• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serisi 130.57 Yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

nassat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DPCIS kullanıcısı olarak çok teşekkür ediyorum.
    Güncellemeyi yapanların ellerine sağlık.

Arkadaşım yazılımı atıktan sonra 2000 super plus DPCIS' e dayzek uydu
    ayarlerı ve aynı zamanda kanal listeleri silindimi ?
    cevap verirsen sevinirim teşekürler.........
    YE-7500 DAPCI
    YE-2500X DPCI PLUS
    YE-2000 DPCIS SUPER PLUS
    YE-9000XCAM Ultra
    YE-2000 SUPER HDTV
    YE-2000 DOBRATECH
    YE-6000 POZİSYONER

Yorum yap

Vefalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşım yazılımı atıktan sonra 2000 super plus DPCIS' e dayzek uydu
      ayarlerı ve aynı zamanda kanal listeleri silindimi ?
      cevap verirsen sevinirim teşekürler.........
      Yeni frekanslar eklendiği için ben uydu kuşağımıda sıfırladım ve doğudan batıya tek tek uydularımı yeniden girdim. Ben diseq kullanmıyorum.Ben Actuator system kullanıyorum yani cihazın kendi bünyesindeki M1,M2,GND,MPULSE bu çıkışları kullanmaktayım.
      Yazılımı yüklemeden öncede ve yükledikten sonra da fabrika ayarlarına döndürdüm.Uydu kuşağımdaki uyduları tek tek girip tarayıp USB'de FAV tuşu ile kanal ve uydu bilgilerimi kaydettim.Bilgilerim elektrik kesintisi vs. gibi şeylerden uçarsa Usb'den geri çağırırım.Son olarak kdb ve softcam Kéy dosyasını girdim.
      Yazılım güzel astradaki boomerang,cartoon networku diğer bir çizgi film kanalı daha vardı onuda açtı.

Bir önceki yazılımda dsmart modül de bazen yarım saniyelik (bir anlık) bir patlama yapıyordu. Umarım o sorun bu yeni yazılımda gitmiştir.Bugün çok uzun seyretmediğim için tam emin değilim.

Yorum yap

Yeni yazılımda emeği geçen arkadaşlara çok çok teşekkürler.

Next 2000 dpcıs super plus (motorlu) sistem.

Yorum yap

nassat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yeni frekanslar eklendiği için ben uydu kuşağımıda sıfırladım ve doğudan batıya tek tek uydularımı yeniden girdim. Ben diseq kullanmıyorum.Ben Actuator system kullanıyorum yani cihazın kendi bünyesindeki M1,M2,GND,MPULSE bu çıkışları kullanmaktayım.
          Yazılımı yüklemeden öncede ve yükledikten sonra da fabrika ayarlarına döndürdüm.Uydu kuşağımdaki uyduları tek tek girip tarayıp USB'de FAV tuşu ile kanal ve uydu bilgilerimi kaydettim.Bilgilerim elektrik kesintisi vs. gibi şeylerden uçarsa Usb'den geri çağırırım.Son olarak kdb ve softcam Kéy dosyasını girdim.
          Yazılım güzel astradaki boomerang,cartoon networku diğer bir çizgi film kanalı daha vardı onuda açtı.

Bir önceki yazılımda dsmart modül de bazen yarım saniyelik (bir anlık) bir patlama yapıyordu. Umarım o sorun bu yeni yazılımda gitmiştir.Bugün çok uzun seyretmediğim için tam emin değilim.

Bilgilendirme için teşekkür ederim..
          YE-7500 DAPCI
          YE-2500X DPCI PLUS
          YE-2000 DPCIS SUPER PLUS
          YE-9000XCAM Ultra
          YE-2000 SUPER HDTV
          YE-2000 DOBRATECH
          YE-6000 POZİSYONER

Yorum yap

NEXT YE-2000 DPCIS SUPER PLUS_QNEC130.57_071011_TK3C1N0_pz
            kanal liste düzeni sil (sarı tuş) tümünü sil malesef silemiyor görevden alınmış galiba
            tekrar aynı görev verilirse seviniriz.İlgilenen yetkililere teşekkür ederiz kolay gelsin.

NEXT 2000 DPCIS SUPER PLUS (motorlu) sistem

Yorum yap

ersin 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kanal liste düzeni sil (sarı tuş) tümünü sil malesef silemiyor görevden alınmış galiba
              tekrar aynı görev verilirse seviniriz.İlgilenen yetkililere teşekkür ederiz kolay gelsin.

NEXT 2000 DPCIS SUPER PLUS (motorlu) sistem
              işte bu kötü oldu kanal taşıma da calışmıyor acaba hata benim cihazdamı
              NEXT 2000 DPCIS SUPER PLUS kullanan arkadaşlar yazarmısınız.

özür diliyorum hata benim cihazda cıktı.

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                doktordan alıntı.13.10.2011
                13-10-2011, 14:15 #1 doktor
                Moderator

2000 serisi yazılımlar
                yeni twin boxlar çıkıyor..showtime ,ı****o 2 vb desteği için mevcut kutularda ve yazılımlarda düzenleme gerekecek bu yüzden twinbox desteği eklenmedi,twinbox 3 3 desteği için ek yapılacak ilerde..emu ile ilgili gelişme zaten şu anda yok ginede ana yazılımı düzenlenmiş kart okuyucular ve dobratech kart okuyucu ve cc cam bölümü düzenlenmiş yazılımlar bugün verilecek arkadaşlar.. herkese teşekkkür ederim
                hocam ben xbox yükletmeye gönderdim yeni yazılımı mı bekleyeceğim yoksa eski yazılım açarmı selamlar

Yorum yap

kanllar ve limitler silinmiyor

Yorum yap

kaankar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hocam ben xbox yükletmeye gönderdim yeni yazılımı mı bekleyeceğim yoksa eski yazılım açarmı selamlar
                    eski xbox'lar çöplük olmadı mı?

Yorum yap

arkadaş yeni bir sistemle çalışacağı söylendi yeni bir twin protokol yazılımı verilecek onu bekliyoruz

Yorum yap

bekliceksiniz yazılım çıkar yakında

Yorum yap

xbox lar için yazılım bekliyoruz.

Yorum yap

TNTSat paketi emu ile tekrar aktif arkadaşlar.
                            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                            www.next.com.tr

Yorum yap

Yeni yazılımda kart paylaşımı yapan üstatlar
                              Receıverdeki Emu bölümünü kapatmanız gerekmektedir.Aksi takdirde kart paylaşımı ile Emu çakışmakta kanallarda = patlama, takılma= olmaktadır.
                              Eğer yeni bir yazılım daha verilecekse LÜTFEN bu husus göz önüne alınarak düzeltimesi
                              Saygılar

Yorum yap

11642 deki hotborteki 3 kanal açılmıyor güncel dosya ile açmıyor artık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X