• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 super kayıt

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 super kayıt

ustalarım sizden ricam 2000 superde filim convert ettikten sonra uyduda seyrediyorum fakatileri yada geri sarmıyor görüntüyü ama cihaz kendi kaydettiği görüntüyü iliri geri sarıyor ben nerede yanlış yapıyorum yardımınızı bekliyorum

mehmet ali Nickli Üyeden Alıntı
    ustalarım sizden ricam 2000 superde filim convert ettikten sonra uyduda seyrediyorum fakatileri yada geri sarmıyor görüntüyü ama cihaz kendi kaydettiği görüntüyü iliri geri sarıyor ben nerede yanlış yapıyorum yardımınızı bekliyorum
    Yanlış yokta eksik var...Convert ettiğiniz dosyanın yanına bir *.idx dosyası ekleyin ama filmle aynı isimde ve uzunlukta (1.5 mb)olsun...

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Yanlış yokta eksik var...Convert ettiğiniz dosyanın yanına bir *.idx dosyası ekleyin ama filmle aynı isimde ve uzunlukta (1.5 mb)olsun...
      nasıl yapacağım onu yardımcı olabilirmisin

Yorum yap

Dostum aşağıdaki linkten indirebilirsin *.idx dosyasını.
        http://rapidshare.com/files/248386708/cd1_36.rar.html

Yorum yap

arkadaşlar bende 4 gb kingston flaş bellek var 2000 cx plus ta kayıt yapıyorum ama 1.5 gb olunca takılmalar başlıyor ve duruyor.acaba neden neden tamamen dolmuyor.bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim...

Yorum yap

@müdürfk
            yazma hızı daha yüksek bir flashdisk ya da harici hdd kullanın.

Yorum yap

müdürfk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar bende 4 gb kingston flaş bellek var 2000 cx plus ta kayıt yapıyorum ama 1.5 gb olunca takılmalar başlıyor ve duruyor.acaba neden neden tamamen dolmuyor.bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim...
              belleği fat 32 biçimlendir ve kullan en iyi bellektir başka almanıza gerek yok
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

teşekkürler yeni sayfa deniyecem.

Yorum yap

Aynı problemi 4 gb kingston ile bende yaşadım. Tahmnimce bellek üzerindeki hatalardan kaynaklanıyor. Aldığım yerden ryenisi ile değiştirdim onda aynı dert yok. Aldığınız yerden değiştirme imkanı varsa değiştirin derim. 5 yıl garantili kingstonlar çünkü

Yorum yap

Kingson belleklerin yazma ve okuma hızları biraz düşük (4-8 MB falan)

Corsair, OCZ rally veya ADATA nın bazı modelleri 20 MB üstü yazma okuma hızı sunuyor.

Bu tür daha kaliteli belleklerle sorun yaşamazsın.

İyi günler...

Yorum yap

arkadaşlar bende 8 gb kıngston flash bellek var ama bazen okuma hatası veriyor ne yapmak lazım

Yorum yap

hocam kayıt esnasında okuma hatası veriyor kınston 8gb ilk aldıgımda bu böyle yapmıyordu veya haricen harddisk baglasak 40 gb kadar nasıl olur yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

Harici Hdd yi fat32 olarak formatlamayı deneyiniz.
                          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                          www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X