• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Futbol Federasyonu Seçime gidiyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Futbol Federasyonu Seçime gidiyor

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bugün yaptığı 4 saatlik toplantı sonrasında, federasyon genel kurulunu 27 Şubat Çarşamba günü Ankara'da toplantıya çağırma kararı aldı.

Federasyon başkanı Haluk Ulusoy başkanlığında Beylerbeyi Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi'nde yapılan toplantıda alınan kararları genel sekreter Lütfi Arıboğan okudu. Başkan Haluk Ulusoy ise toplantı ardından açıklama yapmadan ayrıldı.

Lütfi Arıboğan, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun, bugün yaptığı
    toplantıda, genel kurulun 27 Şubat Çarşamba günü Ankara'da toplantıya
    çağrılmasına karar verdiğini söyledi.

Arıboğan, yönetim kurulunun, 4 Aralık 2007 tarihinde yürürlüğe giren 5719
    sayılı yasa uyarınca Ana Statü Hazırlık ve Değerlendirme Komisyonu'nu
    oluşturduğunu söyledi. Arıboğan, komisyonda Hukuk ve Ana Statü'den sorumlu yönetim kurulu üyesi Av. Turan Özen, Prof. Dr. Abuzer Kendigelen, Av. Şekip Mosturoğlu, Kemal Ulusu, Av. Ömer Remzi Arıkan, Ata Aksu, Doç. Dr. Nuri Yaşar, Av. Ümit Metin Öztürk ve Av. Kaan Şahinalp'ın görev yapacaklarını kaydetti.

Yönetimin FIFA ile Devlet Bakanlığı arasında bu ay içinde gerçekleştirilmesi
    beklenen görüşmenin sonuçlarını dikkate alarak genel kurul gündeminin
    oluşturulmasını karara bağladığını vurgulayan Arıboğan, ''Bu çerçevede yasal
    süreler içinde gerekli ilanlar yapılacak. Genel kurulla ilgili iş ve işlemleri
    Futbol Federasyonu Genel Sekreterliği yürütecek. Bu kararlar FIFA ve Devlet Bakanlığı'na iletilecek ve konuya ilişkin bilgilendirmeler yapılacak'' dedi
    :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

İnşallah gideceksin ulusoysz inşallah...

Yorum yap

Gitmeden inanmam, o şimdi gitmemek için ne oyunlar yapacaktır.
      En büyük aptallık,
      Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

Az önce mail gurubumdan aldığım bir haber!!!

3813 sayılı futbol yasasında yapılan değişiklikler sonrası, Futbol Federasyonu Genel Kurulu’nu 'en son tarih’ olan 3 Ocak’ta toplaması gereken Haluk Ulusoy dün tarihe geçecek bir karara daha imza attı.

Toplanan yönetim kurulu, yeni yasa “Genel kurul en geç 30 gün içinde toplanır” demesine karşın, genel kurul tarihini 27 Şubat’a, yani 85 gün sonraya attı.

Bu kararın anlamı şu: T.C. Bakanlar Kurulu’nun yürürlüğe koyduğu yasayı tanımayan Futbol Federasyonu Başkanı Halıuk Ulusoy ve 13 yönetim kurulu üyesi hakkında dava açılacak.

Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu’nun en geç 48 saat içinde suç duyurusunda bulunması bekleniyor. Sonraki prosedüre göre ise, mahkeme futbol federasyonunun başına bir kayyum atama yetkisine sahip.

HAPİS CEZASI GÜNDEMDE

Ayrıca Haluk Ulusoy ve ekibi için hapis isteminde bulunulacak. Federasyon’un bu hukuk tanımaz kararı almasının arkasında ise FIFA Başkanı Blatter ile Bakan Başesgioğlu’nun ocak ayı içinde bir araya gelmesi ve Haluk Ulusoy lehine bir karar çıkması hayâli yatıyor.

Dün Beylerbeyi’ndeki toplantının ardından bir açıklama yapan Genel Sekreter Lütfi Arıboğan, “Federasyon yönetim kurulu, Futbol Genel Kurulu’nun 27 şubat 2008 Çarşamba günü Ankara’da toplantıya çağırılmasına, FIFA ile Spordan Sorumlu devlet Bakanlığı arasında bu ay içinde gerçekleşmesi beklenen görüşmenin sonuçlarını dikkate alarak Genel Kurul gündeminin daha sonra oluşturulmasına karar verdi” dedi.

Alıntıdır...
        En büyük aptallık,
        Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

federasyonu rant kavgası haline getirdiler bıçakçı haksız yere digitürke uzatma yapar bunlar kafalarına göre hareket eder hepsi bir alem hayırlısını diliyorum ....
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ikizbeyin Nickli Üyeden Alıntı
            Az önce mail gurubumdan aldığım bir haber!!!

3813 sayılı futbol yasasında yapılan değişiklikler sonrası, Futbol Federasyonu Genel Kurulu’nu 'en son tarih’ olan 3 Ocak’ta toplaması gereken Haluk Ulusoy dün tarihe geçecek bir karara daha imza attı.

Toplanan yönetim kurulu, yeni yasa “Genel kurul en geç 30 gün içinde toplanır” demesine karşın, genel kurul tarihini 27 Şubat’a, yani 85 gün sonraya attı.

Bu kararın anlamı şu: T.C. Bakanlar Kurulu’nun yürürlüğe koyduğu yasayı tanımayan Futbol Federasyonu Başkanı Halıuk Ulusoy ve 13 yönetim kurulu üyesi hakkında dava açılacak.

Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu’nun en geç 48 saat içinde suç duyurusunda bulunması bekleniyor. Sonraki prosedüre göre ise, mahkeme futbol federasyonunun başına bir kayyum atama yetkisine sahip.

HAPİS CEZASI GÜNDEMDE

Ayrıca Haluk Ulusoy ve ekibi için hapis isteminde bulunulacak. Federasyon’un bu hukuk tanımaz kararı almasının arkasında ise FIFA Başkanı Blatter ile Bakan Başesgioğlu’nun ocak ayı içinde bir araya gelmesi ve Haluk Ulusoy lehine bir karar çıkması hayâli yatıyor.

Dün Beylerbeyi’ndeki toplantının ardından bir açıklama yapan Genel Sekreter Lütfi Arıboğan, “Federasyon yönetim kurulu, Futbol Genel Kurulu’nun 27 şubat 2008 Çarşamba günü Ankara’da toplantıya çağırılmasına, FIFA ile Spordan Sorumlu devlet Bakanlığı arasında bu ay içinde gerçekleşmesi beklenen görüşmenin sonuçlarını dikkate alarak Genel Kurul gündeminin daha sonra oluşturulmasına karar verdi” dedi.

Alıntıdır...
            bu haber bile bu adamın kendini kral sandığının en büyük göstergesidir...kanun ve hukuk tanımaz dikdatör sanki muhterem.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X