• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

GRUNDIG 55 Ekran tv

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• GRUNDIG 55 Ekran tv

öncelikle böyle yararlı bir sitenin hazırlanmasında emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Benim sorum kısaca GRUNDIG Marka 55 ekran televizyonumun görüntü problemi devreye girdiğinde önceleri yavaşça yukarıdan aşağıya doğru görüntü açılıyordu son zamanlarda açılma süresi uzadı ve en son olarak görüntü tamamen kayboldu konu hakkında bana nelerin değişmesi gerektiğini belirtebilirseniz çok mutlu olurum. Haddim olmayarak şahsi tahminim kondansatör olabileceği fakat hangileri olduğu konusunda fikrim yok işin kötüsü şemamda yok göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla;Halil

Televizyonunuzun modelini belirtmemişsiniz.
    Cihaz hakkında nekadar fazla bilgi verirseniz okadar isabetli cevap alma olasılığı artar.
    Başlangıç olarak şema için BURAYA bakabilirsiniz.

Yorum yap

GRUNDIG T 55-730/5 text cuc 7301 sanırım istediğiniz bilgi bu Bu kadar hızlı yanıt alabileceğimi hiç düşünmemiştim teşekkür ediyorum

Yorum yap

şu anda tv de ki arıza tek yatay cizgimi görüntü yokmu???

Yorum yap

şu anda ses var görüntü yada karlama yok

Yorum yap

QUAKE1967 Nickli Üyeden Alıntı
            şu anda ses var görüntü yada karlama yok
            tvnin kapagını acın screen ayarını az acın görüntü gelirse seklini yazın alttan usten darmi ful dolumu ???

Yorum yap

kapağı açtım enerji verdim fakat tabancada hiç ışık yok?

Yorum yap

ok yüksek voltaj varmı ..
                bu arada elektronikci degilseniz veya tv tamircisi degilseniz biraz zor işiniz..

Yorum yap

öncelikle EHD çıkış yapıyor fakat şasede bağlı olduğu kısımda soğuk lehim var biraz dokundum görüntü geldi fakat ana sorun yani soğukken yukarıdan aşagıya horizantal olarak açılıyor elektronikçi yada TV tamirciside değilim kendimi o sıfata koyamam ama merakım olduğundan kendimi biraz hobi mayetinde geliştirdim bilirsinizki tamir bu konuda en üst mertebe

Yorum yap

bu arada ışığı EHD üzerinden açtım ekran ful doluyor.

Yorum yap

bu arada soğuk lehim ile ilgili problemi çözdüm yeniden tazeledim şimdi sadece açıldığında yukarıdan inen görüntü var bu konuda destek lütfen

Yorum yap

bu arada ışığı EHD üzerinden açtım ekran full doluyor. bu arada soğuk lehim ile ilgili problemi çözdüm yeniden tazeledim şimdi sadece açıldığında yukarıdan inen görüntü var bu konuda destek lütfen

Yorum yap

benim şimdi çıkmam lazım siz bana bununla ilgili mesaj bırakırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler saygılarımla;Halil

Yorum yap

yukardan aşagı inen derken dikey geniş resimmi ??
                            dediğinizden anlayamadım tabiki destekte bulunuruz acıklayıcı olun..

Yorum yap

boardı kendinize dogru çekin sol tarafta bir entegre var üzerinde metal sogutucu var tda 8215 entegre onu yenilemelisin problemi tek bu şekilde çözersin.....özür dileyerek tv tamirciliginde 16ncı yıl oldu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X