• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Standart kullanıcı ...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Standart kullanıcı ...

Sevgili dost ve arkadaşlar standart kullanıcıdan kastımın çift çanak cı veya fta cihaz kullanan evinde pc si veya adsl si olmayan next kullanıcısı olduğunu anlamışsınızdır ...bu kişilerin üç beklentisi var .

1- 24 saat adult yayın yapan herhangi bir kanal .
    2- belgesel içerikli tanınan bir kanal .
    3- spor (futbol ) ağırlıklı bir kanal yada 24 saat film kanalı

bu böyle olunca isteklerine tercuman olma ihtiyacı hissettim ekmeğimizi onlardan aldığımız gerçeğide var olunca , buda normal diye düşünüyorum.
    Sonuç share çalışmaları daha profosyenel kullanıcılara hitap ediyor ve sayıları diğerlerine oranla az lütfen standart kullanıcıyada yardımcı olalım piyasanın hem veli nimeti , hemde aslında nabzını ellerinde tutuyorlar .. Next markası büyük kaliteli ve hizmetini sürekli kılan olduğu için bugünlere fırstklas olarak girdi ve inanıyorum bundan sonrada devam edecektir ...selam ve sevgilerim ile .. Serdar ÖZEL
    Next&Nextstar
    EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Hazırlanıyor...
X