• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ye 2000x cıs plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin kullandığınız cihaza uygun değil o data dosyası, o yüzden atamazsınız.
    haklısın dikkatli bakınca farkına vardım acemilik işte kusuruma bakmayın
    ama bana bu konudada yardımcı olurmusunuz ben ne yaptımsa pclink programına cihazımı tanıtamadım bilgisayarla cihaz arasında baglantı kuramıyorum,açmış oldugunuz yardımcı konularıda inceledim onlara bakarakta yapmayı denedim ama hiç başaramadım rs-232 kablosunuda yeni aldım sorun ondamıdır yoksa koblo driver falanmı kurmam gerek cihazın baglanması için ?
    yardımız için sagolun

Yorum yap

HosCaKaLL Nickli Üyeden Alıntı
      ama bana bu konudada yardımcı olurmusunuz ben ne yaptımsa pclink programına cihazımı tanıtamadım bilgisayarla cihaz arasında baglantı kuramıyorum,açmış oldugunuz yardımcı konularıda inceledim onlara bakarakta yapmayı denedim ama hiç başaramadım rs-232 kablosunuda yeni aldım sorun ondamıdır yoksa koblo driver falanmı kurmam gerek cihazın baglanması için ?
      yardımız için sagolun
      Hayır hiçbir driver falan yüklemenize gerek yok. Cihazı Stand-Bye konumuna alın ve öyle bağlanmayı deneyin.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Hayır hiçbir driver falan yüklemenize gerek yok. Cihazı Stand-Bye konumuna alın ve öyle bağlanmayı deneyin.

Kolay gelsin.
        tamam teşekkürler bilgilendirme için sagol,buarada çok olmuyorsam eger birşey daha sorabilirmiyim,bende birde next ye 9000xcam cihaz daha var sizde bilirsiniz bu cihazda internet girişi var yai internet yoluyla güncelleme yapılabiliniyormuş ama benim hiçbir bilgim yok bunun için ne yapmam gerekir bana bildiklerinizi paylaşırmısınız ?
        tekrar sagolun yardımlarınız için

Yorum yap

HosCaKaLL Nickli Üyeden Alıntı
          yardımız için sagolun
          cihazınızın pc ling ile bağlantı kurabilmesi için Pcling 2.0-.2.1 -.2.2 sürümlerini deneyin

HosCaKaLL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tamam teşekkürler bilgilendirme için sagol,buarada çok olmuyorsam eger birşey daha sorabilirmiyim,bende birde next ye 9000xcam cihaz daha var sizde bilirsiniz bu cihazda internet girişi var yai internet yoluyla güncelleme yapılabiliniyormuş ama benim hiçbir bilgim yok bunun için ne yapmam gerekir bana bildiklerinizi paylaşırmısınız ?
          tekrar sagolun yardımlarınız için
          İnternet girişinden şifreli kanalları çözme özelliği vardır (KART PAYLAŞIMI İLE)
          NEWCAMD SERVER DESTEĞİ VARDIR

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            cihazınızın pc ling ile bağlantı kurabilmesi için Pcling 2.0-.2.1 -.2.2 sürümlerini deneyin

İnternet girişinden şifreli kanalları çözme özelliği vardır (KART PAYLAŞIMI İLE)
            NEWCAMD SERVER DESTEĞİ VARDIR
            çok teşekkür ederim ustam sagol varol yardımların için,
            benim fazla bir bilgim yok daha dogrusu tam olarak kullanamıyorum bu cihazları ilerdede yardımlarınızın devamını dilerim :ters:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X