• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Files By Ekurel

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hort birtten Al Jazeere Sport+3 11179 3/4 27500 de her hafta türkiye liglerinden bir maç veriliyor bu hafta fenerbehçe maçı verilmiş bazı cihalardan seyrediliyormuş,acaba next ilede seyredebilirmiyiz bununla ilgili softcamkey varmı,teşekkürler

Yorum yap

• ınxtc tv yi açamadım nrec kullanıyorum soft cam attım ecm ayarıda 1019 gözüküyo ama açılmıyor neden olabilir

Yorum yap

• murtiturti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        EuroBird 2 Biss ler tr mıdır. Benim çanaklar sabit. hotbird de tek seyrettiğim eurosport bir de discovery ler. eğer tr ise eurobird e döneceğim de. Saygılar. ii çalışmalar.
        Hayır Türkçe değil, orijinal olarak İngilizce ve Arapça altyazılı

Yorum yap

• alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ınxtc tv yi açamadım nrec kullanıyorum soft cam attım ecm ayarıda 1019 gözüküyo ama açılmıyor neden olabilir
          ınxtc tv dun coktu acmaz..

Yorum yap

• vasıf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hort birtten Al Jazeere Sport+3 11179 3/4 27500 de her hafta türkiye liglerinden bir maç veriliyor bu hafta fenerbehçe maçı verilmiş bazı cihalardan seyrediliyormuş,acaba next ilede seyredebilirmiyiz bununla ilgili softcamkey varmı,teşekkürler
            emu ıle acık degıl o kanallar arasıra dcw ıle seyredılır yada cardsharıng ıle..

Yorum yap

• vasıf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hort birtten Al Jazeere Sport+3 11179 3/4 27500 de her hafta türkiye liglerinden bir maç veriliyor bu hafta fenerbehçe maçı verilmiş bazı cihalardan seyrediliyormuş,acaba next ilede seyredebilirmiyiz bununla ilgili softcamkey varmı,teşekkürler
              cardsharing ile seyredebilirsin.ben next 2000 x cı plus ile seyredebiliyorum.
              Bu Dünya Bir Sınav

Yorum yap

• Hocam polsat paketindeki" E! "kanali bende acmiyor...ozel bi nedeni var mi ?

Yorum yap

• Akinci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Hocam polsat paketindeki" E! "kanali bende acmiyor...ozel bi nedeni var mi ?
                  Nagravision 3 oldu artık o kanal

Yorum yap

• Bilgi icin sagol usta.

Yorum yap

• Baby Tv hk.

Selam,
                      2000 xcı plus cihazım var.Baby TV gitti.Buradaki hangi dosyayı atmam gerekiyor..
                      teşekkürler.

Yorum yap

• JOHANSEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Selam,
                        2000 xcı plus cihazım var.Baby TV gitti.Buradaki hangi dosyayı atmam gerekiyor..
                        teşekkürler.
                        kac gun oldu gideli...k/e/y ler ile ilgisi yok.

Yorum yap

• Ekurel hocam Son yazılım yüklü 2000 hdtv'ye next 2000 ek_ hdtv_191008'i usb'den atmak istedim fakat (uyumsuz veya hatalı dosya) diyor softcamları kabul etmiyor sebebi nedir?.

Yorum yap

• xkanalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Ekurel hocam Son yazılım yüklü 2000 hdtv'ye next 2000 ek_ hdtv_191008'i usb'den atmak istedim fakat (uyumsuz veya hatalı dosya) diyor softcamları kabul etmiyor sebebi nedir?.
                            Tasarım üstad sizin verdiginiz kdb dosya ismi üzerinde Softcam, S P. KDB, sIII, S P, KDB gibi isimler yazarak denedim hepsi okey yani hepsini kabul etti sizin verdiginiz Super_Plus ismiyle kabul etmiyor acaba neden olabilir bilginize saygılarımla yeni bir test daha denedim flahş benlegin cesitli dosyalarım var bunlardan biri yazılım ve k ey dosyası dosya adı Yazılımlar Qnec serisi Süper Plus diye k eyleri bu dosya içine atıp ordan cıhaza yüklüyorum Super_Plus ismi burda kabul etmiyor bu seferde direk dosya acmadıgım bölüme attım orda kabul etti birde dosya ismini degiştirip denedim sonuc okey yani olumlu kdb dosya ismi ile benim dosya isminin cakışmasından dolayı oldugunu anlamiş durumdayım bu isimle Qnec serisi Süper Plus kabul etmıyor yeni isimle S.PLUS Yazılımlar Qnec serisi bu isimle kabul ediyor saygılarımla ...............bu yazılan sana bir fikir verir arkadasım
                            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• şükrü Nickli Üyeden Alıntı
                              Tasarım üstad sizin verdiginiz kdb dosya ismi üzerinde Softcam, S P. KDB, sIII, S P, KDB gibi isimler yazarak denedim hepsi okey yani hepsini kabul etti sizin verdiginiz Super_Plus ismiyle kabul etmiyor acaba neden olabilir bilginize saygılarımla yeni bir test daha denedim flahş benlegin cesitli dosyalarım var bunlardan biri yazılım ve k ey dosyası dosya adı Yazılımlar Qnec serisi Süper Plus diye k eyleri bu dosya içine atıp ordan cıhaza yüklüyorum Super_Plus ismi burda kabul etmiyor bu seferde direk dosya acmadıgım bölüme attım orda kabul etti birde dosya ismini degiştirip denedim sonuc okey yani olumlu kdb dosya ismi ile benim dosya isminin cakışmasından dolayı oldugunu anlamiş durumdayım bu isimle Qnec serisi Süper Plus kabul etmıyor yeni isimle S.PLUS Yazılımlar Qnec serisi bu isimle kabul ediyor saygılarımla ...............bu yazılan sana bir fikir verir arkadasım
                              Arkadaşım Dosyaların adı zaten softcam.*** , nasıl yani?.

Yorum yap

• Rai italia (Africa) Biss *** - Active 20 Oct 2008

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X