlar çok iyi. emeği geçen herkese tekrar teşekkürler

Yorum yap

• doğu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                usta bende teletex ses tuşuna basınca olmuyor sadece audıo aktif. neden acaba
                                ses tuşuna gireceksin orda AV+ menusu gelecek
                                1-Multi audio ses diller
                                2-EBU teletext ona basacaksın teletext için
                                3-Altyazı oda altyazı digiturk için filan

Depo

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X