• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Flaş, TRT 4 Çocuk Kanalı Oluyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Flaş, TRT 4 Çocuk Kanalı Oluyor...

İbrahim Şahin'in genel müdürlük koltuğuna oturmasının ardından TRT kabuk değiştirmeye devam ediyor. TRT devrim sayılabilecek bir karar daha aldı. Nisan ayından itiraben TRT milyonlarca çocuğu ekran başına kilitleyecek bir atak yapıyor: Peki TRT’nin sürprizi ne ?

İşte TRT’nin son atağı:

Yıllardır eğitim kanalı olarak yayın yapan, Açık Öğretim fakültesinin derslerini dönem dönem ekrana getiren TRT 4 çocuk kanalı oluyor. OdaTV’nin haberine göre TRT 2 gibi İstanbul'a taşınacak olan TRT 4 gün boyu çocuklara yayın yapan, çizgi filmler yayınlayan, yarışmalar düzenleyen, çocukların hem eğlenmesini hem bilgilenmesini amaçlayan bir yayın çizgisine kavuşacak.

TRT 4'ün çocuk kanalı olması için hazırlıklar başladı. Öncelikle TRT 1'de haftasonları çocuk programları hazırlayan ekip, yeni kanalın konsepti üzerine çalışmaya programlar üretmeye başladı. TRT 4'ün çocuk kanalı olarak yayını bahar aylarına yetiştirilmeye çalışılıyor.

Paylaşım amaçlı alıntı haberdir...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

iyi bir haber arkadaşım geç bile kaldılar koskoca trt nin çocuklara yönelik bir kanalının olması gerekiyordu zaten
    mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

Güzel bir haber, bilgilendirdiğin için teşekkürler. hürmetler.

Yorum yap

haberden dolayı teşekküler
        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Denetİmlİ Çİz Fİlİmler Oynar Artik..

Yorum yap

beklenen bi kanaldı....bence akıllıcabir atılım

Yorum yap

güzel bir haber haber için teşekkürler.
              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
              VU+ SOLO 2
              Popcorn Hour A-210