• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Şifreli Kanallar Yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Şifreli Kanallar Yardım

Selam arkadaşlar.1.5 hafta önce ilk uydu alıcımı aldım ve uydu alıcılar hakkında hiçbir bilgim yok aldığım günden beri sitenizden araştırdığım halde bir türlü şifreli kanalları açamadım veya beceremedim (en fazla 6 kanal açılıyor) .Uydular Hotbird ve Turksat a ayarlı.Uyduları söylediğiniz frekanslarda tarattım,emuyu açtım,son güncellemeyi ve softcam ıda yükledim olmadı.Şifreli kanalların içine giriyorum yeşil tuşa basıp taratıyorum bağlantı yok gibilerinden bir uyarı geliyor acaba buradamı bir yanlışlık yapıyorum.Uydu alıcımdan verim alamıyorum yardım ederseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

yoichi Nickli Üyeden Alıntı
    Selam arkadaşlar.1.5 hafta önce ilk uydu alıcımı aldım ve uydu alıcılar hakkında hiçbir bilgim yok aldığım günden beri sitenizden araştırdığım halde bir türlü şifreli kanalları açamadım veya beceremedim (en fazla 6 kanal açılıyor) .Uydular Hotbird ve Turksat a ayarlı.Uyduları söylediğiniz frekanslarda tarattım,emuyu açtım,son güncellemeyi ve softcam ıda yükledim olmadı.Şifreli kanalların içine giriyorum yeşil tuşa basıp taratıyorum bağlantı yok gibilerinden bir uyarı geliyor acaba buradamı bir yanlışlık yapıyorum.Uydu alıcımdan verim alamıyorum yardım ederseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
    dostum yaptıklarının hepsi yanlış yeşil tuş yeni yazılımlarda görev yapmıyor + bilmediğin cihazın içine girip karıştırmışsın senin yapacağın yalnızca aoto frekans tarat ve burada verilen güncel soft cam dosyalarını takip ederek cihazını güncel tutman yazılımın 19-08-2008 olmalı
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Şöyle söyleyeyim söylediğin yazılımı yükledim güncel softcam ıda yükledim ama ne belgesel ne spor kanalları açılmıyor 5 6 tane bilinmemiş kanal açılıyor o kadar (softcam ı her yükledikten sonra tekrarmı kanal taraması yapmam gerekiyor?).Peki arkadaşım sil baştan makinayı fabrika ayarlarına döndürsem doğru frekanslarla uyduları tanıtsam emuyu aktif etsem sonraki adımlarda ne yapmam gerekli? Size çok basit hatta anlatması sıkıcı gelebilir tahmin ediyorum ama dediğim gibi uydu alıcılar hakkında 1.5 haftalık bilgiye sahibim.

Yorum yap

yoichi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Şöyle söyleyeyim söylediğin yazılımı yükledim güncel softcam ıda yükledim ama ne belgesel ne spor kanalları açılmıyor 5 6 tane bilinmemiş kanal açılıyor o kadar (softcam ı her yükledikten sonra tekrarmı kanal taraması yapmam gerekiyor?).Peki arkadaşım sil baştan makinayı fabrika ayarlarına döndürsem doğru frekanslarla uyduları tanıtsam emuyu aktif etsem sonraki adımlarda ne yapmam gerekli? Size çok basit hatta anlatması sıkıcı gelebilir tahmin ediyorum ama dediğim gibi uydu alıcılar hakkında 1.5 haftalık bilgiye sahibim.
        dostum belgesel olarak hotbirde animal ve discawir var başkada yok tpsde usuia var en azından emu ile açılan şifreli ve şifresiz kanalları izlersiniz önce hafızayı yedekleyin fabrika ayarlarına döndürün son yazılımı yükleyin softcamıda atın daizek ayarlarınızı da yapıp uyduları taratın veya usb ile hazır kanal listelerini atabilirsiniz kolay gelsin emuyu açmayı unutmayın
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Eve geçince bir deneyeyim inşallah olur.Bilgiler için teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X