• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra Bombayi Patlatti

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ejder kerdeş modem kablosunu sök tak bidene ben bir kaç kez böyle açtım ne kadar doğrudur bilemem
    ŞÖHRET AFETTİR

İNSANLAR ÖNCE ÖVER SONRA SÖVER

Yorum yap

RECEP KAYA Nickli Üyeden Alıntı
      ejder kerdeş modem kablosunu sök tak bidene ben bir kaç kez böyle açtım ne kadar doğrudur bilemem

Şu an açıkmı?

42/13/16/19/30/7-5//39
      YAŞASIN PAYLAŞIM ÖZGÜRLÜĞÜ
      Pli Helenite Final +Gbox 2.1b
      Rakel DİNK Nickli Üyeden Alıntı
      Nefretle, hakaretle, kanı kandan üstün tutmakla, büyük gelecek olmaz. Yükseliş, karşındakini kendin gibi sayarak olur

Yorum yap

şu an açık
        ŞÖHRET AFETTİR

İNSANLAR ÖNCE ÖVER SONRA SÖVER

Yorum yap

Test aşamasında olduğundan zamam zaman gidip gelmeler olacaktır.Yakın bir zamanda taşlar yerine oturur...
          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Dostlar evet cihazı baya bir kurcaladım herşeyile.Şu an için sorun yok teşekkürler.Sevgiler

42/13/16/19/30/7-5//39
            Nefretle, hakaretle, kanı kandan üstün tutmakla, büyük gelecek olmaz. Yükseliş, karşındakini kendin gibi sayarak olur

Yorum yap

arkadaslar bende halayok acılmıyo butun ayarlar tamam ama yok

Yorum yap

dorneon Nickli Üyeden Alıntı
                arkadaslar bende halayok acılmıyo butun ayarlar tamam ama yok
                Dostum tüm ayarlar tamam sa ve açılmıyorsa cihazı arka anahtarından bir kapatım aç bakalım değişecekmi?Sevgiler

42/13/16/19/30/7-5//39

Yorum yap

denedim arkadasım olmadı

Yorum yap

ag ayarlarından baska ayar yapılıyomu tskr.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=14593

42/13/16/19/30/7-5//39

Yorum yap

ejder arkadasım sagol bu ayarlar tam harfiyen yerine getirdim ama kanalları acmıyo

Yorum yap

mct lerde aşırı derecede donmalar oluyor freelerde aynışekilde sorun nerde olabilir 2günden beri var..birde sexwievlerde paylaşıma acıkmı şuanda....saygılar

Yorum yap

Arkadaşlar bendenizde 15.07.2006 itibari ile next 9000 x cam ultra aldım .bahsettiginiz kanalları seyretemk için illaki adsl baglantısı mı olması gerek.calıstıgım işyerinde var ama evimde yok adsl ... Birde su sualım olacak.Ben yasal digitürk abonesiyim.Digiturk abonesi oldugum kartı yasal abone kutusundan cıkartıp ve digiturkun arkasındakı digiturk antenınden gelen(orjınal antenı) kabloyu cıkartıp next 9000 x cam ultra da arama yaptırdım ve kart da next 9000 x cam ultra ya taktım ..hiçbir problem cıkmadı.
                            2.si normal turksatta izlemeye calıstıgımda digiturk'u aynen next 9000 x cam ultra ya taktıgımda "onaylanıyor" "c.works" bulundu yazdı lakın turksatta bulunan digiturk kanallarını acmadı ne yaptı ısem .su an evımde digiturk kutusu+next 9000 x cam ultra var.Nedeni ni ögrenmek istiyorum.
                            Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

HOCA NE BOMBASI YAHU bız 3 aydır ızlıyoruz zaten sız yenımı buldunuz daha bıde bomba dıyorsun baska yenı bısey sole bıze bılmedıgımız bısey olsun 7020 ıle 1 yıldırt ızledık ...............

Yorum yap

Digiturk üyeliğinizi eutelsat üzerinden yapmış iseniz Türksat uydusundan sadece lig tv yi açabilirsiniz. Tam terside olabilir Türksat üzerinden üye iseniz eutelsat tan sadece lig tv yi seyredebilirsiniz Digiturk ün düzenlemesi bu şekilde bilginize.
                                NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X