• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next machina 3 d mi , 2000 hd machina mı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next machina 3 d mi , 2000 hd machina mı

Fiyatlar birbirine yakın, hangisi tercih edilmeli, özellikle destek devamı açısından.
    Fiyat sınırı olmadan diğer modeller de gözönüne alınırsa hangi next tercih edilmeli.

Şahsen ben kasalı cihazları tercih ederim. Destek açısından ise her iki cihazda da sorun yok.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

maahkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Fiyatlar birbirine yakın, hangisi tercih edilmeli, özellikle destek devamı açısından.
      Fiyat sınırı olmadan diğer modeller de gözönüne alınırsa hangi next tercih edilmeli.
      - Her ikisi de iyi cihazdır, fakat yeni nesil 2000 HD CX yeni nesil işlemci barındırdığından ip tv uygulamalarında daha başarılıdır.

Yorum yap

MACHINA 3D - kasa kaba duruyor dersen 2000 machına da olabilir
        ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
        Next 2000 super HDTV_Orginal ®
        Next 2000 cx super plus_Orginal ®
        MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
        Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
        Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
        Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          - Her ikisi de iyi cihazdır, fakat yeni nesil 2000 HD CX yeni nesil işlemci barındırdığından ip tv uygulamalarında daha başarılıdır.
          İp tv haricinde artıları varmı cx in. 3D de freeshare in süresiz olmasına rağmen cx mi tercih edilmeli

Yorum yap

maahkut Nickli Üyeden Alıntı
            İp tv haricinde artıları varmı cx in. 3D de freeshare in süresiz olmasına rağmen cx mi tercih edilmeli
            - Süresiz Free Share var diye cihaz mukayese edilmez, çünkü ne olacağı tam olarak bilinmez. Zaten günümüzde paylaşım almak artık bakkaldan ekmek almak kadar basit oldu.
            - Her iki cihazın da kendine göre artıları var tabi, siz kendi durumunuza en uygun cihazı araştırıp alabilirsiniz.
            - Ama "Ben Aldığımda Sürekli Ip TV izleyeceğim" derseniz CX biraz daha ağır basar.

Yorum yap

next 2000 machine mini hd öneririm
              https://urun.n11.com/uydu-alicisi/ne...ina-P180224748

Yorum yap

3D ile cx arasında kaldım. 3D nin ram ve flaş belleği, cx in işlemcisi öne çıkıyor. İkisini de denemiş olanlardan görüş alabilir miyim.

Yorum yap

maahkut kardeş yukarıda bahsi gecen 3 cihaz bende var 3d artısı var mesala googleye girebilirsin daha cok özellik var tercihin 2 tunerli d3 olsun derim

Yorum yap

3d çift tunerli siparişi verdim. Umarım sıkıntısız kullanırım.

Yorum yap

maahkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      3d çift tunerli siparişi verdim. Umarım sıkıntısız kullanırım.
                      hayırlısı olsun uzun zamandır kullanmaktayım ben cok memnunum umarım sizinde isteklerinizi karsılar

Yorum yap

aydın ipek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hayırlısı olsun uzun zamandır kullanmaktayım ben cok memnunum umarım sizinde isteklerinizi karsılar
                        şüphesiz görüntü ve özellikleri açısından gayet iyi bir cihaz lakin ön floresan ön panel yazılarının zamanla solması ve kumanda ile algılama işininin biraz zayıf olması dışında....
                        cihazı asla kötüleme niyetim yoktur..

Yorum yap

maahkut kardeş şimdiden hayırlı olsun tam 4x4 lük cihaz sorunsuz kullanırsın anlayamadığın konu olusa buraya yaz cevap bulursun saygılar...

Yorum yap

İyi günlerde kullanın. Güzel cihaz.
                            Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                            DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

- Konu, bir sonuca ulaştığı için kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X