• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

MSN de Sorun şifremi gösteriyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MSN de Sorun şifremi gösteriyor

merhabalar
    oturum açarken yanlışlıkla beni anımsa ve parolamı anımsa seçeneğine basmışım
    msn ye tıkladığımda msn adresim ve şifrem yazıyor direk oturum açmaya tıklıyorum ama ben istemiyorum beni unut seçeneği yok nerden sileceğim şifremi ne olur yardımcı olun
    ...Birgün Herkes Beşiktaşlı Olmasın Bırakın O Ayrıcalık Bizde Kalsın...

...Gücüne Güç Katmaya Geldik...

...Formanda Ter Olmaya Geldik...

...BEŞİKTAŞ Seninle Ölmeye Geldik...

...BEŞİKTAŞ...

Beni anımsa seçeneğinin yanında (beni unut) diye de yazar,oturumu açmadan önce beni anımsa kutucuğunda ki işareti kaldırmanız yeterlidir.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

genelde tekrar tekrar yazmaktansa kalması önerilir hiçbir mahsuru yoktur bilginize
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        genelde tekrar tekrar yazmaktansa kalması önerilir hiçbir mahsuru yoktur bilginize
        Ortak kullanında çok mahsurludur benim bilgisayara şifreni gir ben size şifreni söyleyeyim.Kötü biriyse ne mail kalır nede arkadaş.

Yorum yap

bigalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Ortak kullanında çok mahsurludur benim bilgisayara şifreni gir ben size şifreni söyleyeyim.Kötü biriyse ne mail kalır nede arkadaş.
          herkesin girdiği bilgisayarda elbette olmaz mesajı çoğul kullanıcılar için yazmadım ben o zaman tabiki sakıncalı olur
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı
            herkesin girdiği bilgisayarda elbette olmaz mesajı çoğul kullanıcılar için yazmadım ben o zaman tabiki sakıncalı olur
            bilgisayara herkes giriyor hallettim zaten ilginize teşekkür ederim
            esenlikle kalın
            ...Birgün Herkes Beşiktaşlı Olmasın Bırakın O Ayrıcalık Bizde Kalsın...

...Gücüne Güç Katmaya Geldik...

...Formanda Ter Olmaya Geldik...

...BEŞİKTAŞ Seninle Ölmeye Geldik...

...BEŞİKTAŞ...

Yorum yap

bunu öğrenmem iyi bilgileriniz için çok teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X