• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 01.07.2010 Via2 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Teşekkürler Hocam

Yorum yap

• via2 yazılımı attım 5 gün önce ve absat paketini sorunsuz izliyordum.2 gündür m6,xxl ve tf1 kanalları açılmıyor.sorun ben de mi yoksa kanallar mı şifrelendi.

Yorum yap

• muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı
        arkadaşlar yardım eden yokmu?
        muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı
        yazılım için önce ustalara sonra emegi geçenlere teşekur
        benim bir sorum olacaktı next 2000 fta gri kasalarda yazılımı attıgımızda twın protokol
        yazısı cıkmıyor siyah kasalarda attıgımızda cıkıyor bir yerde sorunmu var yardımçı olursanız teşekurler
        Gri kasalarda twin menü yok.sorun çözüldüğünde gri kasalar bir ara yazılım verilebilir.
        VESTEL UD9200 4K LED TV
        ARÇELİK 32" LED TV
        2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

• semiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          via2 yazılımı attım 5 gün önce ve absat paketini sorunsuz izliyordum.2 gündür m6,xxl ve tf1 kanalları açılmıyor.sorun ben de mi yoksa kanallar mı şifrelendi.
          Softcam dosyanı güncellersen, TF1 ve M6 tekrar açılır.

Yorum yap

• Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Az önce yükledim problemsiz çalışıyor.

Yorum yap

• ABSAT lar artık açmıyormu yoksa bendemi bi sorun var arkadaşlar??
              ne Animaux ne de diğerlerini izleyemiyorum dünden berei

Saygılar
              I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
              YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
              2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
              Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

• Levoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ABSAT lar artık açmıyormu yoksa bendemi bi sorun var arkadaşlar??
                ne Animaux ne de diğerlerini izleyemiyorum dünden berei

Saygılar
                Yayınlar açık sorun yok,softcam güncellemesi yapmayı deneyiniz.
                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                www.next.com.tr

Yorum yap

• karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Yayınlar açık sorun yok,softcam güncellemesi yapmayı deneyiniz.
                  İlgine teşekkürler sevgili @karbon hemen deneyeyim
                  Saygılar
                  I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
                  YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
                  2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
                  Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

• semiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    via2 yazılımı attım 5 gün önce ve absat paketini sorunsuz izliyordum.2 gündür m6,xxl ve tf1 kanalları açılmıyor.sorun ben de mi yoksa kanallar mı şifrelendi.
                    Valla dostum bende de aynı şekilde m6,xxl ve tf1 dışında dorcel de açılmıyor. Arkadaşların tavsiyesi softcam yüklememiz şeklinde fakat onuda yapınca tüm absat kanalları komple gitti hiçbiri açılmıyor. Emu keey bölümüne reset attım ve softcam (kdb veya keey) yüklemedim şimdi absatlar açıyor ama bahsettiğim kanallar hala yok bu durum neden kaynaklanıyor olabilir nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.:help:

Yorum yap

• requin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Valla dostum bende de aynı şekilde m6,xxl ve tf1 dışında dorcel de açılmıyor. Arkadaşların tavsiyesi softcam yüklememiz şeklinde fakat onuda yapınca tüm absat kanalları komple gitti hiçbiri açılmıyor. Emu keey bölümüne reset attım ve softcam (kdb veya keey) yüklemedim şimdi absatlar açıyor ama bahsettiğim kanallar hala yok bu durum neden kaynaklanıyor olabilir nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.:help:
                      Tasarım hocanın verdiği ***'leri atarsanız reset yapmanıza gerek yok.
                      :toplu:

Yorum yap

• requin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Xxl ve Dorcel tv kanallarının şifreleri çöktü onlar zaten kimsede açılmıyor M6 ve ,Tf1 kanalları diğer bis paketi kanalları aktif son softcami yükleyiniz.
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468
                        www.next.com.tr

Yorum yap

• Sayın hocalar 2000cıs sup pls. mdu4 lnb ile eutelsat 7 yi kurmaya calışıyorum ekranda sinyal 80 - 90. kalite 0 yazıyor ve kanal bulamıyor rica etsem test adabilirmisiniz? cihazda 01.07.2010 yazılım ok.
                          :toplu:

Yorum yap

• bulsat ve ab sat cöktü

Yorum yap

• hayalat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bulsat ve ab sat cöktü
                              Bulsatcom paketi çöktü ama Absat paketi açık çökme yok.
                              www.next.com.tr

Yorum yap

• digi tv paketinde sorun var auto çöktümü acaba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X