• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sagem dbox 2 yardim.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sagem dbox 2 yardim.

arkadaslar elimde c..... karti var,384dz dosyasini yüklüyorum ama kanallari acmakta baya zorlaniyor yani aciyor ama kanllari cok ileri geri yapmam gerekiyor,bunun baska bir yolu yokmu,elimde kabel icin sagem dbox2 var..yardim ederseniz sevinirim

arkadasim ump2002.net gir kabil icin image indir ve yükle sorun gider sen birbak

Yorum yap

Sagem dbox2

ömer-66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadasim ump2002.net gir kabil icin image indir ve yükle sorun gider sen birbak
      selam arkadaslar daha detalli anlatirsaniz cok memnun olurum,
      cünkü hic bir programm veya bilgim yoktur kabel icin.
      acele cevap bekliyorun. saygilar

Yorum yap

ömer-66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        slaem kardesler,

verdiginiz ump2002.net sayfasinda hangi image 'i indirmem lazim ve hangi yükleme programmiy'la yüklemem lazim. yardimci olursaniz cok memnun
        olurum. acele cevap bekliyorum.
        saygilar ve selamlar

Yorum yap

sagem dbox 2 yardim

selam arkadaslar
          bu konuda yardim edecek kimse yokmu....

Yorum yap

Bu Forum 'da kinse yokmu

Necdet44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            selam arkadaslar
            bu konuda yardim edecek kimse yokmu....
            selam arkadaslar,

Ne kadar yardimci oldugunuz belli bu forum'da ,
            yaklasik 1 haftadir sizlerden yardim bekledim
            hic kimseden bir cevab bile gelmedi ama ters bir sey yazsaydim üstüme cullanirdiniz. yardimiz icin simdiden herkese tesekkürler ve saygilar dilerim.

Yorum yap

Hallo necdet44, ilk basta hangi box elinde mevcut ? Sagem oder Nokia mi ? Lazim olan programlar D-Box2 Bootmanager veya Hallenberg`i kullanabilirsin.Bilgileri burdan alabilirsin.
              DBox2 Bootmanager
              http://www.yadi.org/mirror/dboxupdat...de/install.php
              Hallenberg icin
              http://www.hallenberg.com/freedownloads.php

Yorum yap

rayu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Hallo necdet44, ilk basta hangi box elinde mevcut ? Sagem oder Nokia mi ? Lazim olan programlar D-Box2 Bootmanager veya Hallenberg`i kullanabilirsin.Bilgileri burdan alabilirsin.
                DBox2 Bootmanager
                http://www.yadi.org/mirror/dboxupdat...de/install.php
                Hallenberg icin
                http://www.hallenberg.com/freedownloads.php
                slm rayu arkadas, sagem dbox2 de newcamd uzerinden bir serverdan yayin izlemek istiyorum enigma 4.1 kurulu... var/tuxbox/config icine conf ve client dosyalarini atmayi denedim fakat error verdi... dosya isimleri ve formatlrimi farkli yada yapmam gereken baska islemlermi var yardimci olursan sevinirim... tskler...
                -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

newcamd üzerinden bir serverden daha ben yayin izlemedim, ... server üzerinden (kart paylasimi - share) izleyeceksen CCcam-2.1.1 yüklü olmasi gerek onun icine atmayi dene. Sonra tüm emu lari (camd3,mgcamd,scam...)kapatman gerek (deaktivieren !) sadece cccam acik aktive olmasi gerek yoksa calismaya bilir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X