• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yazılım attım makine bozuldu YARDIM

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yazılım attım makine bozuldu YARDIM

Next 2000 cx Super Plus 9.6.2008 Yazılımını attım

Makinanız botlanacak dedi ok dedim

Yükleme oldu saydırdı ondan sonra durdu bir süre öyle kaldı aç kapa yaptım
    açılışta 'boot' yazıyor sonra ' o ' kalıyor

Kaç kere aç kapa yaptım faydası yok

Kaç kere yazılım attım ilk kez makine bozuldu diye korkuya kapıldım

Ustalar ne yapmam gerekiyor acil yardımlarınızı bekliyorum

Not: Bilgileri USB den yüklüyorum makineyi direkt laptopsa bağlama imkanım yok.

rs 232 kablo ile pc ile boot modunda yazılımı yeniden yüklemen lazım.labtop ile dönüştünücü + rs 232 kablo ile bağlanabilirsin.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

aynı olay benimde başıma geldi bu akşam rs 232 kablo ile pc ile boot modunda yazılımı yeniden yükledim düzelttim

Yorum yap

Forumda verilen bir yazılımın makineyi bozması inanılır gibi değil

Biz bu foruma güvendiğimiz için buraya üye olduk ve yazılımlarını kullanıyoruz .
        Hadi yazılım bozuk neden 4-5 gün önce verilmiş olduğu halde kaldırılmaz ki
        benim gibi bir sürü kişi mağdur olacak

Şimdi ben makineyi bilgisayara bağladım diyelim hangi yazılımı atacağım
        vay başımıza gelenler

Yorum yap

tkz585 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Biz bu foruma güvendiğimiz için buraya üye olduk ve yazılımlarını kullanıyoruz .

vay başımıza gelenler
          Arkadaşım Yazılım bozuk ne demek.! Sadece baz arkadaşların başına gelen sizinde başınıza gelmiş fakat çaresi var niye panik yapıyorsunuz...
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

aynı yazılımı atacaksın ayrıca bilip bilmedende yorum yapma yazılım bozuk falanda değil zahmet edipde 1. mesajda açıklamayı okusaydın bozulmanın sebebini anlardın.yanlış yüntemle atıldığı için bozuluyor.
            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
            VU+ SOLO 2
            Popcorn Hour A-210
            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

bozulma olayı demeyelim yazılım yükleme hatası diyelim usb den aatarken bazen hata oluşuyo bu gayet normal bi durum

Yorum yap

vay başımıza gelenler
                Önce yukarıda yazılanları uygula sonra bozuk olup olmadığına karar verirsin.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189.
                  boot modunda yazılım atma.ARİF arkadaşımızın dediği gibi aynı yazılımı bu LİNK teki gibi
                  atacaksın
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Ben niye USB li makine aldım

Bu Rs232 zırvalığından bıktığım için
                    bir günde 3 tane bu kablodan alıyorduk lehimle falan uçları tuttur elektronikcilik oynuyorduk. Bundan bıktımda USB li aldım şimdi bana Rs232 diyorsunuz

Gece 12 olmuş millet maçını seyrediyor biz neyi tartışıyoruz
                    Bu TV C.tesi gecesi çalışmadımı anlayın evde kıyamet kopuyor.

Benim makinem kitlenmiş, hiç yoktan git yazıcıoğluna al rs232 ondan sonra onun ucu şöyle olacak bide onla uğraş makineye boot at

Ya en azından bu yazılımı koyarken uyarısını yapın
                    Uyarıda sadece USB ile kabul etmeyebilir diyor ben denedim kabul etti sonra kitlendi
                    Orada makineye zarar verir yeni yazılımı bekleyin deseniz beklerdik

Yorum yap

Ben niye USB li makine aldım

Bu Rs232 zırvalığından bıktığım için
                      bir günde 3 tane bu kablodan alıyorduk lehimle falan uçları tuttur elektronikcilik oynuyorduk. Bundan bıktımda USB li aldım şimdi bana Rs232 diyorsunuz

Gece 12 olmuş millet maçını seyrediyor biz neyi tartışıyoruz
                      Bu TV C.tesi gecesi çalışmadımı anlayın evde kıyamet kopuyor.

Benim makinem kitlenmiş, hiç yoktan git yazıcıoğluna al rs232 ondan sonra onun ucu şöyle olacak bide onla uğraş makineye boot at

Ya en azından bu yazılımı koyarken uyarısını yapın
                      Uyarıda sadece USB ile kabul etmeyebilir diyor ben denedim kabul etti sonra kitlendi
                      Orada makineye zarar verir yeni yazılımı bekleyin deseniz beklerdik
                      Şimdi sevgili arkadaşım sizde kendinizce haklı olabilirsiniz buna bir şey diyemem
                      fakat zaten DOKTOR Üstadım bundan önce açılan bazı konularda CİHAZ YAZILIM ALT YAPISI DEĞİŞTİĞİ için zaman zaman aksaklıklar olabileceğini o na göre ANLAYIŞLI olunması gerektiğini yazmıştı. Sanırım O KONULARI GÖZDEN KAÇIRMIŞ OLMALISINIZ.....
                      MACHİNA - 3-D

Yorum yap

aynı hatayı yaptım aynı sorunu yasadım hadi ben acemiyim usb den attım üstadın yazısını da okumadım ama bu kadar cok kişi nsl böyle bir hata yapar anlamıyorum bir eksikliğimiz var arkadaslar hiç bilmediğim halde gittim usb dönüstürücü ile rs232 aldım makinayı düzelttim yazılımı attım sadece stb link acmakta zorlandım ama oldu hersey bir yana yazılım güzel emek degeri hak edeiyor EĞİTİM ŞART kendimizi gelistirelim ögrenelim böyle bir nimet kimse de yok yazılım v.s. destegi hic kesilmez umarım EMEGİ GECEN HERKESE SONSUZ TESEKÜRLER...

Yorum yap

bende 10.062008 yazılımını atarken cihaz bootlanacak dedi bekledim bootlamadı sonra arkadan kapadım açtım yüklemeyi yaptı save yazdı sonra 4 yazdı yada 0 da olabilir 5 dkka daha bekledim değişen bişey olmadı cihazı arkadan kapadım açtım Stb yükseltiliyor (yada benzeri)yazdı kanal listem gitti onun dışında yazılım harika bunlarıda sorun olarak bahsetmedim belki arkadaşta save yazısından sonra bekleseydi biraz daha hiç sorunu kalmicaktı

Yorum yap

arkadasım eger sorunun devam ediyosa bi teknik er arkadasa gotur birazda insanlar kendilerini yargılasa ınanın bu tartismalar yada gereksız soyısler olmaz bak usb den yazılım atıgın icin soledin rs-232 le atarsan sorun kalmaz diye arkadaslar ve ustalar solemis baska bir yerden al yazılımı istersen heryere next yazılımları bu siteden dagılır ve bu gune kadar yazılıma suc bulan birini gordum neyse ustaların dedigin yap duzelir cihazında heran gibi sorun yok tskler.

Yorum yap

123
                              scorpio--67

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X