• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultrada digitürk sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ultramı ??? en son pencerern atayım derken elimden aldılar şimdi kimdedir nerdedir hatılamıyorum...

Yorum yap

egeefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ultramı ??? en son pencerern atayım derken elimden aldılar şimdi kimdedir nerdedir hatılamıyorum...
      Kardeşim burda insanlar sorunlarına cözüm arıyor,burasa dalga geçme forumu değil,atacaktımda elimden aldılar falan böyle şeyler ayıptır,bak arkadaşın birisi belliki darda kalmış,burda insanlar ona yardımcı olmaya çalışıyor ama sen mesaj sayına bakmadan matrak yapıyorsun,ayıptır ayıp.
      2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

fbservet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Kardeşim burda insanlar sorunlarına cözüm arıyor,burasa dalga geçme forumu değil,atacaktımda elimden aldılar falan böyle şeyler ayıptır,bak arkadaşın birisi belliki darda kalmış,burda insanlar ona yardımcı olmaya çalışıyor ama sen mesaj sayına bakmadan matrak yapıyorsun,ayıptır ayıp.
        arkdaşım matrak falan yapmıyorum.ben bi durum tespiti yapıyorum.hoş şimdi bu mesajı silerler ya ben genede yazayım.silerceklerinnden eminim çunku işlerine gelmez.9000 ultra denilen cihaz baştan sona bir hata .donma ,takılma ,çıkmayan yazılım,sorular cevap alamama,desteksizlik yığını bir alet.bunu kimse inkar edemez.sürekli "test" yazılımı çıkar hiç bi işe yaramaz.sadece çıkmış olmak için çıkar.yada yazılımı çıkmıyor demesinler diye test adı altında bi şeyler çıkar.zaten çıkan yazılımıda test olmaktan oteye gidememiştir.ondada hiç bi şey halledilemediği zaten belli.bak bakalım 9000 ultra bolumunde insanlar neden şikayetçi dertlerini anlatmak için çırpınanların cevabı ya konuyu kitlemek yada fazla hakını aramaya başlarsa muhtemelen ban lanmak oluyor.sen elindeki cihaza muhtenmelen 300 tl ye yakın bi prara verip aldın.bir daha düşün bakalım 300 tl ye yakın bir cihazın ozellikleri varmı elindekı alette ? next her modeline yazılım yağdırırken kendi soruna değil çözüm bir cevap alamıyorsun dimi ? kendi kendinize birbirinize cevap vermeye çalışıyorsunuz ama nafile.hadi cevap ver bakalım adam elindekı dt kartında ekran mesajından bıkmış.Hadi cevapla çözumu ne olacak ? ben sana soyliyeyeım çözumu yok.Her yazılımda bu hatayı yenemediler.şimdi dersin ... tarihli yazılımı at.bir firma bu kadar aciz olabilirmi ?sorunu gisermek için nuh nebiden kalma yazılımı oneriyor.sorunlarına cevap istersen hemen dedikleri kelime " kımse size aleti zorla satmadı..." derler.en basit cevap bu.neden 2000 lere verilen destek size verilmiyor ?.Bak admlar cccam yazılımını attılar mis gibi devam ediyorlar paylaşıma .senin cihazına ne çıktı ? yazılılm çıkmadı denince denilende şu "hiç bir cihaza yazılım çıkacak garantisi yok..." e diğer modellere garanti var galiba...onun için sen şak şak çılık yapmaya devam et.belki bolum mod'u falan olursun.Ama elindeki cihaz ancak ilerde yokmu 100 e alan diye mesajlar açmaya başlarsın 75 verene hemen verirsin.hadi optum dostum.bye.

Not : muhtemelen bu mesajın okunup ultra sahibi olan arkadaşların isyanını arttıracağını düşünerek.İçinde sadece fikir ve öngoru olan bu mesajı mod lar yada yetkili olan arkadaşlar okunma cesaretini göstermeyip sileceklerdir.Muhtemelen silinme nedenınıde basitçe bi şeyler yazılır yad hiç bi şey belirtilmeden sessizce silinir.Bırakın arkadaşlar okusun bakalım.katılan katılmayan belli olsun.ama nerde..forumlar fikir beyan etme ,hem fikir hem işlevlik bazında şeylerin tartışıldığı yerler değilmidir ? 9000 ultra bolumu için değil...demedi deme ibrahim bu mesajı silerler ...

Yorum yap

senin bu yazından sonra bir TEST! yazılımı gelebilür,gelmeyebilürde

Yorum yap

kartınız zap kart ise türkmax üzerinde 5 dakika kadar bekleyin belki problem çözülebilir zira her salı bu işlemi ben yapıyorum 2000cıs süper plusta problem yok

Yorum yap

döktürmüşün be, ama çare gene yok, çünkü botech XCAM ultra, buraya değil next com tr yede neler yazdım ben ama bir kişinin yazması ile olmuyor yada umursamıyor bizi kemals ([email protected])

Yorum yap

olsun arkadaşlar çıkar yazılım dert etmeyim benım yazım kendi kararımdır benı bağlar.kimseyı etkileme gibi bi amacım yok.Zaten yazılım çıkacağı varsa çıkar bu iş baskıyla istekle falanda olmaz.iyi bir cihazdı uzuluyorum o kadar.cihaz kendi anlamında kapasıtesi olsun etrkinliği olsun çok guzel.ama gel gör ne çare...dediğim gibi gittiği yere kadar kullanın işte ..sizinle birmi yaşayacak ...

Yorum yap

Arkadaşlar sorunun ne olduğunu digiturk ve next servisleri arasında mekik dokuyarak buldum
                  ama maalesef çözüm yok
                  Olay şu

d-smart gazetelere ligtv uyumlu receiver diye ilan verince digiturk de sürekli şifre değiştirmeye başlamış ve bu şifreleri de sadece digiturkun verdiği kutular çözüp kartlara yazabiliyor
                  yani bizim 9000 ultra digiturk şifreyi değiştirdiğinde patates oluyor
                  oysa digiturkun verdiği dandirik kutular uydudan olayı güncelleyip işi çözüyor
                  bu dandik makina şifreyi çözüp karta işlediğinde de kartı 9000'e taktığınızda izleyebiliyorsunuz.

olay bu

Yani zaten bi özelliği olmayan cihazlarımızda digiturku de izleyemeyeceğiz
                  sevgili next segili botech hadi buyrun bakalım
                  çaktınız bu cihazları millete bari biraz sıkın kendinizi de hiç değilse bu problemi çözün
                  ama ben de maalesef 9000le ilgili her konuda olduğu gibi bu konuda da umutsuzum.
                  kalın sağlıcakla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X