• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 fta-cı Güncel Yazılım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bu yazılımda CW menüsü stabil mi arkadaşlar ? Deneyen varmı ? Saygılar...
    Next 8000X-CAM Next 2000 cx süper plus Next 95 Off-set Next 0,4 LNB Yu-ma-tu MX 90 Off-set starsat twin LNB

Yorum yap

bende sormuştum ama kimseden cevap alamadım..

Yorum yap

su an 19 derece astra tüm premiereleri izleyebilirsin su an acik 21.12.2006dan beri.

Yorum yap

zipkin1971 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bu yazılımda CW menüsü stabil mi arkadaşlar ? Deneyen varmı ? Saygılar...
          serkanadp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yazılım nasıl diye soruyorsunuz siz niye yüklemiyorsunuz arkadaşlar bu yazılımlar denenip veriliyor içinde bazı buglar olabilir ama bunlar cihaza zarar vermez
          herkez sizler gibi yazılım nasıl diye yorum beklerse o zaman kimse yüklemesin birinin çıkıp bu yazılım tmm dır demesini bekliyelim;
          saygılar

Yorum yap

sabah denediğimde uydudan güncellmede henüz bu yazılımlar yoktu. şu anda yüklennebiliyor mu bilmiyorum konu hakkında bilgisi olan varmı. ayrıca yeni yazılımla, 19 astra da easy paketi ya da mtv networks izlenebiliyor mu? sanırım sunny lerde bu kanallar izlenebiliyor.

Yorum yap

astrada premire paketi acik su an iste keyler
              ident 0501
              10-cc7af05f42dc6165
              11-aocf631882df0726
              20-3106c81ab3765d03
              21-e99feeca476f4eod

ayni bu bölümlere yaz ve seyret

Yorum yap

memo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                astrada premire paketi acik su an iste keyler
                ident 0501
                10-cc7af05f42dc6165
                11-aocf631882df0726
                20-3106c81ab3765d03
                21-e99feeca476f4eod

ayni bu bölümlere yaz ve seyret
                memo arkadaşım burası key bölümü değil bu bölümde yazılımla ilgili yorumlar yapılıyor keylerini bundan sonra ilgili bölümde yayınlarsan insanların kafaları
                karışmamış olur saygılarımla
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

mach hocam yazılım iin teşekkurler uyduda ne zaman yerini alacak yazılım ???

Yorum yap

poweristurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yazılım nasıl diye soruyorsunuz siz niye yüklemiyorsunuz arkadaşlar bu yazılımlar denenip veriliyor içinde bazı buglar olabilir ama bunlar cihaza zarar vermez
                    herkez sizler gibi yazılım nasıl diye yorum beklerse o zaman kimse yüklemesin birinin çıkıp bu yazılım tmm dır demesini bekliyelim;
                    saygılar

arkadaş öncelikle bu yazılımlar nasıl diye soruyorsak bir sebebi vardır(herkezin elinin altında bilgisayar ve yükleme imkanı olmaya bilir ve çok zor şartlarda yazılım atıyor olabilir veya yazılımı kendisi değil parayla başkalarına attırıyor olabilir insanlar ve bunun karşılığı bir bedel ödeniyor eğer bir önceki yazılımla arasında çok bariz farklar yoksa insanlar neden yazılım attırsın veya para versinler ?bence ilk önce onu düşün , yargılama ,yargılama işi sana düşmez......burası bir paylaşım sitesi ve bilgi paylaşılıyor isteyen istediği gibi hareket etmekte özgür ve senin gibi kimsede kalkıp sen niye yüklemiyorsun diye bir atıfta dahil bulunamaz,kullandığın üsluba dikkat et sana yakışmıyor, burda insanlar ellerinden geldiği kadar bilgiyi paylaşıyor....saygılar

Yorum yap

öncelikle yazılım için uğraşanlara teşekkürler.
                      cw bölümü sorunsuz gözüküyor. cw key yüklendikten sonra cihaz kapatılıp açıldığında eski haline dönmüyor.
                      teletex bazen açılıyor ama sıkıntılı.
                      ekolizer ayarı cihazın elektriği kesilip geri geldiğinde kayboluyor.
                      karelenmeye rastlamadım.
                      tps veya absat kanallarından başka şifreli kanallara geçince bazen şifreli kanallar açılmıyor. cihazı arka anahtardan kapatıp açınca düzeliyor.
                      ses ayarı eskisine göre daha iyi olmuş.
                      şimdilik dikkatimi çekenler bunlar.

Yorum yap

Hocam cok tesekkurler, anlasilan biraz daha beklemek lazim bazi buglar icin.

mstnshn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        öncelikle yazılım için uğraşanlara teşekkürler.
                        cw bölümü sorunsuz gözüküyor. cw key yüklendikten sonra cihaz kapatılıp açıldığında eski haline dönmüyor.
                        teletex bazen açılıyor ama sıkıntılı.
                        ekolizer ayarı cihazın elektriği kesilip geri geldiğinde kayboluyor.
                        karelenmeye rastlamadım.
                        tps veya absat kanallarından başka şifreli kanallara geçince bazen şifreli kanallar açılmıyor. cihazı arka anahtardan kapatıp açınca düzeliyor.
                        ses ayarı eskisine göre daha iyi olmuş.
                        şimdilik dikkatimi çekenler bunlar.

Yorum yap

düzeltilmesi gereken bug'lar hala kaldımı ???? ayrıca bu güncelleme uyduda ne zaman yer alacak bilgisi olan varmı arkadaşlar ??

Yorum yap

arkadaş öncelikle bu yazılımlar nasıl diye soruyorsak bir sebebi vardır(herkezin elinin altında bilgisayar ve yükleme imkanı olmaya bilir ve çok zor şartlarda yazılım atıyor olabilir veya yazılımı kendisi değil parayla başkalarına attırıyor olabilir insanlar ve bunun karşılığı bir bedel ödeniyor eğer bir önceki yazılımla arasında çok bariz farklar yoksa insanlar neden yazılım attırsın veya para versinler ?bence ilk önce onu düşün , yargılama ,yargılama işi sana düşmez......burası bir paylaşım sitesi ve bilgi paylaşılıyor isteyen istediği gibi hareket etmekte özgür ve senin gibi kimsede kalkıp sen niye yüklemiyorsun diye bir atıfta dahil bulunamaz,kullandığın üsluba dikkat et sana yakışmıyor, burda insanlar ellerinden geldiği kadar bilgiyi paylaşıyor....saygılar
                            bir soru sordum kimseden cevap alamadım mesajın üzerine böyle bir cevap verdim ve niye hep başkalarından ilk adımı bekliyorsunuz dedim kimseyi yargılamak gibi bir lüksüm yok böyle algılamana üzüldüm
                            elimden geldiği bilgimin yettiği kadar herkeze yardımcı olmaya çalışıyorum yoksa bende sizin bahsettiğiniz konuları çok yaşadım internetcafelerde çok yazılım atmak için uğraştım karaköy yollarını çok aşındırdım;
                            saygılarımla

Yorum yap

uydudan güncelleme ne zaman olabilir bukonu hakkında bilgisi olan varsa lütfen bildirsin Teşekkürler

Yorum yap

poweristurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                bir soru sordum kimseden cevap alamadım mesajın üzerine böyle bir cevap verdim ve niye hep başkalarından ilk adımı bekliyorsunuz dedim kimseyi yargılamak gibi bir lüksüm yok böyle algılamana üzüldüm
                                elimden geldiği bilgimin yettiği kadar herkeze yardımcı olmaya çalışıyorum yoksa bende sizin bahsettiğiniz konuları çok yaşadım internetcafelerde çok yazılım atmak için uğraştım karaköy yollarını çok aşındırdım;
                                saygılarımla

arkadaşım bu konuyu daha fazla kişileştirmek ve sen öyle dedin ben böyle dedim olayına getirmek istemiyorum sen alıntı yaparak cevap yazmışsın banada cevap hakkı doğduğu için yazdım...zaten sende enson yazdığın cevapta benim anlatmak istediklerimi yaşamışsın ve biliyorsun bizleri daha iyi anlarsın sen öyle söylemek istememiş olabilirsin ama bakınca o tür bir anlam içeriyor...saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X