• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D 25.03.2014 Tarihli Yazılımı v4.952

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

cok tesekur ederım dıjıtalcı arkadas flash bellegı degıstırdım acıldı

Yorum yap

gazialgül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      cok tesekur ederım dıjıtalcı arkadas flash bellegı degıstırdım acıldı
      Rica ederim neyse geçmiş olsun önemli olan sorunun çözülmesi...Saygılar.:byeeee:
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

hocam kolaygelsin machna 3d son yazilm attım ınf.bolomunun wifi yuzde 20 gosteriyo internet ayar bölumunde 100 ollarak gosteriyo kolaygelsin

Yorum yap

hocam machna 3d BOOT modunda yüklemeyeyaptim son yazilm attım ve kanalda donma yapmaya basladi

Yorum yap

savas82tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam kolaygelsin machna 3d son yazilm attım ınf.bolomunun wifi yuzde 20 gosteriyo internet ayar bölumunde 100 ollarak gosteriyo kolaygelsin
            Selamlar elimde WİFİ olmadığı için ne yazıkki bir şey diyemiyeceğim...Fakat sorun yoksa o zaman meselede yok...

tufansevim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam machna 3d BOOT modunda yüklemeyeyaptim son yazilm attım ve kanalda donma yapmaya basladi
            Arkadaşım BOOT moduda olsa cihaza yazılım atmadan önce muhakkak TÜM YEDEKLERİNİZİ alınız..Sonra FABRİKA AYARI ardından BOOT modunda yazılımı tekrar atınız, akabinde tekrar en az 2 kez FABRİKA ayarı ( 4 BÖLÜMÜN HEPSİNİ ) yapınız.! Sonra YEDEKLERİNİZİ sırayla cihaza atarsınız 4.952 yazılımını attığımdan beri cihazda hiç bir sorun olmadan gayet STABİL çalışmaktadir.
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Daha öncede paylaşmıştım bu yazılımdan önceki iki yazılımdada olan sorun az önce 4.952 bundada oldu kanal deyişirken gene görüntü gitti ses kaldı arkadan boota devam.

Yorum yap

osetyalı Nickli Üyeden Alıntı
                Daha öncede paylaşmıştım bu yazılımdan önceki iki yazılımdada olan sorun az önce 4.952 bundada oldu kanal deyişirken gene görüntü gitti ses kaldı arkadan boota devam.
                daha önce belirtmiştim bu sorun benim cihazdada oluyor ben bu durum oluştuğunda menüden cihazı yeniden başlat kısmını kullanıyorum sanırım bu işlem aynı bilgi sayarlardaki gibi resetlemeye benziyor böyle durumlar için düşünülmüş olmalı saygılar.

Yorum yap

zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  daha önce belirtmiştim bu sorun benim cihazdada oluyor ben bu durum oluştuğunda menüden cihazı yeniden başlat kısmını kullanıyorum sanırım bu işlem aynı bilgi sayarlardaki gibi resetlemeye benziyor böyle durumlar için düşünülmüş olmalı saygılar.
                  - Evet menüden başlatmakla, cihazı arka anahtardan kapatıp açmak aynı mantık.

Yorum yap

Zafer arkadaşımızın söylediği gibi boot modunda at acılır

Yorum yap

selam hocam wıfi everese ewn-999 kulanıyom ınf.bolomu-20 gosteriyo internet ayarbolumu 100 gosteriyor machna 3d elinesalık kolaygelsin

Yorum yap

Youtube de arama satırına bişeyler yazarken numerik yuşlara harfler atanmış,teşekkürler.
                        SONY NX710 3D & NEXT MACHINA 3D & NEXT 2000 HD CX

Yorum yap

Bu cihaza KLAVYE Mouse kullananlar varmı

Destek verilen modeller neler arkadaşlar
                          Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Bu cihaza KLAVYE Mouse kullananlar varmı

Destek verilen modeller neler arkadaşlar
                            Bu cihazda şimdilik hala KLAVYE ve MAUS desteği çalışmamaktadır..İlerleyen yazılımlarda belli bir model tespit edilip ekonomik olarak hangisi ucuzsa O model yada modeller YAZILIMLA cihaza uygun hale getirilip çalışır duruma gelecektir.Şimdilik bu işlem sadece UZAKTAN KUMANDA üzerinden yapılmaktadır.
                            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Teşekkürler.
                              Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Teşekkürler.
                                Bir şey değil Arkadaşım...
                                MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X