• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sinyal sorunu yardim??

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sinyal sorunu yardim??

arkadaslar benim ultra diseg ile 4 uydu seyrediyordum.suan sinyolyok yazdi bende dizekten supelendim ve direk tek kafadan baglanti yaptim gene olmadi sinyali yakaladi ama kalite cikmiyor ve normal olarak sinyal yok diyor.bende next 2500 bagladim direk ve kanallari gosteriyor ultrayi baglinca sinyal yokdiyor sizce neden yapiyor.ultranin ilk yazilimlari olan varsa verirse sevinecem bide oyle denim simdiden yardim edenlere tesekkurler
    9000 xcam ultra
    2500 dpci plus
    2000 CX süper plus
    120 canak coklu lnb ile
    turksat hotbird astra sirius
    ayrica motorlu 2. canak ile diyer uydular
    next li olmak ayricaliktir....

YIKICI OLMA YAPICI OL...

cihazı bir resetleyip tekrar deneyin eğer sorun devam ederse 30 haziran yazılımı burada mevcut
    http://www.mach1digital.com/mach1forum/showthread.php?p=140217#post140217
    saygılar

Yorum yap

sanirim cigaz diseqc leri gormuyor dirtek lnb bagladimda sinyal cikti cogu kanali buldu ama 4 ve 2 diseqc bagladimda sinyal var ama kalite yok hic kanal bulmuyor diseqc ler bozuk desem 2sinide diger nexte denedim ve calisiyor ultra calistirmiyor fabrika ayarlarina donduysemde forumdaki diyer yazilimlari attiysamda hem internetten hemde comda duzelmedi belki ilk yazilimi atip sonra yenileri atarsam duzelir yoksa yaza kadar beklicem cunku anca yazin turkiyeye gelim servise verebilirim yardimlarinizi bekliyorum sqizce ne yapmaliyim??
      9000 xcam ultra
      2500 dpci plus
      2000 CX süper plus
      120 canak coklu lnb ile

YIKICI OLMA YAPICI OL...

Yorum yap

arkadaslar bu ultrayi tamemen sifirlamanin sansi yokmuattim eski yazilimla ayaarlarim duruyor
        9000 xcam ultra
        2500 dpci plus
        2000 CX süper plus
        120 canak coklu lnb ile

YIKICI OLMA YAPICI OL...

Yorum yap

tipitip_52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaslar bu ultrayi tamemen sifirlamanin sansi yokmuattim eski yazilimla ayaarlarim duruyor
          cihazı fabrika ayarlarına döndürün data yedeklemesi yani kanal yedeklemesi yaptıysanızda geri yüklemeyin yeniden kanal taratması yaptırın
          saygılar

Yorum yap

fabrika ayrlarinada donsem yenidende kanal taratsam olmuyor cunku lnb ayarlarim ayni kaliyor ve dierk bagladimda lnb yi belli bizaman sonra sinyal yok diyor diseqc bagladigimda ise sinyal hic yok oysaki aybi diseqc de 2500 next calisiyor aklima gelen herseyi yaptim olmadi next tamamen sifirliyan yazilim yokmu acaba ustalar
            9000 xcam ultra
            2500 dpci plus
            2000 CX süper plus
            120 canak coklu lnb ile

YIKICI OLMA YAPICI OL...

Yorum yap

tipitip_52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              fabrika ayrlarinada donsem yenidende kanal taratsam olmuyor cunku lnb ayarlarim ayni kaliyor ve dierk bagladimda lnb yi belli bizaman sonra sinyal yok diyor diseqc bagladigimda ise sinyal hic yok oysaki aybi diseqc de 2500 next calisiyor aklima gelen herseyi yaptim olmadi next tamamen sifirliyan yazilim yokmu acaba ustalar
              arkadaşım ultra da türksat ve hotbird lnb ayarları hazır oluyor zaten
              türksat için lnb1 hotbird için lnb2 ayarları oluyor bu bütün ultralarda böyle
              ayrıca cihazı fabrika ayarlarına döndürdüğünüzde yazılımla verilen ayarla dönülmüş olunur sizin yaptığınız ayarlar hiçbir şekilde kalmaz
              saygılar

Yorum yap

diseqc bagladimda neden sinyal alamiyorum 2500 next cikisinda ultraya bagliyorum ve yayinlari ancak oyle izliyebiliyorum tabi paket olarak direk ultraya baglinca ise sinyalyok diseqc de degistirdiysem sonuc sifir
                9000 xcam ultra
                2500 dpci plus
                2000 CX süper plus
                120 canak coklu lnb ile

YIKICI OLMA YAPICI OL...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X