• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Free Server Yeni Adres

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şu anda da kapalı

Yorum yap

• hotbırd için yeni server varmu
      :tr::tr:

Yorum yap

• newcam1 iki güdür açmıyor
        nedenini bilen varmı arkadaşlar
        :tr::tr:

Yorum yap

• ancak nebutv bilebilir. oda tatilde herhaldeki hiç bişi yazmadı.
          )

Yorum yap

• muallim16 Nickli Üyeden Alıntı
            ancak nebutv bilebilir. oda tatilde herhaldeki hiç bişi yazmadı.
            )
            serverler açık bilginize
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• teşekkürler bilgi için.

Yorum yap

• Discovery World

Merhaba,

Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama,
                Nextstar 9000 Ultra Xcam cihazım var.
                Acaba Discovery World kanalını izleyebilmem için ne yapmam lazım?

Yorum yap

• assifa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Merhaba,

Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama,
                  Nextstar 9000 Ultra Xcam cihazım var.
                  Acaba Discovery World kanalını izleyebilmem için ne yapmam lazım?
                  thor uydusunu bulmanız lazım veya ücretli serverle nevcam2 den izlersiniz
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• arkadaşlar newcamd1 de kanallar şuanda açık değil sanırım,bu konuda bılgısı olan net bir cevap yazabılırmı?
                    sanırım ücretli server almak mantıklı...

Yorum yap

• serdarr78 Nickli Üyeden Alıntı
                      arkadaşlar newcamd1 de kanallar şuanda açık değil sanırım,bu konuda bılgısı olan net bir cevap yazabılırmı?
                      sanırım ücretli server almak mantıklı...
                      dostum server açık sorun sizden kaynaklanıyor bilginize

Yorum yap

• internete t.tekom üzerinden modem ile bağlanırken fre serverdeki kanalları izleyebiliyordum.t.telekom bağlantısını kapattırdım ve yeni çıkan vınn internet olarak tanıtılan turkcell ile internete bağlanıyorum. yeni bağlantı yolu ile free serverdeki kanalları izleyemiyorum . bilgisi olanlardan yardım bekliyorum .şimdiden teşekkürler.
                        :byeeee:

Yorum yap

• f-1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          internete t.tekom üzerinden modem ile bağlanırken fre serverdeki kanalları izleyebiliyordum.t.telekom bağlantısını kapattırdım ve yeni çıkan vınn internet olarak tanıtılan turkcell ile internete bağlanıyorum. yeni bağlantı yolu ile free serverdeki kanalları izleyemiyorum . bilgisi olanlardan yardım bekliyorum .şimdiden teşekkürler.
                          dostum server bilgilerini yeniden kaydet ıp nosu değişmiştir öyle dene

Yorum yap

• server bilgilerinin nasıl yenileneceği konusunda bilgisi olanlardan yardım bekliyorum. ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

• f-1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              server bilgilerinin nasıl yenileneceği konusunda bilgisi olanlardan yardım bekliyorum. ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.
                              menu+ağayarı/dhpc yi okeyle aynı bölüme 1973000 yaz nevcam bölümü açılır nevcam1 seçip server bilgilerini girin kaydedin mavi yenile tuşuna kumandadan basarak exıt deyip çıkın

Yorum yap

• 'DHPC fund failed' yazısı ile karsılaşıyorum.server kapalı olduğundan olabilir mi?teşekkür ve selamlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X