• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HDTV sinyal yok sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 HDTV sinyal yok sorunu

Arkadaşlar Next 2000 HDTV cihazını aldım ve nextdestek sitesinden yazılım ve diğer kanal tablolarını yukledim ama bir turlu sinyal yok sorununu cozemiyourum.yazılım attıkdan sonra seyretmem gerekmiyormu birde kırmızı tuşa basıp 1234 dedikten sonra emu aktif olmuyor....

Emuyu aktif etmek için cas menusune girip ordan açman lazım. Sinyal gelmiyorsa diseqc ayarların yanlıştır. onları düzeltirsen gelir.

Yorum yap

sevgili arkadaşlar,
      malum yağışlar başladı. bende ufak bir yağmurda bile sinyal oranları % 70 düşüyor. ve motor ayarlarım bozuluyor. kutuyu resetlemeden yeni ayarlarıda kabul etmiyor. bu problemi yaşıyan var mı?
      yağış sonrasi sinyal problemi belki lnb den olabilir diye,lnb yi değiştirdim olmadı. bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

Yorum yap

bendede var arkadaşım sağanak yağmur başlayınca bende sınyal tümden kayboluyor diğer cihazımı takıyorum 9000 ultra"yı sinyal sorunu onda yaşamıyorum bende anlayamadım bu gün kabloların tümünü değiştirip deneme yapacağım
        ŞÖHRET AFETTİR

İNSANLAR ÖNCE ÖVER SONRA SÖVER

Yorum yap

RECEP KAYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bendede var arkadaşım sağanak yağmur başlayınca bende sınyal tümden kayboluyor diğer cihazımı takıyorum 9000 ultra"yı sinyal sorunu onda yaşamıyorum bende anlayamadım bu gün kabloların tümünü değiştirip deneme yapacağım
          o zaman problem cihazda veya yazılımsaldır. çünkü ben kablo ve lnb yi değiştirdim.sonuç aynı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X