• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Konu Cevaplama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Konu Cevaplama

Es Selamun Aleyküm

Benim konu cevaplama ile bir problemim vardı..

Örnek olarak herhangi bir konuyu sitede açıyoruz..
    Konuya cevap yazıldığında ilk olarak bir hata veriyor..Ancak cevap yolanmış oluyor..

Birde yazılan cevap eski yazılmış olan cevaplar ile yer değiştiriyor üst taraflarda yer alıyor..

Örnek:Ben bu konuyu açtım bana cevap veren kişi yada kişiler üstüme cevap yazmış oluyor...

Bu hata ara ara tekrarlıyor nasıl çözülebilir..
    Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..
    Selam ve Dua ile

simdi ilk mesajı yolladiginda hatayı niye verir bilemiyorum ama senin profil ayarlarinda mesaj görüntüleme kısmı son mesajlar önce göster e ayarlanmıstır yanı sayfada son mesaj sayfanın basına cikar sizin yolladiginiz ilk mesajin üzerine yazılan bir mesaj oldumu bir alta kayar hatta bir sonraki sayfaya gider bunuda bütün üyeler icin admin cp den ayarlayabilirsiniz yada sadece kendinizinkini ayarlamak istiyorsaniz sayfanin üstünde kontrol paneli yazar oradan secenekleri düzenleme kısmından + konu görünüm sekli ne bakın sıraca eskiler önce ye alirsaniz düzelir

Yorum yap

Sizin dediğiniz ayarlar zaten forumdaki genel ayarlar benim genel ayarlarım hakkında bir problemim yok ..

Benim problemim hızlı cevap ilkte hata veriyor arkasından bir defa daha cevap yazmak istediğinde yazılan cevap ortalarda yer alıyor..Bu her zaman olmuyor.

Örnek:Ben size cevap yazdım bu yazdığım cevap sizin mesajınızın üstünde yer alacaktı gibi (:

Yorum yap

üstünde değil altında yer aldı yani herşey normal, forumda sorun yok.
        En büyük aptallık,
        Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

ikizbeyin Nickli Üyeden Alıntı
          üstünde değil altında yer aldı yani herşey normal, forumda sorun yok.
          Üstadım konuyu okusaydınız ilginize teşekkürler..

Yorum yap

türker1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Benim konu cevaplama ile bir problemim vardı..

Örnek olarak herhangi bir konuyu sitede açıyoruz..
            Konuya cevap yazıldığında ilk olarak bir hata veriyor..Ancak cevap yolanmış oluyor..
            Tam olarak hata mesajı nedir ?

Birde yazılan cevap eski yazılmış olan cevaplar ile yer değiştiriyor üst taraflarda yer alıyor..

Örnek:Ben bu konuyu açtım bana cevap veren kişi yada kişiler üstüme cevap yazmış oluyor...

Bu hata ara ara tekrarlıyor nasıl çözülebilir..
            Şu ayarları kontrol et;

AdminCP >> vBulletin Seçenekler >> Kullanıcı Kayıt Seçenekleri >> Default Registration Options >> Konu Görünüm Şekli >> Sıraca - Eskiler Önce

Bu ayar aktif edildikten sonra üye olan kişilerde kronolojik mesaj görünüm şekli burdaki gibi olacaktır. Şuana kadar üye olanlar ise (admin dahil) navbar'dan kendi kullanıcı yönetim paneline girerek ayarlasınlar;

Kontro Paneli >> Ayarlar & Seçenekler >> Seçenekleri Düzenle >> Konu Görünüm Seçenekleri >> Konu Görünüm Şekli >> Sıraca - Eskiler Önce

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X