• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ora AT-5010 D Yardım edermisiniz.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ora AT-5010 D Yardım edermisiniz.

:help:Model:Kaon Team
    İnfo:FF.FF.FF.FFF
    Sw:VO3.OO.FF
    HW:VFF.OO.FF
    Loader:V2.1.9
    Cihaz arka etiketinde
    Model:AT-5010 D RCV 2004077 0004 684
    Bu cihazın yazılımı varmı? varsa hangi loder le yazılım atabilirim?
    Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Uzun uğraşılar sonucu mutlu sona ulaştım.Kup 230 ile EK-60040DZ 16.00.A1 dosyasını attım,cihazı resetleyip son sunny 16.00.A1 dosyasını atıp fabrika ayarlarına dönüp kanalları arattırdım.Thor,Sirus vb.uydularıda açıyor.Bilgilerinize.

Yorum yap

Ora AT-5010 D de mutlu son..

:bravo:Uzun uğraşılar sonucu mutlu sona ulaştım.Kup 230 ile EK-60040DZ 16.00.A1 dosyasını attım,cihazı resetleyip son sunny 16.00.A1 dosyasını atıp fabrika ayarlarına dönüp kanalları arattırdım.Thor,Sirus vb.uydularıda açıyor.Bilgilerinize.
      __________________________________________________ ______________________________

Yorum yap

hayırlı olsun

Yorum yap

HW tuttuğu taktirde Kaon digiline digiçağ hemco sunny ora stream yazılımları birbirine uyar dostum
          iyi seyirler...

Yorum yap

selamlar.bi sorunum var yardımcı olursanız sevınırım. ora at5010 d uydu alıcısı var. bugun reset attım sisteme.uydu acıldıktan sonra lnb yazıyor ardından uydudakı kucuk ekranda sonra EAI n diye bişey yazıyor. tv nın ekranına hic bir şekilde uyduyla alakalı bir goruntu gelmıyor.sorun ne olabilir.şimdiden tesekkurler.

Yorum yap

halukmad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              selamlar.bi sorunum var yardımcı olursanız sevınırım. ora at5010 d uydu alıcısı var. bugun reset attım sisteme.uydu acıldıktan sonra lnb yazıyor ardından uydudakı kucuk ekranda sonra EAI n diye bişey yazıyor. tv nın ekranına hic bir şekilde uyduyla alakalı bir goruntu gelmıyor.sorun ne olabilir.şimdiden tesekkurler.
              rf kablo kullanıyorsan reset attığın için rf ayarları değişmiştir tvden arama yaptır
              Şehidimiz Nurlanır
              Gazimiz Onurlanır
              Namusumuz Bayraktır
              Yarimiz Vatandır

Yorum yap

Ora at-5010 d

ORA AT-5010 D marka cihazımda bu gün arama yaptım sonrada komple sildim resetledim
                şimdi hiçbirşey yok menüde
                ne yapmam lazım bana yardımcı olurmusunuz ltf :help:

Yorum yap

Ora at-5010 d

ORA AT-5010 D cihaza arama yaptırıyom hiç bir şey çıkmıyor resetledim ondsanmı acaba
                  fabrika ayarlarına nasıl ulaşacağım:help::sagol:

Yorum yap

selam ora AT7010DCIZ MODEL CİHAZDA 12000 KÜSÜRLÜ FREKANSLARDA YAYIN ALGILANMIYOR ACABA NEDEN
                    YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER.

Yorum yap

Ora 5010 D uydu alıcısına yeni frekansları ayarlayayım derken resetledim ve bir türlü kanalları bulamıyor. sadece Tustavi 2 adlı kanal çıkıyor. aşağıdaki adımları uyguladım.
                      Menü den kanal aramaya girdim Türksat 1C (42.0 E) yi seçtim. sağ tarafta bazı oynamalar yapıp kırmızıyla tarama yaptırdım. sonuç sıfır. Acaba sağ taraftaki ayarlar nasıl olmalı, yada sorunum nedir.
                      C/KU Swich:?
                      LNB Frek.:?
                      LNB Power:?
                      OV/12V:?
                      Tone Burst:?
                      DiSEqC:?

bunların karşılıkları ne olmalı* Uydu konusunda yeni olduğumdan yardımınıza ihtiyacım var. Sorunun ne olduğu konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X