• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra/Pvr Cardshare Free Server Full Açık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bukadar bedava arkadaşlar ne güzel işte

Yorum yap

• mach1 hocam 12 mart yazılımı yükledim az önce cihazı resetledim kanalları yeniden tarattım herşey iyi güzelde newcam1'den şifreleri cözemiyorum ip adreste tamam şimdiye kadar sorun yoktu ip adresi 059.012.210.168 neden olabilir defalarca aç kapa yaptım

Yorum yap

• Netinde sorun vardır kore server mükemmel çalışıyor çünkü..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• bende kilitlenme vs sorunu yok gayet guzel calısıyor..nilesat dahil..

saygılarımla..
          Next&Nextstar Satellite Systems
          İyiye değil en iyiye sahip olmak için!

Yorum yap

• kilitlenme değilde kanalın üzerine gelince birkaç sn bekletiyor açmazsa şartelden bir aç kapa yapınca hemen açılıyor kanallar netten yada kullandığımız kablodan da kaynaklanıyor olabilir ama bedava şikayet etmemekte fayda var diye düşünüyorum
            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

• newcamd iyi hizmet

Yorum yap

• Arkadaşlar Eutelsatw2-16 daki dijital albania kanalları cardsare(Nevcamd1) ile açıyormu?bende ful açık ancak bu kanallar açmıyor.bilgi verirseniz memnun olurum.

Yorum yap

• akaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşlar Eutelsatw2-16 daki dijital albania kanalları cardsare(Nevcamd1) ile açıyormu?bende ful açık ancak bu kanallar açmıyor.bilgi verirseniz memnun olurum.
                  Arkadaşım Eutelsatw2-16 daki dijital albanialar bir kaç gündür açmıyor saygılar

Yorum yap

• cayfalarda animal planet bugün açılmadı sebebi nedir acaba

Yorum yap

• numan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      cayfalarda animal planet bugün açılmadı sebebi nedir acaba
                      evet bügün epeydir yoktu biraz önce açıktı şimdi yeniden gitti

Yorum yap

• numan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        cayfalarda animal planet bugün açılmadı sebebi nedir acaba
                        yayınlar şimdi tekrar geldi arkadaşım

Yorum yap

• 11283 ve 10892 de en çok baktığınız tp bazında 5-6 kanalı yazın veya hiç bakmadıklarınızı...
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            11283 ve 10892 de en çok baktığınız tp bazında 5-6 kanalı yazın veya hiç bakmadıklarınızı...
                            hocam benim 10892 ençok baktıgım kanallar Canal + - Canal + Film + Canal + Sport 11283 dede Cyfra +
                            HBO + Hallmark + Animal Planet National Geographic +HBO 2 hocam niçin soruyorsunu merak ettim saygılar

Yorum yap

• Her Tp de az kanal daha az sorun demektir seyredilmeyenler iletilecek çıkartılacak ondan sordum yazsın herkes fikrini...

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Her Tp de az kanal daha az sorun demektir seyredilmeyenler iletilecek çıkartılacak ondan sordum yazsın herkes fikrini...
                                evet hocam çok iyi düşünmüşsünüz teşekkürler hocam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X