• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 hd aldım aranıza girdim.

Yorum yap

• bende aldim 1 haftadir

Yorum yap

• valla bende cihazı aldığımdan beri donma devam ediyor başka makine takıyorum srver super çalışıyor next i takınca 5 dakka sonra başlıyor takılmaya dns yi değiştirdiğim halde donuyor

Yorum yap

• Eutalsat HD kanalları

Merhaba,
          Turksat ve Hotbird'deki HD yayaınları alabildiğim halde bir süredir Eutelsat Digiturk'teki 10928/3000/H frakansındaki HD yayınların sinyal seviyeleri kayboldu, diğer SD kanal frekanslarında sorun yok. Yani çanak yönünde bir sorun olduğunu sanmıyorum. Bir arkadaşım Diseq veya kabloda sorun olabileceğini söylemişti ama diğer uydularda sorun olmadığı için ihtimal vermiyorum. Frekans mı değişti? Fikri olan, bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler....

Yorum yap

• sencorno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Merhaba,
            Turksat ve Hotbird'deki HD yayaınları alabildiğim halde bir süredir Eutelsat Digiturk'teki 10928/3000/H frakansındaki HD yayınların sinyal seviyeleri kayboldu, diğer SD kanal frekanslarında sorun yok. Yani çanak yönünde bir sorun olduğunu sanmıyorum. Bir arkadaşım Diseq veya kabloda sorun olabileceğini söylemişti ama diğer uydularda sorun olmadığı için ihtimal vermiyorum. Frekans mı değişti? Fikri olan, bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler....
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=52140

Buradaki listeyi bir inceleyin isterseniz, belki yardımcı olabilir.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• sencorno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Merhaba,
              Digitürk 6 hd kanalını daha iyi yayın verebilmek için baska bir frekansa tasıdı..Güncel uydu listelerinde var yeni frekansları

Atlanta HD BOX PVR
              Next 2000 HDTV
              Next 2000 CIS Super Plus
              Digitürk Plus
              Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

• 10886-30000-v-5/6 frekansını da denedim, ancak burada da sinyal yok. Digturk HD kanallarını başka bir frekansa taşımış olabilir mi?

Yorum yap

• YE next 2000 hdtv plus kullanıyorum. gelişmeleri takip ediyorum.araştırna gelistirmelere devam.iyiye dahada iyiye hep birlikte bilgi paylasımı ile.

Yorum yap

• NEXT 2000 HDTV neden oldu bilmiyorum kumandadan acılmıyor, arkadan açınca çalışıyor,bilen varmı?devamlı bir kaç gün oldu bu şekilde kullanıyorum.

Yorum yap

• kanal gizleme var ama çalışmıyor neden cevap alamadım bir türlü lütfen yardımcı olurmusunuz kanal atlatmaveya gizlem ile ilgili

Yorum yap

• Kanal gizleme ilgili cevabıza çk teşekkü ederim. Eline sağlık sağol

Yorum yap

• fabrika ayarlarına dönüş şifresi kaçtır.teşekkürler

Yorum yap

• ogun6128 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            fabrika ayarlarına dönüş şifresi kaçtır.teşekkürler
                            8503
                            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                            www.next.com.tr

Yorum yap

• cevaba teşekkürler.birde hd yayınında ses var görüntü yok.bu güne kadar izliyordum. ama şuan sadece sesi geliyor.diğer kanallar normal.

Yorum yap

• ogun6128 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                cevaba teşekkürler.birde hd yayınında ses var görüntü yok.bu güne kadar izliyordum. ama şuan sadece sesi geliyor.diğer kanallar normal.
                                makinanin arkasindan kapama acma anahtari var onu kapa ac duzelir aynı sorun bende oluyo bazen kapatınca 5 sanıye kadar bekle ac duzelır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X