• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT YE-2000 DOBRATECH_VVEC020.72 01.03.2011 Yazılımı.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

doktor_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel söylüyorsun arkadaşım tamam sizde problem olmayabilir.ama sana şunu sormak istiyorum.diyelim benim server da problem var bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım ama bu problem 4 aralık yazılımında da olmaz mı.şu an 4 aralık yazılımın da niye sorun yok şakır şakır çalışıyor.hiçbir donma kilitlenme yokda bu son yazılımı attığımda bu problemler oluyor acaba.buna cevap verebilirsen sevinirim.
    katılıyorum size

Yorum yap

Arkadaşlar hiç kimseye zorla şu veya bu yazılımı kullanacaksınız diye uyarı yapılmıyor. lütfen herkes hangi yazılımda rahat ediyorsan bırakalım onu kullansın. Gereksiz yere polemik ve tartışma yaratmaya gere yok.

Sorunlarınızı illaki dile getirin ama kimse kimseyle ağız münakaşasına girmesin...

Yorum yap

şimdi tekrar next destek sitesinden son yazılımı indirdim tekrar telnet ten cihazı sıfırlayıp denedim

sonuç:

sonuç aynı yükler yüklemez donma ve kilitlenme problemleri başladı.tekrar 4 aralık yazılımına geri döndüm bu yazılımda hiçbir sorun yok.demekki sorun yeni yazılımda diye düşünüyorum.şuan için benim görüşüm en iyi yazılım 4 aralık yazılımı.daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar hiç kimseye zorla şu veya bu yazılımı kullanacaksınız diye uyarı yapılmıyor. lütfen herkes hangi yazılımda rahat ediyorsan bırakalım onu kullansın. Gereksiz yere polemik ve tartışma yaratmaya gere yok.

Sorunlarınızı illaki dile getirin ama kimse kimseyle ağız münakaşasına girmesin...
          tasarım üstad amaç ağız münakaşası değil sorunlarımıza çözüm bulmak.belki bir yerlerde yanlış yapıyor olabiliriz buradaki sizin gibi üstadların bilgi ve tecrübelerine başvurmak sizin görüşlerinizi almak.yani benim yazdıklarımdan sonra sizin bu konudaki düşünceniz nedir.şimdiden teşekkürler.size görede sorun yazılımda değil mi acaba benim denediklerimden sonra?

Yorum yap

doktor_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            tasarım üstad amaç ağız münakaşası değil sorunlarımıza çözüm bulmak.belki bir yerlerde yanlış yapıyor olabiliriz buradaki sizin gibi üstadların bilgi ve tecrübelerine başvurmak sizin görüşlerinizi almak.yani benim yazdıklarımdan sonra sizin bu konudaki düşünceniz nedir.şimdiden teşekkürler.size görede sorun yazılımda değil mi acaba benim denediklerimden sonra?
            Bakınız sizin durumunuzla ilgili görüşlerimi yukarıda açık ve net bir biçimde belirttim. Sizde problemli olan bir yazılım başka bir cihazda sorunsuz çalışabilir. Bu da sizin bulunduğunuz yer, internet bağlantınız, kullandığınız server ile doğrudan ilişkilidir.

Sorunlarınıza elbette çare aramaya devam edeceksiniz, etmelisiniz ki yazılım amacına ulaşsın, sizlere daha kaliteli ve konforlu bir yaşam sunsun.
            Ama sorunlarımızı belirtirken de kimse kimseyi kırmasın, üzmesin, bizim ve forum yönetiminin genel amacı budur. Herkes birbiriyle dostane ve arkadaşça bir vakit geçirsin bu ortamda.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bakınız sizin durumunuzla ilgili görüşlerimi yukarıda açık ve net bir biçimde belirttim. Sizde problemli olan bir yazılım başka bir cihazda sorunsuz çalışabilir. Bu da sizin bulunduğunuz yer, internet bağlantınız, kullandığınız server ile doğrudan ilişkilidir.

Sorunlarınıza elbette çare aramaya devam edeceksiniz, etmelisiniz ki yazılım amacına ulaşsın, sizlere daha kaliteli ve konforlu bir yaşam sunsun.
              Ama sorunlarımızı belirtirken de kimse kimseyi kırmasın, üzmesin, bizim ve forum yönetiminin genel amacı budur. Herkes birbiriyle dostane ve arkadaşça bir vakit geçirsin bu ortamda.
              tabi doğru söylüyorsun tasarım arkadaşım.şimdi bu dobratech'ler farklı farklı mı üretildi başkasında çalışan yazılım bende çalışmıyor,server ve internet problemine gelince eğer server'ımda ve internetimde bir problem olsa 4 aralık yazılımında da sorun yaşamazmıydım? şuan 4 aralık yazılımında hiçbir problem yok ne donma ne takılma bu son yazılımı yükleyince hemen donuyor takılıyor cihazı arkadan kapatıp açmadan düzelmiyor.turkeyforumda bu sorunu yaşayan birçok arkadaş var yani sadece bende değil.sizce bu yazdıklarım hakkındaki görüşünüz nedir.bu sorunu çözersek birçok kişinin de sorunu çözülmüş olacak yada eğer sorun yazılımsa bir düzeltme yazılımı yapılabilir.teşekkürler.

Yorum yap

yazılım guzel ben bu yazılımı eski 2000modellerinde polsat oto yazılımı verilirdi yesil tuş okey *** guncellendi derdi kanal açılırdı şimdıde server kopunca oyle öluyor saygılarımla paylaşmak istedim

Yorum yap

bu yazılıma bence son noktayı koymak gerek
                  1.yazılım sorunsuz
                  2.görüntü kalitesi güzel
                  3.cccam kesinlikle sorunsuz
                  4.disnay chnannelde ses sorunu var diyenler var kesinlikle böle bişi yok sorunsuz

Yorum yap

Next 2000 Dobratech stabil yazılımını çıkartmış ve son noktayı koymuştur.. Şimdi bu cihaza kayıt bekletme özelliği eklenirse piyasanın en iyi cihazlarından birisi olacaktır..
                    DIGITURK IRDETO MODUL
                    D-SMART D-FIX MODUL
                    TİVİBU IRDETO MODUL
                    ---------------------------
                    SKYSTAR 2 USB HD TV CARD
                    -------------------------
                    TECHNISAT DIGIT ISIO STC 4K
                    HUMAX 4TUNE 4K
                    KATHREIN 926 4K
                    VU+ DUO 4K
                    DREAMBOX ONE 4K
                    WETEK PLAY 2 4K
                    ATLANTA CI 4K
                    TOPFIELD SMART URBAN HD
                    NEXT 10000 PLUS 4K
                    GOLDMASTER ULTRA 4K
                    GOLDMASTER HD-1090 TWINBOX
                    NEXT 2000 MACHINA 3D HD
                    NEXT PANDORA HD
                    NEXT 2000 DOBRATECH HD
                    NEXT 18500 PLUS HD

Yorum yap

istanbul_fatihi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Next 2000 Dobratech stabil yazılımını çıkartmış ve son noktayı koymuştur.. Şimdi bu cihaza kayıt bekletme özelliği eklenirse piyasanın en iyi cihazlarından birisi olacaktır..
                      hiç bir yazılımın son noktası olmaz. ikincisi yazılımda emeği geçen herkese teşekkurler bizler gördüklerimiz hataları mutlaka yazacagız. şifreli kanalı açtıktan sonra tekrar kanal gidip 10 sn sonra geliyor. bunu bazen yapıyor. newcam server kullanıyorum.cccam değil.

ama yazılım eskilere göre çok güzel
                      next machina 3d

Yorum yap

banderas Nickli Üyeden Alıntı
                        bu yazılıma bence son noktayı koymak gerek
                        1.yazılım sorunsuz
                        2.görüntü kalitesi güzel
                        3.cccam kesinlikle sorunsuz
                        4.disnay chnannelde ses sorunu var diyenler var kesinlikle böle bişi yok sorunsuz
                        evet aynen size katılıyorum dobratech süper oldu.
                        VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                        NEXT MACHINA 3D
                        DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                        TİVİBU FULL PAKET
                        120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                        VESTEL 106 CM terenova 3D
                        vestiyer 500 gb hdd
                        D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

gazisinan Nickli Üyeden Alıntı
                          evet aynen size katılıyorum dobratech süper oldu.
                          size göre süper de benim gibi cihazı kilitlenenlere hiç güzel olmadı en kısa sürede bir düzeltme yazılımı çıkarsa çok güzel olur.

Yorum yap

SAYIN ugursan50 arkadaşım bazı yalnış yönlendirmeler yapıyorsunuz
                            bunlar hoş değil mesela 36 cı mesajınızda cihaza eklenmeyen özelliği
                            eklenmiş gibi lanse temişsiniz buyur mesajınız

ugursan50 Nickli Üyeden Alıntı
                            ayrica menulerde gezerken bazi bolumlerde yayini izleme sansimiz yoktu ama simdi canak ayarlarinda bile aynen goruntu kosede super olmus...
                            sizde çanak ayarında köşede görüntü görebiliyorsanız demekki bizim
                            kullandığımız cihazlar DobraTech değil anlamına geliyor.bizde aynı cihazı
                            kullanıyoruz neden bizlerde yok bu olmayan ve var dediğiniz ekran penceresi.lütfen yazınızı tekzip edip kullanıcıları yalnış yönlendirmeyiniz...

Yorum yap

doktor_ Nickli Üyeden Alıntı
                              size göre süper de benim gibi cihazı kilitlenenlere hiç güzel olmadı en kısa sürede bir düzeltme yazılımı çıkarsa çok güzel olur.
                              Doktor arkadaşım bende size katılıyorum 1. parti çıkan cihazlar herhalde sorunlu
                              2.parti çıkanlarda son yazılım da sorunsuz çalışıyor yazılanlar bunu gösteriyor...

Yorum yap

birinci parti ikinci parti diye birşey yok adam cihazını sadece açıp kapatmak için kullanıyordur. yazılım bu adama göre süper olmuştur. ama adam server kullanıyordur. donma ve kilitlenme vardır yazılım kötü olmuş der. kişi kullanımına göre değişir.

yazılım fenma değil ufak tefek sorunlar var bunlarda düzeltilir.
                                next machina 3d

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X