• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uzman ustam 2000 super plus yazılımı yok mu acaba
    atla:NEXT 2000 DPCIS SUPER PLUS
    150 CM HAREKETLİ
    SHARP 0.3 LNP

Yorum yap

• antalyalix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      uzman ustam 2000 super plus yazılımı yok mu acaba
      burdan takibet arkadaşım

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=35712

Yorum yap

• benim problemim keyler degil full signal oldugu halde yani frenkasi vurdugum halde signal yok bunu merak ettim lyngsat,ta signal bolumunde norvec geneli ben ise tam orta yerinde bolgem mesalla 12527 v veya h 27500 signal alamiyorim

Yorum yap

• zehir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          benim problemim keyler degil full signal oldugu halde yani frenkasi vurdugum halde signal yok bunu merak ettim lyngsat,ta signal bolumunde norvec geneli ben ise tam orta yerinde bolgem mesalla 12527 v veya h 27500 signal alamiyorim
          Sorunuzu tam olarak anlayamadım. Siz yukarıda yazdığınız frekanstan mı sinyal alamıyorsunuz yoksa Thor uydusundan komple mi sinyal alamıyorsunuz?

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Sorunuzu tam olarak anlayamadım. Siz yukarıda yazdığınız frekanstan mı sinyal alamıyorsunuz yoksa Thor uydusundan komple mi sinyal alamıyorsunuz?
            ben thor uydusundan yani canal digiltaldan tam full signal aliyorum antende cok buyuk ama digitv signalini alamiyorum ustelik burada,da antencilik yani uydu kuruyorum isimide en iyi yapan biriyim ama sorunu anlayamadim neden digitv signallarin hic biri cikimiyor frenkans lar alamadigim-12527-12563-12607-12643-12687-12718

Yorum yap

• zehir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ben thor uydusundan yani canal digiltaldan tam full signal aliyorum antende cok buyuk ama digitv signalini alamiyorum ustelik burada,da antencilik yani uydu kuruyorum isimide en iyi yapan biriyim ama sorunu anlayamadim neden digitv signallarin hic biri cikimiyor frenkans lar alamadigim-12527-12563-12607-12643-12687-12718
              Verdiğiniz frekanslara ait kapsama alanı ile ilgili resmi ekledim. Sanırım Norveç biraz daha dışarıda kalıyor bu yüzden alamıyor olabilirsiniz.

Yorum yap

• Hocam her zamanki gibi süpersin.
                ALLAH(cc) razı olsun.

Yorum yap

• teşekkürler.

Yorum yap

• hocam rdisatta freexlerin keyleri var bunlar işe yaramıyor ama diğer verdikleri keyler açıyo bu siteyle ilgili bilginiz varmı beni bilgilendirirseniz sevinirim iyi akşamlar iyi çalışmalar

Yorum yap

• onlar eski keyler

Yorum yap

• teşekkürler eline saglık

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          onlar eski keyler

hocam gece gündüz demeden key dosyalarını bizlere sunuyorsunuz sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır varolun sağolun,saygılar hocam.
                          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• Neden Softcamı Yükliyemedim?

Sayın hocalarım
                            benim cihazım next 2000 cx super plus
                            yeni yazılımı yükledim ve arkasındanda dünkü verilen
                            uzman hocamızın vermiş olduğu next_super-x-ınt-plusemukeys olarak yüklemeye çalıştım olmadı softcamı tanıma yapmadı.
                            Daha sonra tasarım hocamızın next_2000 softcam yükledim kabul etti.
                            Dünkü yazışmalarda 2000 süper plus cihazlarında next_super-x-ınt-plusemukeys bu soft camı yüklenmesi hakkında bilgi verildi benim gibi sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim herkese teşekkür ederim

Yorum yap

• birader softcam dosyasını atarken zipten çıkardıktan sonra sarı dosyanında içinden çıkart bu kadar basit.
                              :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                birader softcam dosyasını atarken zipten çıkardıktan sonra sarı dosyanında içinden çıkart bu kadar basit.
                                Softcamı yeni yüklemiyorum tabiki daha önce yükledim fakat bunda olmadı her zamanki gibi tabiki zipten çıkardım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X