• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni symbian programlar arkadaslar buyrun

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SmartCom.Pro.v2.00.S60.Full.Turkish.SymbianOS türkçe

Açıklama: Arayan kişinin tam ekran resmini gösterir. Diğer benzer programlardan farkı ise telefonu zorlamaması ve kişilere özel ses de atayabilmesi

İNDİR

Bu dosyayı indirmek istedim file not found diyo N80 için lütfen yardım yada tavsiyeni rica ediyorum SERGINHO kardeş kolay gelsin

Yorum yap

• serginho_ist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      buyur arkadaşım n73 için bir çok program var burada toplu halde yaklaşık 32 mb umarım istediğin programda vardır içlerinde alıntıdır link o yüzden içeriğini tam olarak bilmiyorum... ama sakatlık çıkmaz merak etme güvenilir kaynaklardan edindim...

N 73 için ne arasan

dosya uçmuş tekrar yüklemen mümkünmü? saol şimdiden

Yorum yap

• Paylaşımın Güzelmiş Arkadaş Teşekkürler

Yorum yap

• dosya uçmuş

E50 için uygunmu bilmiyorum ama denemek isterdim, ancak uçmuş. rica etsem gönderirmisin.

bilalo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          SmartCom.Pro.v2.00.S60.Full.Turkish.SymbianOS türkçe

Açıklama: Arayan kişinin tam ekran resmini gösterir. Diğer benzer programlardan farkı ise telefonu zorlamaması ve kişilere özel ses de atayabilmesi

İNDİR

Bu dosyayı indirmek istedim file not found diyo N80 için lütfen yardım yada tavsiyeni rica ediyorum SERGINHO kardeş kolay gelsin

Yorum yap

• pes doğrusu E50 için birtane bile program bulamadım. Hangini denediysem olmadı, hata verdi.
            Yazı boyutlarını büyütecek,yada arayanın büyük resmini gösterecek, pusula, yada TV kumandası gibi programlar olsa çok işime yarardı.
            desteklerinizi rica ediyor, saygılar sunuyorum.

Yorum yap

Smartmovie rakip!Crystal2mobile full AVI, MP3, MPEG4, OGG, Vorbis, 3GP, AMR, H263

buyrun buradan
              link çalışmıyor.

Yorum yap

• bu linklerin hepsi ölü

Yorum yap

• abi nasıl indirebilirim

Yorum yap

• emeğine sağlık,benim indirdiğim linklerde sorun yoktu.
                    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                    dreambox 500s

Yorum yap

• programlar için çok teşekkürler gercekten güzel çalışma olmuş

Yorum yap

• arkadaşlar,
                        6630 için tuş kilit programı varmı?varsa ekleyebilrmisiniz.
                        şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

• arkadaşım bunun için programa gerek yok 6630 un mevcut menüsünde var zaten tuş kilidi olayı

Yorum yap

• HenceNeverHad v1.3.4 S60 (Java)

cepten mirc e bağlanma programı

abi bunun noy found hatası verıyor linki dogru verdıgınden emın misin ? yenı linki verırsen sevınıcem bide ne kadar kntr gıdıyor

Yorum yap

Smartmovie rakip!Crystal2mobile full AVI, MP3, MPEG4, OGG, Vorbis, 3GP, AMR, H263

buyrun buradan
                              arkadaşım emeğine sağlık ama bu link ölmüş mümkünse yeniden upload etmen mümkünmü
                              tşkler...
                              BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

• linklerin cogu ölü arkadasim hepsini bir pakette upload etsen ne güzel olurdu ama!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X