• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 super HDTV kollu motor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 super HDTV kollu motor

arkadaşlar bir arkadaşımda 150cm kollu motor var binalarına merkezi sistem kurulduğu için boşa çıkmış ben alsam next 2000 super plus hdtv cihazımda kullanabilirmiyim.bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

kollumotor? derken nasıl bir motor oluyor. daiseq motor mu yoksa pozisyonerli mi? hangisi olusa olsun. hd 2000 de çalışmaması için problem yok.

Yorum yap

ilgin ve bilgilendirmen için teşekkür ederim.motor pozisyonerli benim birde v-box mı almam gerekir

Yorum yap

kaptanxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar bir arkadaşımda 150cm kollu motor var binalarına merkezi sistem kurulduğu için boşa çıkmış ben alsam next 2000 super plus hdtv cihazımda kullanabilirmiyim.bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
        kaptanxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ilgin ve bilgilendirmen için teşekkür ederim.motor pozisyonerli benim birde v-box mı almam gerekir
        olur ben şuan cihazın birini öyle kullanıyorum 150cm antende 120cm ile cihaz kendi çalıştırıyor yapman gereken tek şey bir adet next v-box pozizyoner alman hepsi bu

Yorum yap

aydınlattığınız için çok teşekkür ederim sayın şampiyon.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X