• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi Via2.6Hack 18.12.2009 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

emeği geçenler süpersiniz...

Yorum yap

scorpio--67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Üstadlar elleriniz kollarınız dert görmesin beyninize sağlık tşk.ler.. ;-))

Yorum yap

Üstatlar çok tesekkür ediyorum.Elleriniz dert görmesin
        MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

hispasat yazılımı nezaman gelir acaba

Yorum yap

ayarlar kaydolmuyor

Merhaba;
            18.12 yazılımından önce bazı kanallar gitmişti.Yazılımdan sonra taratıyorum ama seviye kalite ayarlarını ayarlayıp taratmama rağmen 50 kanal buluyor.Ayarlara baktığımda eski haline döndüğünü görüyorum.
            Transponder: 8.11096/30000/V
            LNB tipi : Dual/universal
            DiSEqC 1.0 :A
            DiSEqC 1.1 :8
            Bu ayarları yeşille kaydedip kırmızı ile oto. aramaya geçiyorum.Ama değerler eski haline dönüyor.NIT arama açık ve kapalı denedim sonuç değişmedi.

Yorum yap

spartaküs Nickli Üyeden Alıntı
              Merhaba;
              18.12 yazılımından önce bazı kanallar gitmişti.Yazılımdan sonra taratıyorum ama seviye kalite ayarlarını ayarlayıp taratmama rağmen 50 kanal buluyor.Ayarlara baktığımda eski haline döndüğünü görüyorum.
              Transponder: 8.11096/30000/V
              /LNB tipi : Dual/universal
              DiSEqC 1.1 :8
              Bu ayarları yeşille kaydedip kırmızı ile oto. aramaya geçiyorum.Ama değerler eski haline dönüyor.NIT arama açık ve kapalı denedim sonuç değişmedi.
              Transporder: 10970/30000/v
              LNB tipi : Dual/universal
              LBN Hing/Low: 10600/9750
              DiSEqC 1.1 :yok

diye kaydedip 11962/3333V frekansında nıt tarama açık tarama deneyiniz . sonuç alamazsanız cihazınızı fabrika ayarlarına döndürüp söylediğim frekanstan kanal taraması yaptırınız.
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

s1 s2 s3 açmadı diğerleri açtı niye acaba next 2000 cıs super plus şimdiden teşekkürler

Yorum yap

akyol33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  s1 s2 s3 açmadı diğerleri açtı niye acaba next 2000 cıs super plus şimdiden teşekkürler
                  bendede aynı sorun vardı ******* atım düzeldi sadece ******* kdb atma
                  :helal::helal:

Yorum yap

hocam ellerinize sağlık teşekürler.

Yorum yap

• savran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      cihaz kendini botlayıp bekledim save dedi sonra acıldı kanal üstünde beklememe ragmen acılmadı emuda acık nerde yanlışlık var anlamadım
                      bu sorunuma cevap veren yokmu hocam

Yorum yap

• Ayarları kaydetmek

Teşekkürler Karbon hocam ama sorun şu ki yaptığım değişikleri bir türlü kaydetmiyor."Bilgiler hafızalanıyor"ibaresine rağmen taramada kanal bulamayınca tekrar kontrol ettiğimde transponder değeri eskisine dönüyor.
                        Neyse fab.ayarlarına dönünce buraya başka bi değer yerleşti.
                        Transponder:10970/30000V
                        Seviye:%85
                        Kalite :%62 iken

Transponder :11064/13000V iken
                        seviye :%85
                        Kalite :%99 a yükseliyor.Ama bu trans. değerini kaydetmiyor.
                        Yaa konuda biraz alakasız yerde oldu sanki ama problemi yazılımdan sonra yaşadığım için buraya yazdım.saygılar..

Yorum yap

• savran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bu sorunuma cevap veren yokmu hocam
                          Menü>Girişler bölümünde Emukey bölümü aktif mi? değilse, Menü>Girişler>Kırmızı Tuş>1234 yapın ve emuyu aktif hale getirin. Yayınlar açılır.

Yorum yap

• spartaküs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Teşekkürler Karbon hocam ama sorun şu ki yaptığım değişikleri bir türlü kaydetmiyor."Bilgiler hafızalanıyor"ibaresine rağmen taramada kanal bulamayınca tekrar kontrol ettiğimde transponder değeri eskisine dönüyor.
                            Neyse fab.ayarlarına dönünce buraya başka bi değer yerleşti.
                            Transponder:10970/30000V
                            Seviye:%85
                            Kalite :%62 iken

Transponder :11064/13000V iken
                            seviye :%85
                            Kalite :%99 a yükseliyor.Ama bu trans. değerini kaydetmiyor.
                            Yaa konuda biraz alakasız yerde oldu sanki ama problemi yazılımdan sonra yaşadığım için buraya yazdım.saygılar..
                            Cihazınızda muhtemelen SD-RAM arızası var. Bilgilerinizi hafızaya kaydetmiyor. Bir servise gösterin bence.

Yorum yap

• Ellerinize sağlık.Darısı NDS SKY İtalia paketine

Yorum yap

• herşeyden önce teşekkürler.Hotbird 13 doğu11727 27500 v olarak kanal ekle diğim zaman hiç kanal bulamıyor neden olabilir ??.
                                teşekkürler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X