• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hepsi bir arada?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hepsi bir arada?

Öncelikle forumda yeni olduğumu belirtmek istiyorum, kendi çapımda next dışında bi marka uydu alıcımla emu yazılımlarını yükleyip geç çıkan yazılımlara rağmen bi şekilde bugüne kadar sabrettim. Profesyonelce ilgilenemediğim için sizlere danışmak istedim. Forumda araştırmalarımla Next 2000 serisi bi uydu alıcı satın almaya karar verdim ama püf noktalarını bilmediğim için yardımlarınızı bekliyorum.
    1. Usb girişli olmalı (eğer mümkünse bilgisayara kayıt yapabilmeliyim)
    2. Apartmanda ortak çanak kullandığımız için güçlü bi çekim seviyesi olmalı
    3. LCD ve plazma bağlantı uyumu olmalı
    4. Extra kanal izleme olanağı (fullx veya benzeri kanalları doğrudan alabilen yada mümkünse kart kullanmadan card share uygulayabileceğim)
    5. Belgesel ve arasıra erotik yayınlar için kullanıyorum sadece ama yinede receiver larla ilgilenmekten zevk alan bi kullanıcıyım, umarım sizi sıkmadım, şimdiden teşekkürler

nottinghill15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle forumda yeni olduğumu belirtmek istiyorum, kendi çapımda next dışında bi marka uydu alıcımla emu yazılımlarını yükleyip geç çıkan yazılımlara rağmen bi şekilde bugüne kadar sabrettim. Profesyonelce ilgilenemediğim için sizlere danışmak istedim. Forumda araştırmalarımla Next 2000 serisi bi uydu alıcı satın almaya karar verdim ama püf noktalarını bilmediğim için yardımlarınızı bekliyorum.
    1. Usb girişli olmalı (eğer mümkünse bilgisayara kayıt yapabilmeliyim)
    2. Apartmanda ortak çanak kullandığımız için güçlü bi çekim seviyesi olmalı
    3. LCD ve plazma bağlantı uyumu olmalı
    4. Extra kanal izleme olanağı (fullx veya benzeri kanalları doğrudan alabilen yada mümkünse kart kullanmadan card share uygulayabileceğim)
    5. Belgesel ve arasıra erotik yayınlar için kullanıyorum sadece ama yinede receiver larla ilgilenmekten zevk alan bi kullanıcıyım, umarım sizi sıkmadım, şimdiden teşekkürler
    foruma yeni katıldıgın için öncelikle hoş geldin cihazında olmasını istedigin özellikleri belirtmişsin 4 .sorun hariç aradıgın bütün özellikler next receıverlarda mevcuttur 2000 cıs super pulus mükemmel bir cihazdır 4 nolu istegini ben 2000 kullanmadıgım için o konuda bilgiyi sayın hocalarımız daha iyi verir ama şu kesin inan next in hangi modeli alırsan al yolda kalmazsın çünkü sayın mach1 hoca oldugu müddetçe yolumuz daima açıktır
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

Şaşırdım..

Hoşbulduk tako 2000 kardeş. Aslında bu kadar çabuk bi yanıt beklemiyordum, açıkçası çok şaşırdım, ilgilenmene sevindim önerin benim düşüncemle aynı, teşekkür ederim

Yorum yap

Çelişkili 2 model

Tam isimlerini yazıyorum özelliklerinede baktım sanırım isim çok benziyor ama ürünler farklı 2 modeli simgeliyor !!!
        Next 2000 CIS Super Plus USB
        Next YE 2000 CIS Super Plus (USB)
        Eğer bunlar farklı 2 modelse önerilen hangisi?

Yorum yap

Her ikiside aynı model receiver. CIS larda 1 direk kart ve 1 modül girişi vardır. Aynı receivere şuan kendim kullanıyorum.

Yorum yap

Usb özelliği pc kayıt için değil onu not düşelim yazılım atma softcam atma mp3 dinleme ve resim bakmak için. Pcye kayıt yapan modem landan vlc tool ile 9000 ultra modelidir...Share konusuda pluslar comporttan pc ile share yapar 9000 ultra direkt landan pc siz yapar ona göre kararını verirsin...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Belki konuyu uzatıyorum ama affınıza sığınarak devam ediyorum. Next Ye-9000 XCAM Ultra modeli ile bilgisayardan izleme imkanıda var mı acaba, ayrıca aynı zamanda hem tv hem de bilgisayardan izlenebiliyor mu, son olarakta kayıt yapmak için yada bilgisayardan izleyebilmek için pc de ayrı bir aparata gerek duyuluyor mu tv kartı yada benzeri bi aparat gibi?

Yorum yap

Aynı anda hem tvde kanalı izlerken hemde vlc programı ile pc de seyrediliyor evet landan ethernet kablosu ile başka parçaya gerek yok

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X