• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 1.5.2008 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 gündür yeni yazılımı deniyorum.
    Bağlantı sorunu devam ediyor. Biraz değişik bir şekilde bu yeni yazılımla. Doğrudur, portlar kaybolmuyor artık kolay kolay. Kaybolan ping. Hiçbir neden yokken, kanal filan değiştirmeden, bir film seyrederken, sistemde hiç bir bilgisayar açık değilken, modeme bağlı tek cihaz next iken, pat diye server'dan kopuyor. Daha doğrusu modemden kopuyor. Ping atıyorum, yanıt 0.0.0.0 olarak geliyor. Bunu düzeltmek için defalarca fişten çıkarıp yeniden takmak gerekiyor.
    Buna karşılık videoguard sistemlerdeki nds sorununda bayağı bir iyileşme var.
    Ancak bizlerin dört gözle beklediği port sorununa bu yazılımın pek çözüm getirmediğini üzülerek belirtmek zorundayım. Sorun biraz kılık değiştirmiş olarak yine devam ediyor.
    Aynı sorundan şikayetçi olan diğer arkadaşların da izlenimlerini merakla bekliyorum.
    Saygılar.
    Haklısın arkadaşım eski yazılımla başım dertteydi ama bu yazılımla ping den düşüyorum ama kqnal değiştirince düzeliyor eskisi gibi aç kapayla uğraşmıyorum.Eski yazılımlara göre devede kulak.Ayrıca Doktor'un belirtiği gibi network arızalarının 20 tanesi halledilmiş.Demekki diğer yazılımlarda diğer sorunlarda hallolur.Sen hocalara güven gerisini merak etme başka nerde var böle sorunlarla ilgilenen.Ayrıca bu vesilele yazılımda emeği geçen herkese teşekkürler.Kolay gelsin

Yorum yap

Bende bir cihaz alacam next 2000 yardım edermisiniz hocam ben bu konulara çok uzağım yapabilirmiyim.?

Yorum yap

hyt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bende bir cihaz alacam next 2000 yardım edermisiniz hocam ben bu konulara çok uzağım yapabilirmiyim.?
        ileriye dönük cihaz alacaksan 2000süper hd al imkanın varsa yayınlar artık hd olmaya başladı

Yorum yap

Bende ping atmada düşmede sorun yok arkadaşlar sorunu olanlar modem markanızı yazarsanız iyi olur bende robotics var ne serverda nede pingte problemsiz çalışıyor newcamd
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

arkadaşlar bende modemi değiştirecem en iyi modem hangisi bende pegasus 4 portlu modem var çok sorunlu

Yorum yap

biraz önce mach1 hocamın serverine üye oldum bilgileri girdim. mükemmel çalışıyor. en son yazılım yüklü herhangi bi problem yok. buradan şampiyona da teşekkürler onun sıralı listesi tam servere uygun slmlar...ha unutmadan modemim bilion marka ve başka bi server üyeliğim daha var ikisini de kontrol ettim problem yok inş. olmaz da...
              نهسه سثريهلهغمث ثقشلاثقهق

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                Bende ping atmada düşmede sorun yok arkadaşlar sorunu olanlar modem markanızı yazarsanız iyi olur bende robotics var ne serverda nede pingte problemsiz çalışıyor newcamd
                Benim modemim zoom x6, ancak sorunun modemde olduğunu sanmıyorum. Sorun cihaz ile modem arasında bağlantı kurulamamasından kaynaklanıyor. Cihaz modeme bağlanamayınca ip numarası alamıyor, tabii dns server da kullanamıyor ve yahoo'nun ip sini çözemiyor, 0.0.0.0 olarak gözüküyor. Fişten çıkarıp taktığımda düzeldiğine göre modem ile ilgili olamaz. Çünkü modeme hiç müdahale etmiyorum. Next'i fişten çıkarıp takınca durum düzeliyor. demek ki sorun next'in üzerindeki eternetten kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Gerçi eskisine göre çok sık sık olmadığını, eski yazılıma göre durumda biraz olsun rahatlama olduğunu da kabul etmek lazım. Ancak henüz yüzde yüz performansa ulaşmadığını, rahat ve keyifli bir izleme için biraz daha iyileştirme gerektiğini düşünüyorum.
                (bu arada dün yine bir port kayboldu, ve fişten çekip takana kadar düzelmedi, yeni yazılımla bir haftadır ilk defa oldu)
                Saygılar.

Yorum yap

İyi Günler,

benim modemim AirTies 205, tekrarlayıcı olarak 301 kullanıyorum. Yeni yazılımda port'lar güncellenmiyor. Çeşitli aç kapalardan sonra, ping attığımda çalışıyor, ancak neredeyse 10 saniye sonra tekrar gidiyor. 18/04'e geri dönüyorum aynı sorun devam ediyor. Sonunda dün akşam 21/02'ye döndüm. Sorun yok, çalışıyor.

Teşekkürler,

Yorum yap

Modem : Air-Ties RT-111
                    Sorun : Yeni yazılımı atınca 5 dakikada bağlantı kopuyor restart edince 1 port buluyor.
                    Not : Bu güne kadar hiç bir yazılımda modem sorunu yaşamadım.
                    Çözüm : Ustalarda...
                    Sonuç : Bekliyoruz...
                    NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Connection problemi olanlar söyle denesin son yazılımı usbden atma değilde comdan boot mode da atıp deneyin düzelebilir bu sorun arkadaşlar
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Akşama deneyeceğim sonucu yazarım ayrıca boot mode da atıktan sonra softkem atalımmı?
                        NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Hayır softcam atmayın boot mode atın cihaz temizlensin sonra newcam1 e bilgilerinizi girin şifre girerken doğru girin dikkat edin **** yazar gizli çünkü yanlış girmeyin şekilde sorunu olan bir arkadaşımın sorunu gitti güzel çalışıyor dedi boot mode da attıktan sonra

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Hayır softcam atmayın boot mode atın cihaz temizlensin sonra newcam1 e bilgilerinizi girin şifre girerken doğru girin dikkat edin **** yazar gizli çünkü yanlış girmeyin şekilde sorunu olan bir arkadaşımın sorunu gitti güzel çalışıyor dedi boot mode da attıktan sonra
                            mach1 hocam birkaç yazılımda bir cihaza boot mode yazılımı atsak iyi olmazmı hocam

Yorum yap

İyi günler,

İlginize teşekkürler. Kusura bakmayın bu konuda yeterli bilgi sahibi değilim. Boot mode' da nasıl yükleme yapacağım? Bir zaman önce boot mode programı vardı. onu mu yükleyeceğiz?

Tekrar teşekkürler,

Connection problemi olanlar söyle denesin son yazılımı usbden atma değilde comdan boot mode da atıp deneyin düzelebilir bu sorun arkadaşlar

Yorum yap

Hayır cihazı arkadan kapatacaksın açarken arkadan önden aşağı ok tuşuna basılı tut 0030 yazar sonra editor ile pc ile bağlan boot mode seç ve yazılımı yolla gider

Depo

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X