• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Broadcast Cable & Satellite eurasia 2007 CeBIT Fuar ve Konferansı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kalplerimiz birdi'ya gerisi mühim degil,hepinizi yanaklarınız'dan öpüyorum.
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

• Merak ettiğim, tanımak istediğim isimleri toplu halde görmek, tanımak çok güzeldi, başta mach1 hocam olmak üzere, organik81, tasarım, tako2000, m.kaya, spartakus35, ergir, pride ve gecenin bu saatinde hatırlayamadığım gönül dostlarıma, gösterdikleri ilgiden dolayı çok çok teşekkür ediyorum, gönlüm pazar günü tekrar gitmek istedi ama maalesef fuar bana uzak kalıyor, 4 vasıta değiştirmek lazım geliyor, inşaallah gelecek sene Allah nasip ederse o güzel yüzleri tekrar görmek isterim, sizleri tanımaktan çok memnun ve mutluyum, hepinizi çok sevdim, artık benim gönül dostumsunuz. Kimbilir; belki next bir gemi alırda kaptanı ben olurum

Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
      En büyük aptallık,
      Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

• Fuarda bizimle ilgilenen tüm Next&Nextstar Yetkililerine başta sayın doktor olmak üzere; mach1, nebutv, Haydut abi, sayın Bülent Tekcan ve fuara ziyarete gelen tüm sanal dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Yorum yap

• cumartesi bütün herkes oradaymış pazar günü doktor ve mach 1 ile sohbet ettik uzun uzun birde kemal abimiz vardı ama bir türlü yakalayamadım
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

• ne güzel herkes buluşmuş, sohbet etmiş, kaynaşmış,inşallah bir gün bende gelebilirim.aslında secsat bana söyledi fuara gideceğim diye ama benim önemli işlerim olduğu için bende geleyim diyemedim.giden arkadaşalrdan fotoğraf rica etsem foruma ama ağırlık forumdaki dostlar olursa onları uzaktan tanımak dahi bana mutluluk verir.
            Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• Bu yıl ilk defa katıldığım fuarda değerli ustalar ve dostlarımızla tanışmanın , birlikte olmanın ve doyumsuz sohbetleri tatmanın mutluluğunu yaşadım. Herşey çok güzeldi. Next standı fuarın gözbebeği ve en güçlü standıydı.
              Herkesin ayağına sağlık. En derin saygı ve sevgilerimle.

Yorum yap

• mach 1 ustamızın sohbetine doyum olmuyor.fuarda görebildiklerimin hepsine teşekkürler.

Yorum yap

• yaw neden kimse üstatlarımızın resimlerini eklemiyor. ben ençok onları merak ediyorum...

Yorum yap

• Fuara giderek gördüklerini bizlerle paylaşan Next Ailesine ve sayın forum yöneticilerimize ,üyelerine ayrıca fotoğraflayıp görsel olarak paylaşan manager ve üyelerine ben şahsım
                    olarak çok teşekkür ediyorum inşallah birdahaki fuarda beraber olmak ümidiile saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum, selamlar bülent56
                    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Fuar güzel geçti ilk iki gün sakindi istanbuldan tanıdık dostlar geldi istanbul dışından gelenler cumartesi ve pazar geldiler son 2 gün daha yoğundu fuarda yenilikler adına çok ürün olmasada geçen sene gibi gürültülü dansözlü geçmedi rahatça sohbet edilebildi ve cihazlardan en azından bizim için daha önemli olan insanları kaynaştırıp senede bir defada olsa görüştürme buluşturma amacını yerine getirebildi bu organizasyon ,tüm gelen dostlarımıza teşekkür ederim.
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Gerek @mach1 gerek doktor un resimleri burdan yayımlanması doğru değildir şahsi izinleri olursa yayımlanacaktır ikisinide burdan öpüyorum....
                        VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                        125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                        GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

• Arkadaşlar size fuar dönüşü ilk defa uçağa bindiğim macaramı anlatayım..
                          VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                          125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                          GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

• ereNcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşlar size fuar dönüşü ilk defa uçağa bindiğim macaramı anlatayım..
                            Önce sen anlat ben'de uçakla istanbula geliş maceramı anlatayım daha sonra
                            Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

• Her yıl olduğu gibi bu yılda bizleri özel olarak ağırlıyan Yüksel elektronikten sayın Erol yüksel beyfendiye dostluk abidesi sayın doktor üstadıma, sayın Mach1 üstadıma,sayın Nebutv üstadıma ve sayın Organik81 kardeşime şahsım ve İzmir gurubu adına çok teşekkür ederim.Saygı ve sevgilerimle...
                              Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• ereNcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Arkadaşlar size fuar dönüşü ilk defa uçağa bindiğim macaramı anlatayım..
                                @erencan muhakak uçak arızalanmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X