• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Point HD V1.09.20144 Yazılımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Point HD V1.09.20144 Yazılımı

http://www.nextservis.com/Download.aspx?id=2584

Yazılım Notları :
    * İkinci tüner üzerinden 14W uydu paylaşımı eklendi.atıldı.
    Dikkat: Bu yazılım uydu üzerinde bulunmamaktadır. Yazılım farklı modellere atılmamalıdır!
    Fabrika ayarlarına geri dönmesi tavsiye edilir. Sistem güncellemeleri ürünü on of yaptığında devreye girmektedir.
    Fabrika ayarlarına geri dönüşte emu ve paylaşım kapalı gelmektedir.
    Emu özelliğini aktif etmek için uzaktan kumandadan F1>000 Kapatmak için aynı işlem tekrarlanır.
    IKS özelliğini aktif etmek için uzaktan kumandadan F1>111> İnternet kart paylaşımı > OK
    SDS özelliğini aktif etmek için uzaktan kumandadan F1>111>Uydu kart paylaşımı > OK > Uydu> OK
    SDS kontrol uzaktan kumandadan F1>111>Uydu kart paylaşımı > OK > SDS Info > OK
    Master şifre 9876 dır.
    Geliştirmeler:
    şifre kapasitesi 300'e çıkartıldı.
    Dosya Bilgisi : Next Point HD V1.09.17676.bin Dikkat: Bu yazılım uydu üzerinde bulunmamaktadır. Yazılım farklı modellere atılmamalıdır! Fabrika ayarlarına geri dönmesi tavsiye edilir. Sistem güncellemeleri ürünü on of yaptığında devreye girmektedir. Fabrika ayarlarına geri dönüşte emu ve paylaşım kapalı gelmektedir. Emu özelliğini aktif etmek için uzaktan kumandadan F1>000 Kapatmak için aynı işlem tekrarlanır. IKS özelliğini aktif etmek için uzaktan kumandadan F1>111> İnternet kart paylaşımı > OK SDS özelliğini aktif etmek için uzaktan kumandadan F1>111>Uydu kart paylaşımı > OK > Uydu> OK SDS kontrol uzaktan kumandadan F1>111>Uydu kart paylaşımı > OK > SDS Info > OK Master şifre 9876 dır. Geliştirmeler:
    •Astra 19,2E 12012 V 29700 paketinde G-Share ile açılmayan kanallar düzeltildi.
    - Kanal düzenleme bölümünde kanal değiştirmek için F1 tuşu atandı.
    - Kanal arama bölümüne girildiğinde son izlenen kanala ait TP seçimi eklendi.
    - Aktif olmayan uydudan paylaşım uyduları temizlendi.
    Geliştirmeler:
    * USB Görsel boyut hatası güncellendi.
    * Uyku modu güncellendi.

* 1.09 15275 yazılımındaki eksik olan sistem güncellemeleri yapılmıştır.
    Dosya Bilgisi : Next_Point_09122015.bin
    Dikkat : Yazılım yüklemesi yapıldıktan sonra cihaz fabrika ayarlarını döndürülmelidir.
    İşlem Bilgisi:
    * Uydu paylaşım konumu yeniden güncellendi.

57.00E 11007 H 04883
    16.00E 12654 H 11111
    16.00E 12699 H 09880
    13.00E 11054 H 27500
    9.00E 11766 V 27500
    9.00E 11804 V 27500
    9.00E 12092 H 27500
    4.90E 12149 H 27500
    4.90E 12303 H 25546
    4.90E 12360 V 27500
    4.90E 12418 H 27500
    0.80W 12303 V 27500
    0.80W 12380 V 28000
    7.30W 11595 V 27500
    15.00W 11611 H 04054
    30.00W 11510 V 10000
    30.00W 12092 V 27500
    Önemli- Youtube düzeltildi.
    - Sistem iyileştirmeleri yapıldı.
    Next Next Point_V1.09.13731_20150227.bin
    SW is wrong,Please dowload again! 22 hatasını
    Düzeltme Yazılımıdır.
    - Toplu kanal taşıma düzeltildi.
    Next Point ilk yazılımdır.
    Master Şifre: 9876
    EMU / Patch : F1 + 000
    SS : F1 + 111
    Manuel Biss Girme F1>333
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

http://www.nextyazilim.com/indir/1153
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Next point v1.09 18067 den sonraki yeni çıkan yazılımların hepsinde cihaz kilitleniyor internet kart palasimi aktif etmezsem sorun yok. aktif edersem cihaz kilitleniyor uk calismiyor anahtardan kapatip acinca cihaz kapandimi tekrar next nexstar logoda takili kaliyor resim gelmiyor uk calismiyor. eski yazılıma dönmek zorunda kaliyorum 140 seri ile basliyor.. not eski yazilimda test cccam linkleri çok olsada cihaz kitlenmiyor çalışıyor yeni yazilimlarda teksatirdabile kitliyor cihazı

Yorum yap

sabri66 Nickli Üyeden Alıntı
          Next point v1.09 18067 den sonraki yeni çıkan yazılımların hepsinde cihaz kilitleniyor internet kart palasim aktif edince cihaz kilitleniyor uk calismiyor cihaz kapandığı acilmiyor anahtardan acinca next nexstar logoda takılı kaliyor eski yazılıma dönmek zorunda kaliyorum 140 seri ile basliyor
          Artık bu kutulardan umudu kesin son yazılım bi tek uydu paylaşımı için çıkmış ne afnler gelmiş nede powervu fake key hatası düzeltil ...bu yazılımı yükklemesenizde olur...

Yorum yap

1 nolu mesajdaki yazılım dosyasını yükleyip fabrika ayarlarına döndüm
            14W data paylaşım uydusunu motorlu çanakla buldum,sürem bittiği için açamadım;en kuvvetli sinyal 10975 H
            DVB-S/MPEG-2 2962 3/4Al Manar TV geliyor.Cccam satırı ile 39E-23,5E19E-13E-0.8W Uyduları sorunsuz açıyor,Eğlence bölümündeki iptv ye uygun iptv satırını attım oda sorunsuz açıyor.Akıllı telefon uygulamasında;MScreen Android kare kodu okutun,cep tlf dan mükemmel çalışıyor,Powervu dosya ile açtıramadım,manuel olarak gireceğim.Gözlemlerim şimdilik bu kadar.

Yorum yap

denizci56 Nickli Üyeden Alıntı
              1 nolu mesajdaki yazılım dosyasını yükleyip fabrika ayarlarına döndüm
              14W data paylaşım uydusunu motorlu çanakla buldum,sürem bittiği için açamadım;en kuvvetli sinyal 10975 H
              DVB-S/MPEG-2 2962 3/4Al Manar TV geliyor.Cccam satırı ile 39E-23,5E19E-13E-0.8W Uyduları sorunsuz açıyor,Eğlence bölümündeki iptv ye uygun iptv satırını attım oda sorunsuz açıyor.Akıllı telefon uygulamasında;MScreen Android kare kodu okutun,cep tlf dan mükemmel çalışıyor,Powervu dosya ile açtıramadım,manuel olarak gireceğim.Gözlemlerim şimdilik bu kadar.
              Galiba bu cihaz ve machina3d destek olmayacak artık...Powervu afn paketi hiç açılmıyor doğru anahtarı auto buluyor ama cw akışı farklı olduğu için, ocak güncellemesi gerekir diğer kutulara verildiği gibi...discovery grubu powervu ise cihaz auto özelliğini kullanarak fake key gönderip yayında uzun kesintilere sebep oluyor....

Yorum yap

G-SHARE3 yüklenebiliyor mu hala ? Nereden yükletebiliriz?
                Vu+ uno 4k , 150 cm motorlu çanak, T.Field 3000 cippro , Technics SA-DX950 , Pioneer 5.1 hoprl..Sony ledtv..

Yorum yap

https://magaza.next.com.tr/garanti-s...i/product/3329

Depo

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

Teşekkürler üstad..
                    Vu+ uno 4k , 150 cm motorlu çanak, T.Field 3000 cippro , Technics SA-DX950 , Pioneer 5.1 hoprl..Sony ledtv..

Yorum yap

yeni yazılım çıkacakmı acaba...

Yorum yap

DIGICRPYT Nickli Üyeden Alıntı
                        yeni yazılım çıkacakmı acaba...
                        sn.arkadaşlarım next poınt uydu alıcımda tp lerin bazılarından sinyal gelmiyor,diyeceksiniz ki kablonu,lnb ni ,antenini kontrol edin diyeceksiniz ama hepsi mükemmel durumda ayrıca diseqc motoru kullanıyorum çanak ise 120 lik,özellikle tp ların listesindeki son sıralarında sorun var,türksat 12729V30000 ve hotbird te ise 12692,12713,12731 no.lu tp lerde sorun var,mesela 19500 süperiorda bu sorunlar yaşanmıyor,aklıma en son olarak acaba yeni bir yazılım verilirse düzelirmi diye merak ettim.saygılar.

Yorum yap

kamilabi2006 Nickli Üyeden Alıntı
                          sn.arkadaşlarım next poınt uydu alıcımda tp lerin bazılarından sinyal gelmiyor,diyeceksiniz ki kablonu,lnb ni ,antenini kontrol edin diyeceksiniz ama hepsi mükemmel durumda ayrıca diseqc motoru kullanıyorum çanak ise 120 lik,özellikle tp ların listesindeki son sıralarında sorun var,türksat 12729V30000 ve hotbird te ise 12692,12713,12731 no.lu tp lerde sorun var,mesela 19500 süperiorda bu sorunlar yaşanmıyor,aklıma en son olarak acaba yeni bir yazılım verilirse düzelirmi diye merak ettim.saygılar.
                          sorun yeni çıktıysa belki kapasitör arızas olabilirmi onu araştırın,yazılım desteği nexti geçtim bi ara abuorhan starmax yazılımını next pointe veriyordu asıl şimdi lazım oldu next destek vermesede idare ederdi eskiden next ilk powervu tandberler bu maikneye abu orhan sayesinde gelmişti

Yorum yap

DIGICRPYT Nickli Üyeden Alıntı
                            sorun yeni çıktıysa belki kapasitör arızas olabilirmi onu araştırın,yazılım desteği nexti geçtim bi ara abuorhan starmax yazılımını next pointe veriyordu asıl şimdi lazım oldu next destek vermesede idare ederdi eskiden next ilk powervu tandberler bu maikneye abu orhan sayesinde gelmişti
                            sn.kardeşim ilgine teşekkürler,nerde eski ustalar,bizleri unuttular.iyi akşamlar

Yorum yap

kamilabi2006 Nickli Üyeden Alıntı
                              sn.arkadaşlarım özellikle belirttiğim gibi hotbird deki tp sıkıntısına tekrar dönersem 12713 ve 12731 no.lu tp lerde lnb modunu digitürk 5 olarak değiştirince sinyal geliyor ama üniversal e dönünce sinyal yok,acaba sıkıntı ne olaki, iyi günler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X