• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-18500+Plus / Next YE-20000HD Serileri 17.08.2012 Tarihli Ortak Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-18500+Plus / Next YE-20000HD Serileri 17.08.2012 Tarihli Ortak Yazılımları

Next YE-18500+Plus / Next YE-20000HD Serileri 17.08.2012 Tarihli Ortak Yazılımlarıdır.

Yazılım Notları :
    1- YouTube' dan izlenen içerik artık kaydedilebilir. Bunun için YouTube menüsünde AYARLAR (Kırmızı) tuşuna basıp İNDİRME seçeneğini AÇIK yapın. YouTube' dan oynattığınız içerikler USB belleğe kaydedilecektir.

2- Web Radio eklendi. İnternette kullanıcıların oluşturdukları (Icecast) online radyolara bağlanıp dilediğinizi dinleyebilirsiniz. Çok sayıda radyo kanalı ile her türlü zevke göre müziğe ulaşmak mümkün.

3- TS Gecikme eklendi. TS Gecikme: NDS şifreli yayınların paylaşımda mozaiklenme sorununu ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Menüden Sistem Ayarları-Diğer Ayarlar altında bulunan TS Gecikme seçeneğini açık yapın. İzlemek istediğiniz kanala gelince kumandadan SLOW > tuşuna her basışınızda 1S, 2S, 3S ve Kapalı seçenekleri ekrandayken OK tuşuna basarak gecikmeyi başlatabilirsiniz.

4- Ses/Görüntü sürücülerinde güncellemeler yapıldı.

5- Network sürücülerinde güncellemeler yapıldı.

6- Kanal/kéy listeleri güncellendi.
    Eklenen Dosyalar
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Selamlar,Herkesin Ramazan Bayramını Kutlarım.
    Ekteki yazılımı yükledim ancak herhangi ibr değişiklik olmadı,seste ve görüntüde bozukluklar devam ediyor.Bende Next-HD2000 var bazı kanallarda donmalar oluyor diye bu 18500 Plus aldım ancak buda daha üzerinde denemeler yapılan cihaz çıktı ve hiç memnun değilim 3 yıllık HD 2000 görüntü kalıtesini bu chazda yakalayamadım.Yazılımdamı sorun yoksa hardware bir problem mi var anlayamadım.Konu ile ilgisi ve bilgisi olanların dikkatine.TSK

Yorum yap

aynı cihazdan bende aldım tek sorun sevferde kanalları biraz geç açıyor başka bir sorun yok 1 haftadır da kullanıyorum 2 sefer yazılım verildi be cihaz için zaten hareketi sistemim var benim araştırmada bu cihaz kötü demek yanlış olur ben cihazdan cok memnunum eksik olan wifiden şifre degiştigi zaman yayını açmıyor ben nette wifiden giriyorum eternet olsa takıcam tek eksik benim için bu sorun şu an ?

Yorum yap

Selamlar,
        Admin olanlara yada software hazırlayanlara duyurulur! Son software yukledim ancak herhangi ibr değişiklik yok hala seste cızırtılar ve görüntüdeki prolemler devam ediyor.Bilgilerinize

Yorum yap

Arkadaslar benım FULL HD TV 18500 HD PLUS cihazımda TV Sistemi bölümünde "1080 İ 50 " ve 16:9 FULL yaptım ayarını güzel gördüm bu ayarı ayroca 17/08 yazılımı yukledım.Gercekten cok guzel sınyal alıyor ve goruntu kalıtesı cok guzel ben begendım. Sizde de yukarıda bahsettıgım ayarlar aynı mı ?
          Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

Arkadaslar siz galiba HD cihazları yeni kullanıyorsunuz yada ayarlar hakkında pek bilginiz yok,Anladıgım kadarıyla bu cihazlar daha deneme aşamasında ve herzamanki gibi NEXT firması bizi kobay olarak kullanıp çıkacak sorunlara göre düzeltme yoluna gidecek.Bunu ben 2-3 yıl önce HD-2000 de yaşamıştım cihaz eskidi sorunlar ancak sonra çözüldü inşallah bunda da böyle olmaz yoksa cihazı iade etmek zorunda kalacagım

Yorum yap

emu açılmıyor bu yalımla,emuyu aktif ettim ama özellikle bissler açmıyor,şu anda idmanazerbaycan kanalı kapalı...

Yorum yap

arkadaşlar cihazda sorun vardı bu yazılımı rs 232 kablosuyla attım sonra kanal listesini usb ile attım motorlu anten fakat uydu taramak istediğim zaman taramıyor birde kanallarının bazıları ikişer üçer adet görünüyor bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
                ''Sevdiklerinize gül verin,gülünüz yoksa gülüverin,,Mevlana

Yorum yap

uydu güncellemelerinde yazılımı daha vermediler değilmi
                  Next&Nextstar
                  EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    uydu güncellemelerinde yazılımı daha vermediler değilmi
                    hayır yukardaki yazılım uyduda yok bilginiz olsun

Yorum yap

arzum_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hayır yukardaki yazılım uyduda yok bilginiz olsun
                      teşekkür ederim..
                      Next&Nextstar
                      EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=61486
                        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                        www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X