• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Freeshare Kapandı Sonlandı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Açıkya kanallar dün akşamtan beri açık bir önceki sayfada yazılmıştı.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hoca555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      machini desteği çekiyor fiat düşmeye başladı gerçek değeri 300 350 lerdi 600 lira fahiş fiat yeni makine satacaklar beleyelim
      - Freeshare şuan açık bu yazından dolayı sanırım yüzün kızarmıştır.
      - Bu tür yazılar kimseye bir fayda sağlamaz, ancak Next'in zarar görmesi için uğraşanların ekmeğine yağ sürmüş olursunuz.

Yorum yap

• 36.e
        23.e
        19.e
        13.e
        0.8.w
        4.w
        açılabilen şifreliler açılmaktadır.

Yorum yap

• Bundan sonraki kesinti aksaklık bakımlarda vs bu tarz şeyler düşünülüp yazılmaması temennisi ile
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• 39 yokmu arkadaşlar test eden varmı

Yorum yap

• next machina 3d

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
              Açıkya kanallar dün akşamtan beri açık bir önceki sayfada yazılmıştı.
              admin ben daha önceden izliyordum bu kanalları artık izleyemiyorum bana yardımcı olur musun rica etsem çok acil iyi günler

Yorum yap

• 9000 plus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                39 yokmu arkadaşlar test eden varmı
                39 seyrek gidip gelmekte, sinyal o tarafa fazla gitmyo
                server gibi hepsini açmıyo ama gösteryo birkaçtane yine
                ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

• hunter113 Nickli Üyeden Alıntı
                  admin ben daha önceden izliyordum bu kanalları artık izleyemiyorum bana yardımcı olur musun rica etsem çok acil iyi günler
                  free share açık hangi kanalları göstermiyor, hangi uydudan
                  ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                  Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                  Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                  MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                  Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                  Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                  Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

• 39 derece serverde yok şimdi baktım 13 ok gayet güzel

Yorum yap

• Açmayan nedir hotbird astrada sorun yok

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Açmayan nedir hotbird astrada sorun yok
                        hotbird 13 e uydusu açmıyor admin

Yorum yap

• cyborg78 Nickli Üyeden Alıntı
                          hotbird 13 e açmıyor dostum

Yorum yap

• cyborg78 Nickli Üyeden Alıntı
                            adult kanalar açılmıyor önceden takır takır izliyordum

Yorum yap

• yoook gayet güzel açıyor çokda hızlı 13 de sıkıntı yok

adult da ok şuanda dorcel hd ye bakıyom gayet güzel diğerleride ok

bu arada dorceldeki filimde güzelmiş hehe

Yorum yap

• hım saaat 12 de erotikmiş yaw 01 de adult oluyor anladınız canım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X