• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 1.9.2009 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

selam paylaşım ve emek için tşk.sağlıcakla.

Yorum yap

ekrem581 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      yazılım için teşekürler bir sorum olacak yazılım attıktan sonra fabrika ayarlarına donmem gerekirmi
      Her yeni yazilimdan sonra fabrika ayarlarina donmek cok iyidir.

Yorum yap

akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Her yeni yazilimdan sonra fabrika ayarlarina donmek cok iyidir.
        18 uyduyu her yazılımda ayarlayıp taratmak pekde iyi değil.
        Atlanta Hd Box. :bravo::bravo::bravo::bravo:

Stab hh120 Motor Ofset 120cm. 16 Uydu 5902 Tv 1265 Radyo .

UYDULAR-DOGU- 42°-39°-36°-28.2°-26.0°-23.0°-19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°
        UYDULAR-BATI- 0.8°-4°-7°

Yorum yap

Kesnilikle 29.7 yazılımından daha stabil. Ne yüklemede ne server'lara (hem Newcamd hem CCCam) bağlanmada en ufak bir sorun yaşamadım. Önce yazılımı yükledim. Sonra fabrika ayarlarına döndüm. En son olarak da en son kanal bilgimi yükledim. Server bilgileri gitmedi. Sonuç : NDS'lerdeki çok az bir kırılma haricinde diğerleri çok iyi. Bu arada Modemim Airties RT-211. Emeği geçen herkese çok teşekkürler .

Yorum yap

izleyiciyem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            18 uyduyu her yazılımda ayarlayıp taratmak pekde iyi değil.
            Kanal bilgilerinizi USB'ye alın, fabrika ayarlarına döndükten sonra tekrar yükleyin.

Yorum yap

bunu yükleyip denemek lazım

Yorum yap

hakanoz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Kesnilikle 29.7 yazılımından daha stabil. Ne yüklemede ne server'lara (hem Newcamd hem CCCam) bağlanmada en ufak bir sorun yaşamadım. Önce yazılımı yükledim. Sonra fabrika ayarlarına döndüm. En son olarak da en son kanal bilgimi yükledim. Server bilgileri gitmedi. Sonuç : NDS'lerdeki çok az bir kırılma haricinde diğerleri çok iyi. Bu arada Modemim Airties RT-211. Emeği geçen herkese çok teşekkürler .
                Tamamen haklısınız...Benim fazla server deneme imkanım olmadı..Ama yazılım stabil ve hızlı.Hiçbir problem olmadan yükledim.Fabrika ayarlarına dönüp kanal bilgilerini yükledim.Ayrıca Airties 205 üzerinden acces point 302 üzerinden köprü ile bağlanıyorum..(Wireles alarak kabloya döndürüyorum)Denediğim kısıtlı server ile sorun yoktu...Ama eğer ayrıntılı server denemesi yapabilirsem bilgi veririm..Emeği geçenlerin ellerine sağlık...

Yorum yap

Arkadaşlar, sorunsuz bağlanıyorum diyenlerden rica ediyorum bir kez daha. lutfen cccam servera bağlandıktan sonra x+ düğmesiyle gelen kart sayısını kontrol edip yazarlar mı birkaç arkadaş? 24 tane karttan fazla alan var mı? Eski yazılım ile 100 üstünde kart olan serverlardan bu yazılımla 24 den fazla kart alamıyorum.

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaşlar, sorunsuz bağlanıyorum diyenlerden rica ediyorum bir kez daha. lutfen cccam servera bağlandıktan sonra x+ düğmesiyle gelen kart sayısını kontrol edip yazarlar mı birkaç arkadaş? 24 tane karttan fazla alan var mı? Eski yazılım ile 100 üstünde kart olan serverlardan bu yazılımla 24 den fazla kart alamıyorum.
                    Önemli olan gelen kart sayısı değil, bu konuda doktor size açıklama yaptı. Hala aynı konu üzerindesiniz. Önemli olan yazılımın daha stabil hale gelmesi, diğerleri sonra da bakılabilir.

Yorum yap

bende 10 temmuz yazılım yüklüydü. arkadaşın dediği gibi 25 ten fazla ident görüyordu ama bu yazılımı yukleyince maksimum 20 ident görüyor ve bazı kanallar gitti.

bence en önemli sorun bu. Next fazla paketi kaldırmıyor.
                      Paketleri kademe kademe görecek şeklindebir sistem olsa veya yazılım yapılda iyi olur kanatindeyim.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Önemli olan gelen kart sayısı değil, bu konuda doktor size açıklama yaptı. Hala aynı konu üzerindesiniz. Önemli olan yazılımın daha stabil hale gelmesi, diğerleri sonra da bakılabilir.
                        Haklısınızda. kanallaın çoğunu açmadıktan sonra cccam olamsının bir nalamı kalmaz ki. o zaman newcam olarak kalır sihaz. Çok paketi stabil olarak açmasıda önemli bence.

Yorum yap

diger forumda da bana ayni sekilde tersleyerek yanit vermissiniz sayin tasarim. Her iki forumun da yillardan beri bir uyesi olan 56 yasinda bir insanim. Her iki foruma da yazmis oldugum tum mesajlara bakilirsa, asla saygisiz, terbiyesiz veya seviyesiz bir mesaj yazdigim gorulemez. Buna rağmen neden her iki forumda da sordugum bir soruya bu kadar ters bir yanıt veriyorsunuz?
                          Forumlar bilgi almak, yardimlasmak icin değil midir? Karşılaşmış olduğum bir sorun için burda yardım aramama engel olacaksanız, bu forumun kurulma ve çalışma amacı nedir?
                          Kaldı ki sorduğum soru hiç de saçma sapan bir soru değil. Ne demek kart sayısı önemli değil? Doktor oyle dedi diye illaki oyle mi olacak? diğer tarafta da açıkladım. Benim serverimda 100 e yakın local ve hop 1 kart var. Yalan mi soyluyorum yani? Bunun sadece 24 tanesini alabiliyorum bu yazılımla, diğer 75 i gelmiyor. bir önceki yazılımla hepsi geliyordu. Bu mudur önemli olmayan?
                          Beni terslemek yerine, gerek siz gerekse Doktor bey tarafından, "kardeşim haklisin, bu yazılımla sadece 24 kart geliyor, ama şu anda stabilite üzerinde çalışıyoruz, yakında ona da bakacağız" dense kötü mu olur?

Kaldı ki sadece 24 kart gelmesi benim sistemimdeki bir hatadan, veya cihazimda arızadan da kaynaklanabilir. Ben sadece bunu tesbit etmeye çalışıyorum. Ama görülüyor ki başkaları da aynı sorunla karşılaşmış, bunu da ancak bu konuyu yazarak öğrenebildim. Bunun ne sakıncası var ki bana engel olmaya çalışıyorsunuz her iki forumda da?

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            diger forumda da bana ayni sekilde tersleyerek yanit vermissiniz sayin tasarim. Her iki forumun da yillardan beri bir uyesi olan 56 yasinda bir insanim. Her iki foruma da yazmis oldugum tum mesajlara bakilirsa, asla saygisiz, terbiyesiz veya seviyesiz bir mesaj yazdigim gorulemez. Buna rağmen neden her iki forumda da sordugum bir soruya bu kadar ters bir yanıt veriyorsunuz?
                            Forumlar bilgi almak, yardimlasmak icin değil midir? Karşılaşmış olduğum bir sorun için burda yardım aramama engel olacaksanız, bu forumun kurulma ve çalışma amacı nedir?
                            Kaldı ki sorduğum soru hiç de saçma sapan bir soru değil. Ne demek kart sayısı önemli değil? Doktor oyle dedi diye illaki oyle mi olacak? diğer tarafta da açıkladım. Benim serverimda 100 e yakın local ve hop 1 kart var. Yalan mi soyluyorum yani? Bunun sadece 24 tanesini alabiliyorum bu yazılımla, diğer 75 i gelmiyor. bir önceki yazılımla hepsi geliyordu. Bu mudur önemli olmayan?
                            Beni terslemek yerine, gerek siz gerekse Doktor bey tarafından, "kardeşim haklisin, bu yazılımla sadece 24 kart geliyor, ama şu anda stabilite üzerinde çalışıyoruz, yakında ona da bakacağız" dense kötü mu olur?

Kaldı ki sadece 24 kart gelmesi benim sistemimdeki bir hatadan, veya cihazimda arızadan da kaynaklanabilir. Ben sadece bunu tesbit etmeye çalışıyorum. Ama görülüyor ki başkaları da aynı sorunla karşılaşmış, bunu da ancak bu konuyu yazarak öğrenebildim. Bunun ne sakıncası var ki bana engel olmaya çalışıyorsunuz her iki forumda da?
                            Madem bir önceki yazılımda tüm kartlarınız geliyorsa dönün tekrar aynı yazılıma, her gün aynı mesajınızı okumaktan sıkıldı insanlar. Ayrıca 1. mesajda gerek doktor gerekse yazılımı ekleyen kişi ayrıntılı bir şekilde yazmış, bu yazılım normal kullanıcılar için değil, sadece testerlere özel diye. Ayrıca sizin forumda yardım almanızı engellesem elime ne geçecek?

Yorum yap

Madem bir önceki yazılımda tüm kartlarınız geliyorsa dönün tekrar aynı yazılıma, her gün aynı mesajınızı okumaktan sıkıldı insanlar. Ayrıca 1. mesajda gerek doktor gerekse yazılımı ekleyen kişi ayrıntılı bir şekilde yazmış, bu yazılım normal kullanıcılar için değil, sadece testerlere özel diye. Ayrıca sizin forumda yardım almanızı engellesem elime ne geçecek?
                              Sayın Tasarım, sizinle tartışmaya girmek gibi bir niyetim yok. Bu forum için ne kadar emek harcadığınızı görüyor, saygı duyuyorum. Ama siz de insaf edin. "Hergun aynı mesajınızı görmekten sıkıldı insanlar " dediğiniz mesajı sadece 2 (iki) kere yazdım. 3 değil, 4 değil. O ikinciyi de sadece aynı konuya bir başkasının değindiğini görünce ona yanıt olarak yazdım. Burada aynı mesajı onlarca kez yazanlar var, onlar sıkmıyor da benim ikinci mesajım mı sıktı insanları?

Yorum yap

yazılıma hazırlayan arkadaşlara teşekürler. bu yeni yazılımda aynı anda 2 adet cccam server calışıyormu bende 2 sever kulanyom biri yabancı biride diger kanalargeliyor iki serverede aynı anda çalıtıra bilirmiyim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X