• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Android Uydu Alıcısı Tavsiyesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Android Uydu Alıcısı Tavsiyesi

Hocam sizlerden yardım talep ediyorum kaç haftadır araştırıyorum sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım. Ben 7 yıldır digiturk kullanıcısıyım.Sorun yaşamamak için zamanında uydu alıcısı falan almamıştım. ama taşındığım esnada taşınma ücreti adı altında digiturk benden para alınca bende kapatıyorum artık digiturkü. Sizlere soruma gelince, ilk etapta K2 pro alacaktım fakat dandik olduğu yönünde yorumlar okudum sonra next 10000 4K almak veya wetek play 2 almak arasında kaldım. Android tercih etmemin sebebine gelirsem içerisine spotify, tivibu, seyirturk vs gibi uygulamalar ile zenginleştirmek için. En önemliside bu cihazlar ile Discovery, Nat Geo gibi belgesel kanalları izleyebilir miyim? Oturduğum yerde merkezi sistem varmış. sanırım Türksat uydusuna ayarlı. Bana yol gösterirseniz çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

aslansuat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sizlerden yardım talep ediyorum kaç haftadır araştırıyorum sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım. Ben 7 yıldır digiturk kullanıcısıyım.Sorun yaşamamak için zamanında uydu alıcısı falan almamıştım. ama taşındığım esnada taşınma ücreti adı altında digiturk benden para alınca bende kapatıyorum artık digiturkü. Sizlere soruma gelince, ilk etapta K2 pro alacaktım fakat dandik olduğu yönünde yorumlar okudum sonra next 10000 4K almak veya wetek play 2 almak arasında kaldım. Android tercih etmemin sebebine gelirsem içerisine spotify, tivibu, seyirturk vs gibi uygulamalar ile zenginleştirmek için. En önemliside bu cihazlar ile Discovery, Nat Geo gibi belgesel kanalları izleyebilir miyim? Oturduğum yerde merkezi sistem varmış. sanırım Türksat uydusuna ayarlı. Bana yol gösterirseniz çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
    WetekPlay2 ile 4k yayın izleme Oscam Emu vs sorun olmadan kullanırsınız.
    Distribütörü olduğu için teknik olarakta desktek alırsınız.
    Elec ve Enigma2 cabası.

Yorum yap

wetekmember Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      WetekPlay2 ile 4k yayın izleme Oscam Emu vs sorun olmadan kullanırsınız.
      Distribütörü olduğu için teknik olarakta desktek alırsınız.
      Elec ve Enigma2 cabası.
      Yanlış okumadıysam Wetek Play 2 aldığı son güncelleme ile google play store kaldırılmış diyorlar doğru mudur? Dışardan apk yüklemesi yapabiliyor muyuz??

Yorum yap

aslansuat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Yanlış okumadıysam Wetek Play 2 aldığı son güncelleme ile google play store kaldırılmış diyorlar doğru mudur? Dışardan apk yüklemesi yapabiliyor muyuz??

Yükleniyor, playstore var ayrica.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

wetekmember Nickli Üyeden Alıntı
          Yükleniyor, playstore var ayrica.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
          Belgeselleri izleyebilmek için ne yapmam gerekiyor?
          Kusura bakmayın uydu konusunda acemiyim??
          Benim tv de tek düzgün izlediğim söylemiş olduğum belgesel kanalları.

Yorum yap

bütçeniz yeterliyse wetekplay2 den şaşmayın destek çok iyi...
            WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
            K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X